Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Za to w przerywnikach filmowych jest pokaz slajdów :) Przynajmniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączenie synchronizacji pomaga podobno na pokaz slajdów w cut scenkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak zaczeło się dziać po ostatnim patchu, zacina dzwięk i obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak zaczeło się dziać po ostatnim patchu, zacina dzwięk i obraz.

Na ost filmikach bylo ok, kampanie mam juz za soba na szczescie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz mniej niż 30 to się automatycznie zmieni na 60. Może jak ustawisz plik tylko do odczytu to coś da, ale sam nie sprawdzałem, bo nie ma sensu. Nawet 30 fps nie jest już płynne w menu więc sam sobie zostawiam na 60.

Documents\Call of Duty Modern Warfare\players\config.cfg

setcl 1010551079 "30"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja inne pytanie, gracie z crossplay czy nie? Ludzie z konsol mają asysty? Tak z ciekawości, często w meczu mam 3/4 konsolowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem z crossplay i bez tego i szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy... i na chwile obecna gram z crossplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze maja asysty, nie meli by szans z myszka gdyby ich nie mieli.

Podobno tez te asysty działają na PC jak ktoś gra padem. Tylko czekać aż ktoś system oszuka ze gra padem a rzeczywistości będzie to myszka i... dopiszcie sobie resztę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostajecie po zakończeniu praktycznie każdego meczu (jak jest okno pokazujące postęp w lvl i co odblokowałem) dev error 6328?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie wszystko działa bez problemu. W sumie od samego początku nie miałem z niczym problemów. Gra ciągle u mnie działa. Po pierwszym patchu nawet temperatury spadły na GPU.

 

 

edit. Udało się komuś przejść coop misje PALADYN? Pół dnia się z nią dziś mecze i zaczynam się zastanawiać czy to jest możliwe...

Edytowane przez Platun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez problemu działa single i multi. Co ciekawe, dawno od r6 siege tak długo nie siedziałem przy grze na PC :E

Jedynie co mnie wkur... to, że nie zapisuje mi filtrów serwerów, gram tylko HC, a ciągle normal znajduje, odznaczam, szukam meczu, wychodzę i znów zaznaczone normal... Jest na to jakaś rada?

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie wszystko działa bez problemu. W sumie od samego początku nie miałem z niczym problemów. Gra ciągle u mnie działa. Po pierwszym patchu nawet temperatury spadły na GPU.

 

 

edit. Udało się komuś przejść coop misje PALADYN? Pół dnia się z nią dziś mecze i zaczynam się zastanawiać czy to jest możliwe...

Ja przeszedłem. Bez sentry guna na magazyn nawet nie ma co próbować tego zrobić. Dodatkowo RPG na plecach na juggernauty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze maja asysty, nie meli by szans z myszka gdyby ich nie mieli.

Podobno tez te asysty działają na PC jak ktoś gra padem. Tylko czekać aż ktoś system oszuka ze gra padem a rzeczywistości będzie to myszka i... dopiszcie sobie resztę ;)

Po nauczeniu sie gameplayu i ogarnieciu map musze przyznac, ze jak widze w przeciwnym teamie pada to mi sie go zal robi, dostaja taki oklep ze glowa mala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie aktualną wersję gry na battlenecie?

1.06.0.7233219.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zapisać ten jeb%#$%#@ filr serwerów. Ciągle pomimo odznaczenia ładuje mi na listę i zaznacza normalne, a gram tylko HC.

Odznacze, cofam by wybrać start po czym ładuje mi normalny serwer, wracam do filtra i wszystkie zaznaczone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, nie wiem jak Ci pomoc, ale mam dziwne wrazenie, ze na jakiejs grupie na FB pytales o to samo :) mam racje ?

Nie, nie ma mnie na żadnych grupach na fejsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem crossplay z dwóch powodów. Po pierwsze - bo wtedy gra mi się nie wysypuje, a po drugie - konsolowcy campią na potęgę. Widać to zwłaszcza w trybach typu s&d, biorą pompkę lub snajperkę i są panami mapy, a ja bawić się w chowanego nie chcę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie COD- soldiers.

No to i ja dołączyłem do walki.

 

Za mną pierwszy weekend i powiem że jestem pełen nadziei i optymizmu co do gry.

 

Nie jestem prosem i trochę czasu potrzeba aby sobie przypomnieć wyćwiczone nawyki ale już mi się gra podoba.

Miałem trochę obaw po moim ostatnim rozczarowaniu CoDem WWII.

To że gra jest wolniejsza mapy większe to dla mnie plus.

Nigdy nie byłem fanem beznamiętnego "rush-wania" czy jak to się mówi "Run and Gun" więc dla mnie nowe MW -in plus.

Póki co nie zauważyłem przesadngo "campowania" czy nadmiaru shootgunów. Może to efekt nowej łatki.

 

Feeling broni super :pistols: . Grafa super

 

Ps- ale nie obyło się bez błędów. Wczoraj nawiedziły mnie różnego rodzaju DEV ERRORy.

 

Na YT znalazłem poradę aby zresetować shaderdy. Póki co działa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawił wam patch przerywniki filmowe ? U mnie dalej pokaz slajdów... no i znowu freezy przy respie :mad: :mad:

Mam też wrażenie, że tempo rozgrywki zostało zwolnione tzn gra jest jakoś sztucznie zwalniana.

Edytowane przez Valeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać ale zgłosiłem do Activision tekstowego buga związanego z tłumaczeniem opcji "Typ NAT: Otwórz", a powinno być przecież "Typ NAT: Otwarty" - ktoś bezmyślnie przetłumaczył, niby to nic ale jeśli ktoś jest wzrokowcem to takie rzeczy aż palą w oczy tym bardziej, że widzi się to bardzo często w menu głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...