Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi powie o co chodzi? Zrobiłem 7/7 a teraz pokazuje, że pierwszy cel jest nie ukończony i oczywiście nie zalicza mi tego wtf?

 

http://imgur.com/a/I34AGgw

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam, że jeżeli chodzi o stabilności gry to nie jest dobrze.

Jak wcześniej opisywałem ..... najpierw wysyp DEV ERRORÓW .....na które jedyne lekarstwo - póki co- to ponowne załadowanie tych Shadersów.

Dziś świeży patch i co ????/ Gra się zawiesza - już trzeci raz dziś

Teraz pisząc tego posta znów ściągają się shadersy bo nowe sterowniki VGA zainstalowałem ....

Trochę to frustrujące........

Z jednej strony widać, że devsi pracują ale nie zmienia to faktu, że wcześniej aż takich problemów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, u mnie od premiery gra/directx krzaczy się na 'ground war'. Czasem na początku, czasem na końcu, z błędem lub bez. Walczyłem z tym ostro, sterowniki, ustawienia w biosie etc, ale nic nie działa, więc się poddałem i zostałem na małych trybach gry gdzie wszystko działa perfekcyjnie. To jest dopiero dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze gra nie podzieli losu BFa ze wzgledu na rozmach a jednak sie mylilem. Poki co stan techniczny jest tragiczny. Poki co zaluje ze to kupilem..

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

te misje ktore robisz... je sie wypelnia w MULTI, np 35 zabojstw w taki albo inny sposob ? bo ja nie ogarniam tego ,

 

co do stanu gru :

pierdzielicie oj i to bardzo ! te przerwyniki filmowe da sie ogladac, nie ma takiej tragedii, wazne ze podczas grania jest OK ! a co do errorow, mnie tylko raz BLUE SCREENA wywalilo szczerbaty.gif ale to z mojej winy bo RAM 2400 by na 3000 MHz wiec pewnie to sie gierce nie spodobao, a poza tym to wydaje mi sie, ze jak teraz bede cos podkrecal to smialo moge uzywac CODa jako stress testu, zwlaszcza ekran MENU szczerbaty.gif - if you know what i mean Up_to_something.gif

 

p z d r

Ludziom wywwla gre, masa bledow, przerywniki tna a ty udajesz glupa ze nic sie nie stalo :lol2: Przeciez jak gra sie wywali to mozna odpalic ponownie :E nic sie nie stalo. oby jak najmniej takich idotycznych wypowiedzi, pozniej gry wychodza jak wychodza bo ludzie to toleruja. A jak wpiszesz w google ile bledow robi ta gra to za glowe mozna sie zlapac, bf5 to przy tym pikus.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze gra nie podzieli losu BFa ze wzgledu na rozmach a jednak sie mylilem. Poki co stan techniczny jest tragiczny. Poki co zaluje ze to kupilem..

 

 

Stan techniczny dla pewnych specyfikacji raczej jest w złym stanie lub coś jest nie tak z twoimi sterownikami itp.

Ja w pierwszy dzień miałem problemy że gra się wyłączała bez komunikatu. Aktualnie mam takie sytuacje od 0 do 3 razy na dzień (najczęściej 0 razy, a gram po kilka godzin, nabiłem prawie 60h w grze), Jeśli by tak zostało to bym był zadowolony bo nie jest to dla mnie uciążliwe, prawdopodobnie soon naprawią to dla wszystkich i pozostaje wam czekać, a gierka jest kozacka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałem pecha i z reguły problemy techniczne w innych grach opisywane na necie również mnie dotykały a tu o dziwo - nic. Przerywniki filmowe łapały dosłownie jedną, chwilową, nieprzeszkadzającą mi za bardzo przycinkę no i czasem mała ścinka przy respie. Tyle, nic więcej. Żadnych zawieszeń, wywalań do pulpitu czy errorów. Oby tak zostało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

te misje ktore robisz... je sie wypelnia w MULTI, np 35 zabojstw w taki albo inny sposob ? bo ja nie ogarniam tego ,

 

co do stanu gru :

pierdzielicie oj i to bardzo ! te przerwyniki filmowe da sie ogladac, nie ma takiej tragedii, wazne ze podczas grania jest OK ! a co do errorow, mnie tylko raz BLUE SCREENA wywalilo szczerbaty.gif ale to z mojej winy bo RAM 2400 by na 3000 MHz wiec pewnie to sie gierce nie spodobao, a poza tym to wydaje mi sie, ze jak teraz bede cos podkrecal to smialo moge uzywac CODa jako stress testu, zwlaszcza ekran MENU szczerbaty.gif - if you know what i mean Up_to_something.gif

 

p z d r

Questy wykonuje sie w multi, sa dzienne narzucone odgornie, ktore zmieniaja sie co 24h i jedno zadanie, ktore mozna wybrac w koszarach, jedno z nich mi sie zbugowalo i nie moge ukonczyc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na reddit i zobacz co się dzieje a nie udawaj że jet wszystko okej z grą. Mogę tylko dodać że od premiery nie miałem ani jednego błędu a teraz jak nie zawieszki to errory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Cebula - jeśli kogoś to razi to proszę pominąć :)

 

Czy ktoś tutaj kupował Modern Warfare poprzez VPN? Np. z Ukrainy? Czy wszystko działa prawidłowo i nie ma region locka? Wiem że trzeba założyć nowe konto Battlenet ale to nie problem, bardziej martwi mnie ewentualny region lock. Ciekawi mnie również jak wygląda kwestia dostępnych języków?

 

Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pale glupa koleś

 

 

wypowiadam się na podstawie mojego doświadczenia z grą, nabiłem kilka godzin i jeden jedyny blue screen był, napisałem od czego, poza tym śmiga miodnie, więc ci z problemami to pewnie na marnych maszynach latają, mogłeś też pomylić CODa z RDR2 lol2.gif

Wspolczuje :cassetete:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pale glupa koleś

 

 

wypowiadam się na podstawie mojego doświadczenia z grą, nabiłem kilka godzin i jeden jedyny blue screen był, napisałem od czego, poza tym śmiga miodnie, więc ci z problemami to pewnie na marnych maszynach latają, mogłeś też pomylić CODa z RDR2 lol2.gif

Dosłownie umieram ze śmiechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pale glupa koleś

 

 

wypowiadam się na podstawie mojego doświadczenia z grą, nabiłem kilka godzin i jeden jedyny blue screen był, napisałem od czego, poza tym śmiga miodnie, więc ci z problemami to pewnie na marnych maszynach latają, mogłeś też pomylić CODa z RDR2 lol2.gif

Dosłownie umieram ze śmiechu... Ludzie na reddicie mają lepsze kompy od twojego i mają problemy a Ty piszesz że problemy mają ludzie z marnymi maszynami...

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to niech kolega nabije kilkadziesiąt godzin w grze. "Kilka" godzin to nie jakaś wyrocznia, czy gra jest stabilna i bez błędów.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 42lvl wbity, póki co żadnych crashy, błędów itp. - wszystko na Ultra. Jedyna mała niedogodność jaką miałem to słynne przycinające się filmy w kampanii fabularnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tak jak pisałem wszystko działało bez problemów na ultra nawet nie miałem problemów z filmikami a teraz to rip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was problemy z kartami od Creative? Jak dźwięk nie trzeszczy to teraz muzyki nie mam. Chyba, że to wina gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz najnowsze sterowniki?

U mnie na Sound Blaster Z wszystko w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta jest archaiczna i może to jest problem. Spróbuje z ich strony coś wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska to jest jakaś klątwa - jak miałem zamiar napisać tutaj posta, że u mnie wszystko ok to przez głowę przeleciała mi durnowata myśl typu: "E tam, nie zapeszaj bo i tobie zaraz wysypie". :E

 

NO I OCZYWIŚCIE, jak ten dureń napisałem, że u mnie od początku było wszystko ok no to dostałem po mordzie nagle bez sensu przy wyjściu z gry cichym crashem na pulpit bo za dobrze było, zachciało się zapeszać to masz! :E

 

Oczywiście zgłosiłem do supportu Activision.

 

wmRhfXa.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy tryb "próby" kiedyś się kończy i jeśli tak to czy dostaje się coś na koniec czy to jest po prostu metoda na szybkie zdobywanie expa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj wyskoczyły kolejne dwa DEV ERRORy i jeden bluescreen?.

 

Tym razem pomogło (choć nie wiem, które z tych dwóch) restart kompa oraz uruchomienie opcji - skanuj i napraw w lauchera Battle.net

 

A nowością jest że po uruchomieniu gry wszystkie dźwięki audio były po angielsku ?.

Napisy, menu - po polsku a reszta po angielsku ( w ustawieniach mam PL).

W single player to samo. Zniknął dubbing pl a pojawiły się polskie napisy,?

Ponowny restart gry nic nie zmienił.

Zobaczę czy dziś będzie to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, powiedzcie mi czy ta odslona jest podobna do call of duty 4 modern warfare ?

W powyzszy przegralem ponad 800h i gralo sie na prawde swietnie, pozniej glownie gralem na promodzie bo pierdoly typu claymory itp psuly mi zabawe bo bardziej mnie interesowal "czysty skill"

Zastanawiam sie nad ta gierka ale cena mocno odstrasza biorac pod uwage, ze ca Cod4:MW zaplacilem 99zl na premiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, powiedzcie mi czy ta odslona jest podobna do call of duty 4 modern warfare ?

W powyzszy przegralem ponad 800h i gralo sie na prawde swietnie, pozniej glownie gralem na promodzie bo pierdoly typu claymory itp psuly mi zabawe bo bardziej mnie interesowal "czysty skill"

Zastanawiam sie nad ta gierka ale cena mocno odstrasza biorac pod uwage, ze ca Cod4:MW zaplacilem 99zl na premiere

12lat temu wszystko bylo tansze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No i to jest smutne, bo rozłożenie na lata pozwala myśleć, że pewnie pojawi się jakaś technologia, tanie magazyny ttd, Bo przy obecnych ja tego "net zero" nie bardzo widzę. Te jebnie, a jedyna dobra rzecz w tym, że pewnie nie dożyję najgorszego. Np. peerelowskie budownictwo (choć to z lat 90 nie lepsze). Wiadomo, można dokładać styropianu na ściany i lepsze okna, ale z wentylacją grawitacyjną czy układem pewnych rzeczy nie przeskoczysz bez wyburzenia i zbudowania na nowo. A tak mieszkają miliony ludzi. I nawet jak im pomontujesz pompy ciepła i sieć elektryczna tu uciągnie, to one będą ciągnąć gigawaty i z czegoś trzeba te gigawaty wygenerować, najwięcej w chłodnie i długie zimowe noce.
    • Przy tak wysokiej temperaturze ten radiator powinien parzyć w palce. Jak jest letni, to pasta do wymiany lub radiator jest źle zamontowany albo czujnik, jak wspomniał Pentium.
    • Dla mnie te chipletowe proce są słabe bo wystarczy byle jakie, nawet minimalne obciążenie wywołać na procu i już pobór energii leci na 20+ Watów a przy apu tego nie ma. Ryże do serwerów są genialne bo duża wydajność na Wat, ale jak oni tego nie polepszą to się pójdzie w intela. Ten nowy intel w laptopach jest z chipletów a nie ma takiej przypadłości. 
    • Ja się posiłkuję napisami, bo nie jestem wstanie wszystkiego zrozumieć zważywszy na mój problem ze słuchem i jak miewam problem z polskim, gdy mowa jest czasem zagłuszana, ściszana- ktoś mówi pod nosem, a tu nawet napisy po angielsku sporo mi pomagają zrozumieć. Wszelkie wybuchy, muzyka w tle, to wszystko nachodzi na siebie i zakłóca rozumienie obcego języka, a czasem polskiego, dlatego w grach ustawiam efekty, muzykę ciszej aniżeli głosy, dialogi, ale nie zawsze pomaga. Na yt tak samo korzystam z napisów ang. Zdarzyło mi się czasem pogadać po angielsku ale "face to face" gdy zazwyczaj ktoś w miarę głośno mówi, stoję blisko przy osobie to co innego niż kino czy gra, u mnie niestety jest przerąbane, aparaty słuchowe pomagają, ale tutaj akurat oprócz braku osłuchu, bo ang mam kontakt tylko w grach czy filmy= komp, bywa, że wydaje mi się, że usłyszałem B, a powiedziano C albo A. Gry Sony na konsoli gdzie mają dubbing to grywam z dubbingiem, TLOU1 jak i 2 ogrywałem z dubbingiem, bo jest w porządku. Każdy gra jak mu pasuje, ważne, żeby sprawiało mu to frajdę.✌️
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...