Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy dzisiejszy patch naprawił cutscenki w kampani? Nie mam teraz jak sprawdzić. Chciałbym ją w końcu ukończyć ale ja mam tam pokaz slajdów i rwanie totalne. Minuta cutscenki u mnie trwa jakieś 5 minut :o

A gdzie tam, zostało jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w kampanie jakąś godzine temu, pobierało jakieś patche, ale w cutscenkach nadal rwanie, lekkie slajdy. Trochę to wkurza, dobrze jednak, że sama rozgrywka taka nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi ma ogromną wadę, SBMM. Likwiduje to niestety fun z gry, im jesteś lepszy, tym coraz z lepszymi Ci dobiera grę aż dochodzisz do momentu że

za każdym razem trzeba tryhardować, pocić żeby zabić. Na początku mogłem narzekać na latające VTOLE, Heliktopery teraz u mnie już tego nie ma, bo nikt nie może wykręcić potrzebnej serii zabójstw. Nigdy nie wygrasz z samym sobą. To musi zostać wyłączone, inaczej gra upadnie. Nikt nie ma zamiaru grać za każdym razem swojego max, jedną OP bronią. Bo wiesz, że po drugiej stronie gra ktoś, ze zbliżonym poziomem gry i gdy użyjesz gorszej broni - przegrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy - wbiłem ledwo 23 lvl i już jest taki wpaździerz, że czasami zastanawiam się czy to ze mną coś nie tak czy z grą - wszystko jasne.

 

Bywało, że na Hackney Yard dostawałem w ryj na tylko 12 killi i aż 32 zgonów! :E

Ludzie latają jak automaty a cela mają takiego, że jako staruszek 34 letni już nie wyrabiam.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBMM musi zostać usunięte bo grać się nie da. Ciągle trafiam na jakichś MLG tryhardów przy 50lvl, że to jakaś masakra. Nie pamiętam kiedy użyłem jakiegoś killstreaka prócz BSP :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, w jednym zdaniu najlepszy CoD od paru ładnych lat. BF V dopiero Pacyfikiem może cokolwiek konkurować, ale w dalszym ciągu sam bieg i "feeling" broni CoD wygrywa po całości. BF V stał się zabawkową wersją wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Infinity Ward może jeszcze naprostować sytuację i zbalansować grę więc nie ma co panikować na zapas. Na szczęście to SBMM przynajmniej u mnie pojawia się raz na jakiś czas więc grać można, być może im wyższy lvl tym większa szansa dostania się na taki mecz.

Będę grał dalej i daję kredyt zaufania ekipie Infinity Ward - zobaczymy co się będzie działo z dalszym rozwojem/balansem/łataniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żetony 2XPD będą czasami za darmo np weekendami, tak jak w poprzednich częściach.

 

Na dzień dzisiejszy kody można dostać np za zapisanie się do Call Of Duty League (PD na 30 minut).

Kody są również w paczkach Doritos, puszkach Mountain Dew ...albo na allegro za 15zł XD

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żetony wskakują też za robienie różnych wyzwań, każde trzeba aktywować ręcznie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBMM musi zostać usunięte bo grać się nie da. Ciągle trafiam na jakichś MLG tryhardów przy 50lvl, że to jakaś masakra. Nie pamiętam kiedy użyłem jakiegoś killstreaka prócz BSP :E

 

hehe a dziś wbiłem w mecz i było ciężko, nie widziałem dlaczego szczerbaty.gif

Ogólnie wystarczyłby system rang jak w cs:go i po sprawie. . . elity by się tłukły a silvery używały dronów, czy coś szczerbaty.gif

 

W becie był crossplay i  też nie miało  sensu po chwili  tłuczenie ludzi na padach  . . .

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja zawsze przed graniem multi lubiłem przejść sobie kampanię w FPSach ale tu się cholera nie da. Patch 8 GB a nic nie naprawili, cutscenki dalej slajdy, przy rozpoczęciu misji na wysadzenie helikopterów taka ścina że komputer crasha dostał. Ciekawe po ilu patchach to się grywalne zrobi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że po każdym patchu pobierają się na nowo shadery i to aż 3x - do multi, do coopa i do kampanii - każdy moduł posiada swoją paczkę shaderów i najlepiej pozwolić grze je pobrać zanim rozpocznie się granie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że po każdym patchu pobierają się na nowo shadery i to aż 3x - do multi, do coopa i do kampanii - każdy moduł posiada swoją paczkę shaderów i najlepiej pozwolić grze je pobrać zanim rozpocznie się granie.

U mnie pobiera tylko do multi i kooperacji, do singla nie

Edytowane przez Valeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy dzisiejszy patch naprawił cutscenki w kampani? Nie mam teraz jak sprawdzić. Chciałbym ją w końcu ukończyć ale ja mam tam pokaz slajdów i rwanie totalne. Minuta cutscenki u mnie trwa jakieś 5 minut :o

 

U mnie nic nie przycina ani nie rwie. Gram na rozdzielczości 2560x1440. Wszystkie ustawienia na max detalach. Gra śmiga bardzo dobrze. Zero problemów.

Nie masz czasem za mało RAM 8GB?

W opcjach gry nie było czasem domyślnie ustawione cutscenki na 30? Włącz sobie w opcjach gry żeby wyświetlało u góry ekranu czas karty graficznej i procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania super, dawno takiej nie dostaliśmy. Zakończenie pozostawia niedosyt, jak nic kroi się kontynuacja, oby nie trzeba było znowu czekać 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania super, dawno takiej nie dostaliśmy. Zakończenie pozostawia niedosyt, jak nic kroi się kontynuacja, oby nie trzeba było znowu czekać 8 lat.

A to cooperacja nie jest kontynuacją singla ? Mówie o misjach, które są dostępne dla wszystkich a nie o survivalu, który jest na wyłączność dla PS4. Pytam, ponieważ sam nie zakupilem jeszcze CoD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry single, dobry multi - w końcu. Gre udało mi sie przejść bez problemów na max detalach a grałem na początku przed patchami, jedynie momentami przycinki cut scenek i chyba raz gra sie wysypała z błędem DX.

 

Teraz do multi zmieniłem na low żeby sprzęt wyrabiał pod monitor 144hz. Sukcesu Cod 4 wg mnie nie przebije, był najlepszy chociaż może po prostu sie starzeje :E

 

BTW pamiętam jak ludzie byli wkurzeni na brak dedyków w MW2 10 lat temu, teraz jakoś to nikomu nie przeszkadza :E Były w ogóle serwery dedykowane w którymś z ostatnich codów?

Edytowane przez Dlogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dedykach w codach gramy już od dawna, bo od Ghosts. Problemem MW2 było to że rozgrywki toczyły się w trybie p2p wtedy to losowy gracz był hostem.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale gra szuka ludzi do lobby, nie można wybrać konkretnego serwera. W cod 4 później ludzie mieli swoje ulubione serwy gdzie tworzyła sie społeczność i jeden gracz drugiego kojarzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze kampani ale propo zakończenia to się spodziewałem jakiegoś niewyjaśniającego jak to piszecie. Wszystkie te cody mają takie niestety otwarte zakończenia żeby sobie zrobić podwaline pod kontynuacje. Słabo to wygląda moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze kampani ale propo zakończenia to się spodziewałem jakiegoś niewyjaśniającego jak to piszecie. Wszystkie te cody mają takie niestety otwarte zakończenia żeby sobie zrobić podwaline pod kontynuacje. Słabo to wygląda moim zdaniem.

Żeby tam stosowali cliffhanger to nie... Bardziej u mnie to wyglądało tak, "kurde szkoda że już koniec bo dobre to jest", niż "cholera, gra skończona a wątki nie wyjaśnione"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć zegarek na rękę?

 

Można kupić w sklepie za 10€ z pakietem innych kosmetyków. Pewnie będą też za zadania lub z przepustki sezonowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nawet jak ten net jest nielimitowany, to jak się ciągnie dużo danych to nagle po kilku miesiącach "magicznie" transfer zwalnia. Przerabiałem to w T-Mobile, niby bylo bez limitu i na początku fajnie działało, a gdzieś po 6-7 miesiącach użytkowania nagle transfer drastycznie zmalał niezależnie od lokacji (sprawdzałem też w innych miejscach, bo może BTS był przeciążony). Oczywiscie T-Mobile nie widziało żadnego problemu 
    • Mówią bo od dawna brakuje im żołnierzy. A wiedzą że masa w wieku poborowym uciekła za granicę, gdy reszta walczy bądź czeka na możliwa mobilizację. Gniew walczących budzi też brak demobilizacji, nawet tych walczących od samego początku. Demobilizacje zapowiadał Zelenski, ale okazało sie że braki są tak duże, że nie jest ona obecnie możliwa i parlament to uwalił.   Stąd obecne zmiany. W tym roku raczej wejdzie to tak na poważnie w życie. Pytanie jak będzie wyglądało. Tzn kto będzie realizował mobilizację poza granicami Ukrainy.
    • Przestań proszę robić gwałty na logice. "Jak masz hajs to możesz tylko importować." Co za bzdura. Zachodnie kraje Europy odkrywały lądy żeby je rabować z bogactw - na tym się dorobiły i rozwinęły potęgi gospodarcze w okresie kolonializmu.
    • Ale takie przypadki zdarzają się w drugą stronę też, przykładowo wspomniany przeze mnie kolega który po kilku miesiącach walki oddał 4080, kupił 7900xtx i wreszcie może grać     Sam z prawie 30 letniego doświadczenia ze sprzętem, w tym kilka ładnych lat zawodowo ("doradzacz", składacz, serwisant) nie doświadczyłem problemów nie do przeskoczenia na kartach AMD...w sumie najwięcej problemów dawno temu sprawiła mi akurat karta NV, czyli GTX470 z tzw. "fochami fermiego", którego dopiero naprawił przerobiony bios od kogoś z forum (chyba @sideband). Ale poza tym jednym przypadkiem na NV też nigdy większych akcji nie miałem.
    • Jak 9800X3D nie będzie o co najmniej 50% szybszy od 7800X3D to w 1440p bottleneck będzie dalej. Jeśli będę zmieniać 4090 na 5090 to zostaję na 5800X3D. Poza kilkoma grami to ten procek nie bottleneckuje GPU w 4K, a w 1440p bottleneck jest na tyle wysoko że praktyce nie ma się czym przejmować (rzędu 140FPS na ekranie 165Hz 1440p). Jak wyjdzie więcej "next genowych" gierek to 5090 też się wyłoży. Wystarczy wspomnieć CP2077 Overdrive. Ledwo wyszło 4090 to juz nvidia musiadał wydać demo technologiczne żeby posiadacze 4090 nie czuli się zbyt pewnie, bo zamiast 120 FPS w 4K GoW zobaczyli 22 FPS w path tracingu  i już jest presja żeby gonić króliczka dalej bo 4090 to taka słaba karta.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...