Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy tak narzeka ze nowy COD ale wspolczesnego CODa nie byla juz bardzo downo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzałem ten trailer drugi raz, CoD jak to CoD nic nowego już nie wymyślą co by mnie zaskoczyło, dzisiaj wolę jednak Wolfa, Dooma, Eternal może być spoko, Shadow Warrior niż CoD, takie czasy.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że singiel wrócił :thumbup:

 

No jak fabuła i "gejplej" będzie dobry to też zastanowię się nad nowym CoD :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie trybu zombie.

nigdy nie grałem, nie czuję zawodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja to wiem i o tym pisalem. Mi to doslownie lotto z czego sie wywodzi ten silnik bo dla mnie liczy sie efekt koncowy. To kolega wyzej ma z tym jakis problemn a nie ja ze silnik ma stare korzenie ;)

A efekt końcowy jest taki, że mechanika to praktycznie kopiuj wklej od 15 lat :E Na upartego nawet niech będzie 12 lat (od pierwszego Modern warfare). Większe zmiany są między Wiedźminem 2 a Wiedźminem 3 niż w CoD przez całą serię :lol2:

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A efekt końcowy jest taki, że mechanika to praktycznie kopiuj wklej od 15 lat :E Na upartego nawet niech będzie 12 lat (od pierwszego Modern warfare).

A Ty tak zawsze masz ze ciagle ci cos nie pasuje?? Bo twoje narzekanie jest tego typu " dlaczego w grze wyscigowej jezdzi sie znowu samochodami i dlaczego nic nie zmienili" :E Tutaj rewolucji nie bedzie bo mechanika bedzie taka sama jak to w liniowych CODach i chyba kazdy o tym dobrze wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A efekt końcowy jest taki, że mechanika to praktycznie kopiuj wklej od 15 lat :E Na upartego nawet niech będzie 12 lat (od pierwszego Modern warfare). Większe zmiany są między Wiedźminem 2 a Wiedźminem 3 niż w CoD przez całą serię :lol2:

 

Bo najwyraźniej tak ma być, skoro gra się sprzedaje to po co to zmieniać? Gdyby taka fifa zamienila sie w pes-a to po co wtedy pes? do kasacji bo dwie takie same gry nie potrzebne, tym bardziej fifa miala by licencje wiec raczej by zostala, gdyby cod stal sie bf-em to po co bf? do kasacji bo cod i tak sie lepiej sprzedaje.

Dzieki temu ze cod jest codem, a bf bf-em mamy wybor w co grac.

Zmienia sie wyglad ale feeling jest dalej ten sam dzieki czemu jak odpalasz nowego coda to po chwili czujesz sie jak ryba w wodzie.

Bardzo interesujace ze nie bedzie dlc, pewnie beda chcieli to zrobic lepiej niz dice. jesli gra nie bedzie przesadzona i mocno stonowana przypominajaca cod-a 4 to zapowiada sie ciekawa odslona.

pewnie braknie normalnych serwerow do postawienia

jak nie bedzie za bardzo futurystyczny to moze sie skusze, dla odmiany od czasu do czasu zamiast stg44 mozna m16 postrzelac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza.

 

Bo CoD nigdy nie kupowało się dla grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało filmowych skryptów w tych grach co wymieniłeś.

Dużo retro ducha, czego w CoD nie ma. Ze strzelania do potworów mam frajdę, tak samo jak ze strzelania do nazistów w Wolfie taki sam fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data wydania: 25.10.2019

Producent: Activision/Infinity Ward

Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC

 

https://www.youtube.com/watch?v=bH1lHCirCGI

 

Gra podobno będzie obsługiwać cross-play, oraz zrezygnowano z season passa

0:31 I'll be damned :D

 

Fajnie, żeby to się udało. Chciałbym po >10 latach kupić w końcu nowego CoDa i bawić się tak jak przy pierwszym MW.

 

A efekt końcowy jest taki, że mechanika to praktycznie kopiuj wklej od 15 lat :E Na upartego nawet niech będzie 12 lat (od pierwszego Modern warfare).

To super, cieszę się jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Ty tak zawsze masz ze ciagle ci cos nie pasuje?? Bo twoje narzekanie jest tego typu " dlaczego w grze wyscigowej jezdzi sie znowu samochodami i dlaczego nic nie zmienili" :E Tutaj rewolucji nie bedzie bo mechanika bedzie taka sama jak to w liniowych CODach i chyba kazdy o tym dobrze wie ;)

Seria może się rozwijać i jednocześnie nie zatracić swojej tożsamości. Argument o Battlefieldzie jest kompletnie nietrafiony bo w tej serii akurat singiel jest cienki jak dupa węża ;) Ścigałki też mogą się rozwijać, obecny sprzęt pozwala na wiele więcej niż 15 lat temu. GTA się rozwija, Wiedźmin się rozwinął, RDR się rozwinęło i czy te gry zatraciły swoją tożsamość? Czy grając w GTA V czujesz jakbyś grał w kompletnie inną serię? Nie. Sam lubię tą filmową efekciarskość w CoDa ale ile razy można grać w to samo tylko z inną mapą? A tak szczerze i poważnie pytając, co u niektórych wywołało ten opad szczęki na tym trailerze? Pytam bo staram się zrozumieć fenomen CoD i za nic nie jestem w stanie go pojąć...

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A skad Ty mozesz wiedziec jak sie gra rozwinie jak od poprzednich odslon minelo xxx lat a gra dopiero sie pojawi wiec po trailerze wrozysz jaka gra bedzie :hmm: Ta gra ma swoje ograniczenia i nie rozwinie sie z czesci na czesc jak np wiedzmin bo to bardzo zamknieta gra ale filmowosc i klimat akcji to jest to co czyni ta gre jedyna w swoim rodzaju i wszystki te elementy mozna zawsze poprawic, jak bedzie zobaczymy, u mnie gierka w portfolio bedzie napewno. Nie wiem jak ty ale Modern Warfare bylo xxx lat temu i od tamtej pory zaden taki COD nie wyszeld wiec to serwowanie non stop tego samego jest troszke naciagniete. Obecny sprzet pozwoli tez gre rozwinac technicznie i graficznie ;) COD nie zatracil swoje tozsamosci bo od dawna nie bylo zadnego CODa w stylu modern warfare a gra wyszla w 2007r. Takze plywasz w jakich dziwnych argumentach ze sprzet pozwolil rozwinac scigalki ale codow juz nie czyli nawiazujesz do kwesti czyto technicznych a nie fabularnych. Od 2011r kiedy wyszedl MW3 nie gralem w tego typu CODa wiec nie wiem czy sie zatracila gra czy nie, poczekamy do premiery to wtedy ocenie. I nie musisz rozumiec fenomenu coda, mi sie zaden po MW nie podobal i nie gralem a jak mi sie cos nie podoba to nie gram i nie zagladam w tematy ktore mnie nie interesuj. Mozna szybko po postach wylapac w jakich watkach z grami sie udzielam, jak gra mnie nie interesuje bo jak mam tylko tam narzekac to nawet nie wchodze ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby miał się rozwinąć to by to pokazali na trailerze a pokazali dosłownie nic, zagrali jedynie na sentymencie graczy pokazując cpt. Price'a. Gra może być liniowa ale nie musi mieć chociażby sztywno wyznaczonej ścieżki. Temat jest o nowej części CoD to oceniam to co widzę, również na podstawie poprzednich części ale zapomniałem, że przy tobie trzeba piać z zachwytu, to samo było przy nowej serii kart od Nvidii.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróżyć można generalnie po tym, że od bardzo dawna nie wprowadzono większych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mimo to sie dobrze sprzedaje, wiec po co zmieniac? nie obcina sie kurze skrzydel ktora znosi zlote jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby zainteresować swoim produktem jeszcze większe grono graczy? Jest takie mądre powiedzenie, kto się nie rozwija ten się cofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze zeby blops 4 wygladal jak cod 1, czy cod ww2 jak cod2

jest sporo nowych rzeczy ktorych nie bylo w innych codach, ale rdzen jest ten sam zeby to dalej byl cod a nie cos innego.

ale ludzie maja klapki na oczach i dla nich to caly czas silnik z quaka i tylko zmienione tekstury -_- wtedy nie ma o czym rozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby zainteresować swoim produktem jeszcze większe grono graczy? Jest takie mądre powiedzenie, kto się nie rozwija ten się cofa.

Po co ma interesować większe grono graczy jak co premiera nowej części to się słyszy że próg preorderów został pobity lub gra sprzedała się lepiej niż poprzednia.

Z mw będzie to samo, będzie hit będzie mnóstwo preorderów i gra będzie dużym sukcesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał się rozwinąć to by to pokazali na trailerze a pokazali dosłownie nic, zagrali jedynie na sentymencie graczy pokazując cpt. Price'a. Gra może być liniowa ale nie musi mieć chociażby sztywno wyznaczonej ścieżki. Temat jest o nowej części CoD to oceniam to co widzę, również na podstawie poprzednich części ale zapomniałem, że przy tobie trzeba piać z zachwytu, to samo było przy nowej serii kart od Nvidii.

No widzisz, jak nie masz nic madrego do powiedzenia to juz wracasz do kart nvidia :lol2: A ja tylko wyrazilem swoje zdanie ze mi sie podoba, nie wciskam na sile nic komus bo ma prawo ci sie nie podobac ale ludzie widzielismy tylko trailer 2min wiec jak tu oceniac gre po czyms takim?? Ty za to wylewasz kubel zimnej wody na gre tylko po samym trailerze w dodatku ja nie napisalem ze gra bedzie super hiper extra ale trudno zrozumiec ze komus sie moze podobac i moze miec odmienne zdanie :E Znajac twoja historie na forum po prostu widze ze jestes jednym z tych, ktorzy potrafia narzekac na wszytko jak leci, jeszcze nie widzialem zebys byl z czegos zadowolony :D takze bede krytykowal gre jak juz sie pojawi i w nia zagram a nie korzystal z pomocy macieja wrozbity :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak bo akurat ty znasz mnie najlepiej na tym forum :lol2: Rozumiem, że komuś może się coś podobać co mnie nie grzeje, że tak powiem, to tobie ciężko zrozumieć, że ktoś widzi w tej serii jedynie odcinanie kuponów od x lat i o zgrozo, głośno o tym mówi. Spytałem zupełnie poważnie skąd ta ekscytacja u niektórych osób skoro jedyne co zobaczyliśmy na trailerze to cpt. Price to nie odpowiedział kompletnie nikt. Ty zaś najwyraźniej z braku argumentów wolisz uczepić się tego, że ktoś nie ma różowych okularów na nosie i widzi wady niż w konstruktywnej rozmowie obronić swoje poglądy. Nawet Activision wiedząc, że będzie mierzyć się z legendą jeśli chodzi o tą serię (Modern warfare z 2007 roku) wolało uciec się do rebootu (jakie to wygodne) aniżeli stworzyć godną kontynuację. Do tego sam trailer jak na pierwszy trailer, który ma zawsze za zadanie wywołać emocje jest moim zdaniem totalnie bezpłciowy i gdyby nie cpt. Price to moglibyśmy wstawić na końcu tytuł dowolnej gry o takiej tematyce. Więcej o grze dowiedziałem się z króciutkich informacji z zamkniętych pokazów aniżeli z tego trailera.

 

Trailer oryginalnego Modern warfare to przy tym arcydzieło. Dla przypomnienia

 

https://www.youtube.com/watch?v=ETFFyw2Btoc

 

Znalazłem też piękne określenie tego nieszczęsnego silnika w jednym z komentarzy na ppe.

 

Engine CoDa to wieżowiec, co jakiś czas dobudowują kilka pięter, odświeżając czy odkurzając przy okazji te pokryte pajęczynami. Technologia w miejscu nie stoi, więcej znajdziesz choćby na eurogamer.net - zbroją się u schyłku generacji.

 

edit

 

A tu coś na dokładkę

 

W grze zawarte będą mikrotransakcje, ale za to - co jest dosyć istotne - nie będzie żadnego Season Passa.

 

Powaliło ich ładnie, mikrotransakcje w CoD :lol2:

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że z tym season passem musi być jakiś haczyk :E

BTW -trailer wyżej to niezłe sprawdzenie tezy, że "ostatnie 20 CoD wygląda tak samo" :D No mimo wszystko nie, chociaż BF czy Wildlands to to nie jest.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tak, jakbyście byli ignorantami i nie wiedzieli, że mikrotransakcje w CoD są od dawna. Nie żebym Was posądzał o bycie ignorantami oczywiście :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo akurat ty znasz mnie najlepiej na tym forum :lol2: Rozumiem, że komuś może się coś podobać co mnie nie grzeje, że tak powiem, to tobie ciężko zrozumieć, że ktoś widzi w tej serii jedynie odcinanie kuponów od x lat i o zgrozo, głośno o tym mówi. Spytałem zupełnie poważnie skąd ta ekscytacja u niektórych osób skoro jedyne co zobaczyliśmy na trailerze to cpt. Price to nie odpowiedział kompletnie nikt. Ty zaś najwyraźniej z braku argumentów wolisz uczepić się tego, że ktoś nie ma różowych okularów na nosie i widzi wady niż w konstruktywnej rozmowie obronić swoje poglądy. Nawet Activision wiedząc, że będzie mierzyć się z legendą jeśli chodzi o tą serię (Modern warfare z 2007 roku) wolało uciec się do rebootu (jakie to wygodne) aniżeli stworzyć godną kontynuację. Do tego sam trailer jak na pierwszy trailer, który ma zawsze za zadanie wywołać emocje jest moim zdaniem totalnie bezpłciowy i gdyby nie cpt. Price to moglibyśmy wstawić na końcu tytuł dowolnej gry o takiej tematyce. Więcej o grze dowiedziałem się z króciutkich informacji z zamkniętych pokazów aniżeli z tego trailera.

 

Trailer oryginalnego Modern warfare to przy tym arcydzieło. Dla przypomnienia

 

https://www.youtube.com/watch?v=ETFFyw2Btoc

 

Znalazłem też piękne określenie tego nieszczęsnego silnika w jednym z komentarzy na ppe.

 

 

 

edit

 

A tu coś na dokładkę

 

 

 

Powaliło ich ładnie, mikrotransakcje w CoD :lol2:

 

To ja ci odpowiem, pierwotne MF bylo dla mnie i dla wielu super gierka, ogrywalem pozniej Remastra na konsoli. Od temtego momentu nie pojawila sie zadna gra w tego typu klimacie wiec chociazby to mnie kreci bo lubie wspolczesne klimaty jesli chodzi o wojne a dobrze wspominajac MF licze ze zrobia gre rownie dobra a nawet lepsza, obym sie nie rozczarowal ;) COD jest jaki jest ale nie ma nic ciekawego z wspolczesna woja na rynku.

 

Teraz doczytalem ze ponoc ma pojawic sie niedlugo Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phoenix, nie można było tak od razu? Czyli jednak nie oceniłeś tego co zobaczyłeś w trailerze bo tam nic nie ma, kompletnie losowy zlepek scen a to co widziałeś w oryginalnym Modern warfare i na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię o tym co zobaczyłeś w trailerze kilka dni temu i jak dobra będzie ta gra. To jest spory błąd wielu ludzi bo jak wiadomo na nostalgii nie jeden hype train się już wykoleił ;)

 

Wiedziałem, że z tym season passem musi być jakiś haczyk :E

BTW -trailer wyżej to niezłe sprawdzenie tezy, że "ostatnie 20 CoD wygląda tak samo" :D No mimo wszystko nie, chociaż BF czy Wildlands to to nie jest.

 

Oryginalne Modern warfare jest można powiedzieć sprzed ery bullshotów i w 4K nie wygląda tak źle jak na tym trailerze ;) Tu masz przegląd całej serii w 4K. A i tego, że CoD graficznie wygląda tak samo to ja nie powiedziałem, mówiłem o mechanice a nie grafice a to spora różnica. Graficznie oczywiście się zmienia ale grafika nie jest najważniejszą rzeczą na świecie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SdFVxzEXA70

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrotransakcje będą typu kosmetycznego jak w bo4. Skrzynki na pewno też wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...