Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązał ktoś problem z utratą pakietów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby się spodobało. Gracz wyżej napisał, że chce się komunikować w grze tak jak każda drużyna to robi. Jak nie na teamspeak czy discord to na voice chacie w grze. Na tym polega gra zespołowa w multiplayer. Ty nie używasz anie tego anie tego więc o drużynowym graniu z Tobą można zapomnieć.

 

p.s nie każdy kto jest szybszy i Cię zabija to boot :)

Gościu o czym ty piszesz, w grze jest możliwość komunikacji głosowej z wybranymi osobami jak się ma mikrofon, co do temaspeak i discord to tylko mulą net w czasie gry jak masz słaby. :o

Kto jest szybszy to mnie zabija to boot, o czym ty paplasz, puknij się lepiej w czoło, co tobie nie pasuje moje granie, jak ci nie pasuje to nie zawracaj du...py :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos komunikacji głosowej w grze, czemu nie słyszę swojej drużyny ?

Czat głosowy mam włączony , głośność na 160, widzę tylko ikonkę że ktoś coś mówi ale nie słyszę nic w słuchawkach :hmm:

Coś gdzieś jeszcze muszę włączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos komunikacji głosowej w grze, czemu nie słyszę swojej drużyny ?

Czat głosowy mam włączony , głośność na 160, widzę tylko ikonkę że ktoś coś mówi ale nie słyszę nic w słuchawkach :hmm:

Coś gdzieś jeszcze muszę włączyć ?

Utwórz w grze w zakładce społeczności grupę i zaproś do niej kolegów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam , jak to będzie chodzić na moim pc , opłaca się to instalować ? Nie grałem na kompie od roku.

Spokojnie możesz instalować , tylko poziomem detali będziesz musiał trochę zejść ;)

 

Utwórz w grze w zakładce społeczności grupę i zaproś do niej kolegów :D

Czyli randomów nie będę normalnie słyszał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli randomów nie będę normalnie słyszał ?

Jakich randomów? W grupie możecie rozmawiać w czasie gry i nikt was nie usłyszy tylko zaproszeni :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakich randomów ? Nie wiesz co to randomowy gracz ? ;)

Randomów w sensie gdy nie grasz ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z grą odnośnie przy próbie uruchomienia gre wywala, zauważyłem, że dzieje się to przy instalacji shaderów...

 

i5 4440 3,1 ghz

GTX 1050 2gb TI

8 gb ram ddr 4

 

Obciazenie proca w tym momencie to jakies 70% ramow 60% , ktos pomoze?

 

 

masz ssd?

ile ustawiona pamiec wirtualna? przy 8GB ram trzeba kolejne tyle na te pamiec dodac a poza tym na 1280x720 all low i tak

Szkoda ze 2GB VRAM tez na GPU I TYLKO 4 GOŁĘ RDZENIE

Sprawdzone gra dziala bez problemu na 1x8GB ale na najnizszych mozliwych i KONIECZNIE min 8GB wirtualnej pamieci z dysku

 

$*************

Panowie, czy ktos byłby chętny na gre w warzone w teamie? Nie mam kolegów :E, a chętnie bym pograł w drużynie. Coś tam strzelam, i mniej-WIĘCEJ wiem o co kaman. Z randomami lipa, jeszcze jak ktoś gada po angielsku to looz, ale jak sie ruski zbiorą, albo szwedzi czy kij wie kto tam, no to dramat :E.

 

 

ja moge pograc nawet dzis jeszcze - Epicki Szczur :E :E :E albo EpickiSczur#24549

 

poziom 85 ale nie gram non stop i nie jestem PRO

 

**

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakich randomów ? Nie wiesz co to randomowy gracz ? ;)

Randomów w sensie gdy nie grasz ze znajomymi.

Słyszysz wszystkich w grze co gadają bez grupy, tylko tych co mają grupy nie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszysz wszystkich w grze co gadają bez grupy, tylko tych co mają grupy nie :lol2:

No własnie ja od początku tej gry nie słyszałem nikogo tylko same ikonki mi się pokazują :hmm:

Raczej wątpię żeby wszyscy dodali siebie do grupy , ale sprawdzę to , jest jakiś trop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja od początku tej gry nie słyszałem nikogo tylko same ikonki mi się pokazują :hmm:

Raczej wątpię żeby wszyscy dodali siebie do grupy , ale sprawdzę to , jest jakiś trop ;)

Te ikonki to graja nieumarli u mnie też tak jest ale nie przeszkadzają, jak są nieznośni to można ich wyciszyć a słyszy się tylko własną grupę z kumplami, ja tak robię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja od początku tej gry nie słyszałem nikogo tylko same ikonki mi się pokazują :hmm:

Raczej wątpię żeby wszyscy dodali siebie do grupy , ale sprawdzę to , jest jakiś trop ;)

 

Masz wyciszone w ustawieniach dźwięku. Można to też ustawić pod klawiszem. A tego @SpeedyMann to nie słuchaj bo on nawet nie wie co to random player tak samo jak nigdy nie grał drużynowo, współpracując z resztą graczy wykorzystując chat głosowy a się wypowiada jak wielki spec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyciszone w ustawieniach dźwięku. Można to też ustawić pod klawiszem. A tego @SpeedyMann to nie słuchaj bo on nawet nie wie co to random player tak samo jak nigdy nie grał drużynowo, współpracując z resztą graczy wykorzystując chat głosowy a się wypowiada jak wielki spec.

Czat głosowy defaultowo jest chyba pod klawiszem V , to wiem, ale gdzie mogę mieć wyciszony ? w których ustawianiach ? ,głośność czatu mam ustawione na 160 :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu o czym ty piszesz, w grze jest możliwość komunikacji głosowej z wybranymi osobami jak się ma mikrofon, co do temaspeak i discord to tylko mulą net w czasie gry jak masz słaby. :o

Kto jest szybszy to mnie zabija to boot, o czym ty paplasz, puknij się lepiej w czoło, co tobie nie pasuje moje granie, jak ci nie pasuje to nie zawracaj du...py :D

Głowę ci chyba zamulają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam, dodałem znajomego do grupy on ps4, ja pc. on mnie slyszy, ja jego nie. widze ikone ze mowi ale nie slysze. chat wlaczony. gdzies cos trzeba wlaczyc jeszcze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANY od wyjscia gry dzialala ok bez wiekszych ale a od wczoraj mi wywala dev error 5759 :o:E w losowych momentach :lol2::mad2:

co za partacze :D chyba cos zepsuli bo jak nic nie grzebalem

 

komus tez taka zmiana sie przydarzyla czy tylko mi ?

 

Poza tym przy tym bledzie wywala gre ale jej nie zamyka i trzeba z menedzera dopiero przed ponownym wlaczeniem

 

Sprobuje reinstal DX online... ale lud pisze ze to moze byc wina driverow GPU

omg :D

 

a to z AMD ponoc tyle problemow hyhy :E

 

edit

 

teraz to juz hardcore

60b3cf4fd0d1.jpg

 

 

tego jeszcze nie mialem :E

niemowta ze jakis domage sprzetowy powstał znow :o :o

 

edit

 

po tym wywalilo tez pagefile error :E

 

zwiekszenie do 1GB pamieci wirtualnej na 1 mecz pomoglo ale wczesniej bylo ok wiec dziwne

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANY od wyjscia gry dzialala ok bez wiekszych ale a od wczoraj mi wywala dev error 5759 :o:E w losowych momentach :lol2::mad2:

co za partacze :D chyba cos zepsuli bo jak nic nie grzebalem

 

komus tez taka zmiana sie przydarzyla czy tylko mi ?

 

Poza tym przy tym bledzie wywala gre ale jej nie zamyka i trzeba z menedzera dopiero przed ponownym wlaczeniem

 

Sprobuje reinstal DX online... ale lud pisze ze to moze byc wina driverow GPU

omg :D

 

a to z AMD ponoc tyle problemow hyhy :E

 

edit

 

teraz to juz hardcore

60b3cf4fd0d1.jpg

 

 

tego jeszcze nie mialem :E

niemowta ze jakis domage sprzetowy powstał znow :o :o

 

edit

 

po tym wywalilo tez pagefile error :E

 

zwiekszenie do 1GB pamieci wirtualnej na 1 mecz pomoglo ale wczesniej bylo ok wiec dziwne

 

Żaden patch od kilku dni nie wyszedł ,wiec nic nagle się nie popsuło przez devsów, a gra jest poprostu zbugowana ;)

Miał wyjść patch wczoraj czy dziś i cisza :hmm:

 

w folderze Documents\Call of Duty Modern Warfare\report zapisuje się raport o błędzie , wyślij na forum

https://support.activision.com/community/s/topic/0TO0B0000001Ha1WAE/error

 

może devowie sprawdzą i coś poprawią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ost patchu non stop takie bledy, czasem po 1h a wczoraj nie zdazylem wyladowac nawet:

 

sG0Fkgy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up masz problem z połączeniem internetowym, raz miałem tak jak mi neta na ułamek sekundy rozłączyło, ale widziałem po tsie że coś się z netem stało, i od tamtego czasu ani razu tego nie miałem. Teraz przed grą resetuję neta każdorazowo, bo Koronka fajnie wpływa na jakość mojego neta :). Przed resetem neta mam pingi w speedtest po 20-40ns , po resecie 10-14ns, a przed pandemią miałem 6-8ns :).

 

46cbb279fcaedce4.jpg

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam, dodałem znajomego do grupy on ps4, ja pc. on mnie slyszy, ja jego nie. widze ikone ze mowi ale nie slysze. chat wlaczony. gdzies cos trzeba wlaczyc jeszcze?

 

 

 

podbijam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z czatem głosowym. Wszyscy mnie słyszą, ja nie słyszę nikogo (reszta dźwięków działa normalnie). W ustawieniach nie mam nikogo wyciszonego.

W innych grach nigdy takiego problemu nie miałem, na komunikatorach typu ts też wszystko działa poprawnie. Dodam tylko, że korzystam z karty dźwiękowej usb, żeby słuchawki + mikrofon odbierały na laptopie.

 

 

PS. Gram z kumplem wieczorami, potrzebujemy kogoś trzeciego. Mamy po 22 lata (lvl aktualnie 100), jak ktoś chętny do grania to zapraszam, na battlenet nick - KoowaL #21624

Edytowane przez KoowaLeu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up masz problem z połączeniem internetowym, raz miałem tak jak mi neta na ułamek sekundy rozłączyło, ale widziałem po tsie że coś się z netem stało, i od tamtego czasu ani razu tego nie miałem. Teraz przed grą resetuję neta każdorazowo, bo Koronka fajnie wpływa na jakość mojego neta :). Przed resetem neta mam pingi w speedtest po 20-40ns , po resecie 10-14ns, a przed pandemią miałem 6-8ns :).

Szkoda tylko ze w innych multikach problemu nie ma a wszystko zaczelo sie po ktoryms tam patchu :lol2: Niestety tu nie trafiles bo neta mi nie rozlacza, sprawdzalem ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sam nie wiem. U mnie raz to się zdarzyło, ale router zgubił synchro, właśnie, w innej grze mnie nie rozłączyło jeszcze, by wychodziło, że ten cod jest na tyle czuły, bo ts również nie zdążył mnie wyrzucić, tylko miałem przez chwilę dźwięki przerwane. Ale już nie gram od 2-3 dni w tą grę, to nie wiem. Ale z 20-25h spędziłem w niej i poza tym jednym incydentem, żadnego innego problemu nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z czatem głosowym. Wszyscy mnie słyszą, ja nie słyszę nikogo (reszta dźwięków działa normalnie). W ustawieniach nie mam nikogo wyciszonego.

W innych grach nigdy takiego problemu nie miałem, na komunikatorach typu ts też wszystko działa poprawnie. Dodam tylko, że korzystam z karty dźwiękowej usb, żeby słuchawki + mikrofon odbierały na laptopie.

 

 

PS. Gram z kumplem wieczorami, potrzebujemy kogoś trzeciego. Mamy po 22 lata (lvl aktualnie 100), jak ktoś chętny do grania to zapraszam, na battlenet nick - KoowaL #21624

 

 

 

podbijam? jakaś solucja?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam? jakaś solucja?

Sprawdziłem chyba wszystkie ustawiania w tej grze, solucji brak , chyba trzeba czekać na patcha :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...