Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam,

 

Poszukuję towarzyszy do Coopa i gry w multi na PC.

 

Login -

Michalu5#2520

 

Na zachętę:

Clanbase SD 5vs5 & 3vs3 EU champion w CoD, CoD:UO, CoD:MW (oryginalne)

Mistrzostwo Polski indywidualnie w CoD.

 

Czasy to zamierzchłe, ale strzelać jeszcze coś potrafię (nie ogarniam za to wszystkich dopalaczy xD)

 

Poszło. ;)

 

Jeśli grałeś CB w MW to możliwe, że się znamy. :E Polska scena za duża jakaś nie była.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem jakieś 60 godzin, zrobiłem k/d w okolicach 1.5 i uważam, że mogę jednogłośnie stwierdzić, że ta gra jest świetn... nie, tak serio, to skończone gówno. Konstrukcja map zakłada, że mimo wszelkich starań masz zdychać ile tylko da radę (dominacja 20 graczy) chyba, że grasz scopem, wtedy nabijasz wczesne streaki i masz wyje****, SBMM niszczy cały fun bo każda gra to 100% spina, do tego wrzuca mnie co chwila do ukończonego w 80% meczu gdzie zostało 5 graczy niepotrafiących wyjść z respa ze względu na ilość V-Toli nad głową, wychodzę - szukam od nowa. To samo. Co to kur** za system gdzie nie mogę zdecydować na jakiej chce grać mapie? Netcode też coś czasem niedomaga, podobnie jak kąty widzenia, może Ci wystawać pół łokcia a po drugiej stronie, na killcamie widać cały łeb.

 

Kampania poza dwoma - trzema świetnymi misjami i paroma dobrymi momentami też była gówniana, pseudo bohaterstwo, poświęcenie randomowego angola w imie wolności jakiegoś wymyślonego, wiejsko-pustynnego zadupia, ojoj, wysadźmy gaz, <wąs Price'a> kto by się spodziewał, zbierzmy drużynę.. ale emocjonujące.. idź pan w ch**.

 

Polecam gorąco.

 

3/10.

 

Jeśli chodzi o multi to w pełni się zgadzam. Mapy są tak skonstruowane, że z każdej pozycji, z każdego kąta możesz zginąć w mniej niż sekundę. Do tego brak wyboru map na jakich chcemy grać. Matchmaking na ciągłej spinie z toną kamperów, prefire to też norma. Na każdym rogu rozstawione miny i claymore. Do tego na deser problemy z netcodem albo gra jest bardzo wybredna co do internetu, bo często mam takie sytuacje gdzie na killcamach ginę wg gry nie oddając strzałów do przeciwnika, tak samo jestem spawany w 0,05s a na killcamie widzę, jak gość wystrzeliwuje pół magazynka. Ogółem fajnie się strzela, ale po 60h na multi odinstalowałem grę. I nie zrozumcie mnie w ten sposób, że płaczę bo jestem niszczony przez innych chłopów. Nie o to chodzi. Jestem w stanie mieć przyzwoite KD ale to skutkuje bardzo wolnym i zachowawczym gameplayem. No ale widocznie inaczej się nie da biorąc pod uwagę wiszące nad głowami vtole, camperów w każdym rogu i ttk gdzie maciek z mateuszem strzelają wszędzie tylko nie w przeciwnika a i tak zabijają w rekordowym czasie. Ode mnie gra dostaje mocne 2/10. Zmarnowane pieniądze. Mam nauczkę na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem jakieś 60 godzin, zrobiłem k/d w okolicach 1.5 i uważam, że mogę jednogłośnie stwierdzić, że ta gra jest świetn... nie, tak serio, to skończone gówno. Konstrukcja map zakłada, że mimo wszelkich starań masz zdychać ile tylko da radę (dominacja 20 graczy) chyba, że grasz scopem, wtedy nabijasz wczesne streaki i masz wyje****, SBMM niszczy cały fun bo każda gra to 100% spina, do tego wrzuca mnie co chwila do ukończonego w 80% meczu gdzie zostało 5 graczy niepotrafiących wyjść z respa ze względu na ilość V-Toli nad głową, wychodzę - szukam od nowa. To samo. Co to kur** za system gdzie nie mogę zdecydować na jakiej chce grać mapie? Netcode też coś czasem niedomaga, podobnie jak kąty widzenia, może Ci wystawać pół łokcia a po drugiej stronie, na killcamie widać cały łeb.

Kampania poza dwoma - trzema świetnymi misjami i paroma dobrymi momentami też była gówniana, pseudo bohaterstwo, poświęcenie randomowego angola w imie wolności jakiegoś wymyślonego, wiejsko-pustynnego zadupia, ojoj, wysadźmy gaz, <wąs Price'a> kto by się spodziewał, zbierzmy drużynę.. ale emocjonujące.. idź pan w ch**.

Polecam gorąco.

3/10.

Jeśli chodzi o multi to w pełni się zgadzam. Mapy są tak skonstruowane, że z każdej pozycji, z każdego kąta możesz zginąć w mniej niż sekundę. Do tego brak wyboru map na jakich chcemy grać. Matchmaking na ciągłej spinie z toną kamperów, prefire to też norma. Na każdym rogu rozstawione miny i claymore. Do tego na deser problemy z netcodem albo gra jest bardzo wybredna co do internetu, bo często mam takie sytuacje gdzie na killcamach ginę wg gry nie oddając strzałów do przeciwnika, tak samo jestem spawany w 0,05s a na killcamie widzę, jak gość wystrzeliwuje pół magazynka. Ogółem fajnie się strzela, ale po 60h na multi odinstalowałem grę. I nie zrozumcie mnie w ten sposób, że płaczę bo jestem niszczony przez innych chłopów. Nie o to chodzi. Jestem w stanie mieć przyzwoite KD ale to skutkuje bardzo wolnym i zachowawczym gameplayem. No ale widocznie inaczej się nie da biorąc pod uwagę wiszące nad głowami vtole, camperów w każdym rogu i ttk gdzie maciek z mateuszem strzelają wszędzie tylko nie w przeciwnika a i tak zabijają w rekordowym czasie. Ode mnie gra dostaje mocne 2/10. Zmarnowane pieniądze. Mam nauczkę na przyszłość.

To ja wyjdę przed szereg. SBMM - też bym chciał tłuc słabszych i zrobić K/D na poziomie 2-3, Niestety nie tutaj - to nie BF że zrobimy streaki po 10-20-30 fragów. Sam zrobię mecz na 30-3 i zaraz dostanę wciry w kolejnym meczu w nagrodę szczerbaty.gif. NETCODe - pokażcie grę w której nie ma problemów z hitboxami, netcodem - 95% jest skopana. Wystawianie grze oceny 2/10 wg mnie krzywdzące. Twórcy dokładają starań i  łatają tytuł. Sam  sobie robię przerwę również -  bo  jak  w z grami multi  -  im dłużej  grasz tym bardziej  zaczyna się PŁACZ.

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wyjdę przed szereg. SBMM - też bym chciał tłuc słabszych i zrobić K/D na poziomie 2-3, Niestety nie tutaj - to nie BF że zrobimy streaki po 10-20-30 fragów. Sam zrobię mecz na 30-3 i zaraz dostanę wciry w kolejnym meczu w nagrodę szczerbaty.gif. NETCODe - pokażcie grę w której nie ma problemów z hitboxami, netcodem - 95% jest skopana. Wystawianie grze oceny 2/10 wg mnie krzywdzące. Twórcy dokładają starań i  łatają tytuł. Sam  sobie robię przerwę również -  bo  jak  w z grami multi  -  im dłużej  grasz tym bardziej  zaczyna się PŁACZ.

 

Napisałem to co myślę o tej grze. Przegrałem +-60h i dalej nie jestem w stanie tymczasem w takiego apexa mam nabite lekko ponad 500h (tak, wiem, że ta gra wyszła dużo wcześniej, nie jest klasycznym fpsem a br) i nie czuję zmęczenia tym tytułem jak nowym codem. I nie rozumiem takiego gadania "Twórcy dokładają starań i łatają tytuł". Zapłaciłem 260 zł dostałem mało grywalny produkt więc oceniam to co widzę a nie to co sobie twórcy zaplanowali. Nie wiem czy widziałem gorsze hitboxy, gorsze spawny w grach fps. Do tego absurdalne mechaniki jak claymore, miny i różne wspomagacze typu vtol w grze ze słabo zrobionymi korytarzowymi mapami. W grze fps bez jako takiego laddera nie interesuje mnie jakie KD sobie nabiję, bo liczy się fun. CoD tego nie dostarcza.

Edytowane przez fulkrun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pobrał Wam się najnowszy patch z wczoraj?

Zarówno wczoraj jak i dzisiaj Battlenet Launcher nic nie pobierał u mnie i zastanawiam się co jest grane.

Jaką macie wersję gry w launcherze?

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie duża poprawa od bety.

Singiel mnie nie zachwycił. W sumie jedna dobra misja z budynkiem w Londynie.

Wolę jednak bardziej odjechane skrypty których tu zabrakło.

Multi nawet nie odpaliłem.

 

To jak oceniłeś grafę skoro Beta była tylko z multi a multika nawet nie odpaliłeś? Nie przyszło Ci do głowy że singiel może mieć po prostu lepszą grafę :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w kilku ostatnich codach że SP wygląda zdecydowanie lepiej od MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jakiś mega patch, ponoć dobry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nie mam niestety możliwości porównania.

 

A widzisz jednak miałem rację (koledzy to potwierdzili) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jakiś mega patch, ponoć dobry: https://www.reddit.c...te_coming_soon/

 

Nie zdziwie się jak będzie BR

Najbardziej co bym chciał zobaczyć

Tak jak są tryby SC i HC, żeby było jeszcze obecne tryby gry w stylu Pam/Promod :)

https://www.youtube.com/watch?v=eo3Bh69xmoQ

 

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak tej gry nie uratuje z silnikiem który nie ma destrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak tej gry nie uratuje z silnikiem który nie ma destrukcji

 

BF V ma i jakoś jej to nie uratowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak są tryby SC i HC, żeby było jeszcze obecne tryby gry w stylu Pam/Promod :)

 

Nie zrobią czegoś takiego bo targetem tutaj nie są ludzie którzy są nastawieni na skilla tylko tacy, którym od czasu do czasu, poprzez ułomności tej gry może się powydawać, że go mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w Ww2 to singiel i multi tak samo wyglądało.

 

Dlatego pisałem że nie ma sensu wypowiadać się o tym na podstawie innej części gry tym bardziej że podobno nowy silnik dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Single player skończony ,, bardzo ciekawa strzelanka , brakowało mi takiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie dalej freezy przy respie ?

Dodatkowo zauwazylem, ze podczas odradzania mrugaja mi 2 pomaranczowe ikony z prawej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single player skończony ,, bardzo ciekawa strzelanka , brakowało mi takiej..

 

Szkoda że taki krótki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka karuzela komentarzy pod changelogiem! :E Nie dziwię się bo miał być mega patch a wyszedł owszem - 22GB "mega" duży ale lista zmian taka sobie i wiele kwestii, o które prosili gracze nadal nie zostały zmienione/naprawione, w tym np. sbmm.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The big update" = jeden nowy tryb gry plus naprawa błędów, których nie powinno być na premierę :E Po zapowiedziach myślałem, że usuną lobby, wystartują z pierwszym sezonem, ba, dadzą serwery społeczności. Zwłaszcza gdy zobaczyłem 'wagę' aktualizacji. Jednak po przeczytaniu zmian całkowicie mi opadł zachwyt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak będzie podobnie jak przy BFV, Duzy patch, ale nie wszystko dostepne, pozniej bez ponownego sciagania udostepnia co tam bylo tak naprawde zawarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zainstalowaniu patcha jest problem z progresem broni .Główne doświadczenie progresuje natomiast w broniach nie przybywa punktów .Czy ktoś zaobserwował podobny problem u siebie? Dodam ,że respawn jakby mniej sie dogrywa .Jest lepiej niż przed wydaniem poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki cyrk po tej aktualizacji, że gra uruchomiła się normalnie, poprosiła o restart więc się sama zrestartowała ale uruchomiła się już nie wiem dlaczego w oknie zamiast na pełnym ekranie i zawiesiła się podczas wczytywania profilu online na wiecznym jego wczytywaniu, trzeba było zamknąć grę ALT+F4 - żadnych błędów czy logów po tym zdarzeniu jak gdyby nigdy nic.

 

Uruchamiam ponownie i już git ale dalej w oknie, musiałem manualnie w opcjach zmieniać tryb wyświetlania z powrotem na pełny ekran, denerwują mnie takie drobne irytujące pierdy programistyczne, za takie niedoróbki bijące po oczach ktoś tam w Infinity Ward powinien zawisnąć przykładowo jako przestroga dla reszty HEHE pseudo programistów nieudaczników, czasami mam wrażenie, że oni te aktualizacje wypuszczają na gorąco bez wewnętrznych testów.

 

Już nie wspomnę, że zgłaszałem też niedoróbkę w tłumaczeniu "Typ NAT: Otwórz" zamiast "Otwarty" ale widać ciężko było kilka literek zmienić a bije mi to w oczy wybitnie za każdym razem jak jestem w lobby, niestety jestem wzrokowcem i szału dostaję jak widzę tego typu cyrki czy to w grafice czy w tłumaczeniu - najśmieszniejsze, że ze 2-3 aktualizacje do tyłu było poprawnie, czyli "Otwarty". :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...