Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

No take ale jak widze 250zl za gre na PC to mam takie grube WTF : D pamietam jak argumentem zeby kupic PC zamiast konsoli bylo to, ze o ile wiecej sie wyda na PC to potem gry duzo tansze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15b167b72b69.jpg

U was tez sie tak dzieje ? Losowo mam takie krzaki na ekranie. Dotyczy to wylacze hud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest efekt włączenia zakłócania UAV przez jakiegoś gracza z wrogiego zespołu, normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest efekt włączenia zakłócania UAV przez jakiegoś gracza z wrogiego zespołu, normalne.

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ograłem na premierę (też z problemami) ale teraz to widzę że są identyczne jaja jak w RDR2 :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ograłem na premierę (też z problemami) ale teraz to widzę że są identyczne jaja jak w RDR2 :E.

Jak ktoś ma niestabilny system który sypie bluscreenami to nie wina gry. W multi wbiłem 120 poziom i miałem crasha tylko raz, w dniu premiery. Co innego problemy z battle.net który był już kilka razy przepełniony i nie dało się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogrywam i jest lepiej niz ostatnio, mega plynnie i nie szarpie tak przy respie jak wczensiej. rock solid ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma niestabilny system który sypie bluscreenami to nie wina gry.

 

Z całym szacunkiem ale waszmości bzdury piszesz.

Na necie aż roi się od postów nt problemów.

Wystarczy wpisać hasło def error a numerków różnej maści tegoż błędu całe mnóstwo. Takie ot szczęśliwe numerki.

Ja dla przykładu mam świeży system i jakoś błędy te mnie nawiedzają.

 

Jeszcze najlepiej napisać że albo sprzęt do dupy albo system zasyfiony....

 

 

Ps- a tak z innej beczki. Jak się dostać na strzelnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 90, na tyle chyba miałem w cod4, jedynie w pubg gram na 103 ale tam jest zdecydowanie wolniejsza gra wiec to mi nie przeszkadza. Wiadomo ze na 120 vs 60 będziesz widział więcej i gra będzie wydawała się zdecydowanie szybsza, jednak to kwestia osobista, to troche jak granie 4:3 vs 16:9

Ogólnie do fps chyba najlepiej ustawiać taki sam fov i sens aby pamieć mięśniowa się nie gubiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszne ze od premiery dopiero naprawiaja te przerywniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Co to jest ten tryb PRÓBA? I skąd wziąć jakiś bilet aby tam zagrać?

 

Czy to może jest ta strzelnica? A jeśli nie to gdzie ona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BR nadchodzi? :)Mój link

@up jak wchodzisz do multi to masz time trials i tam to jest.

Ja nic nie robilem, bilety mialem, zrobilem 3 podejscia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w wszystko ok tylko skąd wziąć te bilety bio ja mam zero więc po wejściu na strzelnicę mam tylko komunikat że owe bilety są potrzebne.

Może trzeb je w grze jakoś zdobyć?

 

 

UPDATE:

chyba znalazłem odpowiedź:

"Original story (October 30): Trials is a new mode added to Call of Duty: Modern Warfare overnight. Trials are available only to players at Officer ranks – which you reach after clearing the initial 55 levels of progression."

Edytowane przez sihborx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma niestabilny system który sypie bluscreenami to nie wina gry. W multi wbiłem 120 poziom i miałem crasha tylko raz, w dniu premiery. Co innego problemy z battle.net który był już kilka razy przepełniony i nie dało się połączyć.

 

Nie wiem, jak jest w multi bo nie grałem ale na premierę były jaja z singlem i przecinaniem się na przerywnikach filmowych teraz przeglądając temat widzę że zgłaszane jest wysypywanie się gry i inne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche niefajnie,ale nie moge dokonczyc singla,mialem kilka godzin gry za soba-teraz przy probie rozpoczecia kontynuacji,pasek ladowania misji dochodzi do konca,a pozniej wywala mnie do pulpitu..

 

W mutli moge grac,mapy sie wczytuja.

 

niefajnie. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche niefajnie,ale nie moge dokonczyc singla,mialem kilka godzin gry za soba-teraz przy probie rozpoczecia kontynuacji,pasek ladowania misji dochodzi do konca,a pozniej wywala mnie do pulpitu..

 

Też miałem taki problem przy wczytywaniu save i pomogło rozpoczęcie misji od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

del

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś problem z crossplay? tzn jest włączone, a i tak szuka tylko ludzi z pc. Obojętnie czy wł/wył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System działa tak, że jeśli masz wersję PC to priorytet masz z łączeniem się z graczami na PC, jeśli akurat nie ma takowego chętnego to dorzuca Ci dopiero wtedy ludzi z konsolami jako tzw. wyrównanie, z tego co wiem tak samo działa to na konsolach, czyli najpierw priorytet dla konsol a dopiero później dobiera graczy z PC.

 

To samo dotyczy używanych peryferiów - jeśli podłączysz pada do PC wtedy powinno łączyć Cię częściej z konsolami lub też jeśli konsola podłączy mysz i klawę wtedy priorytet leci na graczy PC.

 

To jest skomplikowane ale to właśnie zauważyłem grając u siebie oraz pytając znajomego, który gra na PS4. Oczywiście trzeba doliczyć ewentualne zmiany/fixy wraz z każdym patchem (jawne bądź nie) ze strony Infinity Ward dotyczące zmian w działaniu trybu crossplay.

 

To, że często widzisz samych graczy PC jest normalne. U mnie co jakiś czas zdarzają się mieszanki PC i konsole więc uważam, że wszystko działa ok.

 

Warto wspomnieć, że tryb NAT odgrywa tu również dosyć ważna rolę - jeśli jesteś niedostępny to nie połączysz się z wszystkimi jak leci i system będzie łączył Cię tylko z graczami, którzy również są za NATem. Jeśli masz otwarty NAT wtedy będziesz łączył się z każdym: https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Port-Forward-and-NAT-FAQ oraz https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Ports-Used-for-Call-of-Duty-Games

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś w tym jest. Ta gra to fajne momenty i tony wkurwu na przemian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System działa tak, że jeśli masz wersję PC to priorytet masz z łączeniem się z graczami na PC, jeśli akurat nie ma takowego chętnego to dorzuca Ci dopiero wtedy ludzi z konsolami jako tzw. wyrównanie, z tego co wiem tak samo działa to na konsolach, czyli najpierw priorytet dla konsol a dopiero później dobiera graczy z PC.

 

To samo dotyczy używanych peryferiów - jeśli podłączysz pada do PC wtedy powinno łączyć Cię częściej z konsolami lub też jeśli konsola podłączy mysz i klawę wtedy priorytet leci na graczy PC.

 

To jest skomplikowane ale to właśnie zauważyłem grając u siebie oraz pytając znajomego, który gra na PS4. Oczywiście trzeba doliczyć ewentualne zmiany/fixy wraz z każdym patchem (jawne bądź nie) ze strony Infinity Ward dotyczące zmian w działaniu trybu crossplay.

 

To, że często widzisz samych graczy PC jest normalne. U mnie co jakiś czas zdarzają się mieszanki PC i konsole więc uważam, że wszystko działa ok.

 

Warto wspomnieć, że tryb NAT odgrywa tu również dosyć ważna rolę - jeśli jesteś niedostępny to nie połączysz się z wszystkimi jak leci i system będzie łączył Cię tylko z graczami, którzy również są za NATem. Jeśli masz otwarty NAT wtedy będziesz łączył się z każdym: https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Port-Forward-and-NAT-FAQ oraz https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Ports-Used-for-Call-of-Duty-Games

Czaję. Zanim zacząłem włączać/wyłączać crossplay szukało normalnie i czasem mieszało, teraz od tygodnia nawet 1 gracza z konsol :) To trochę zastanawiające ;)

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję towarzyszy do Coopa i gry w multi na PC.

 

Login -

Michalu5#2520

 

Na zachętę:

Clanbase SD 5vs5 & 3vs3 EU champion w CoD, CoD:UO, CoD:MW (oryginalne)

Mistrzostwo Polski indywidualnie w CoD.

 

Czasy to zamierzchłe, ale strzelać jeszcze coś potrafię (nie ogarniam za to wszystkich dopalaczy xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...