Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

I najlepiej dać wszystkim 1 broń, żeby wszyscy mieli równe szanse :E . Jak wam się zasady nie podobają to kupcie inną grę. Albo podajcie do sądu wojsko polskie, albo siły specjalne, że używa shotgunów. Po to jest różnorodność broni, żeby każdy mógł tego używać co chce. Teraz to my się śmiejemy z kolesi z pclol, że płaczą na forum

A sam jest PClolem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

serio. gdy widze ze jakiś debili latających z shotgunami wychodze z serwera. Tacy ludzie doprowadzają mnie do depresji. 0 funu z gry, wazne zeby fragi sie zgadzały. I tak wiedzą ze bedzie nerf to ulepszają te swoje zabawki, jeszcze te laserki to w ogole smieszne. W realu to bym walił w pysk bez słowa. W mojej m4 nie uzywam zadnych atutówo, zadnych nalotów itd. Mam tylko skórke "drzazga" i mi wystarcza. A co mecz otwieram staty, czasami gorzej jak jakieś łebki niszczą mnie z bazooki lub z nalocików. Jeszcze trochę to wasz czas minie z przyszłymi competitive modami ;] Laserki odeją z broni i nalociki to skill sie skonczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

del

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno już można iść do paki za włożenie hosti do kieszeni to chyba musze wykupic dobre vpn, żeby popykac shotgunem bo jakiś nobek z lolka mnie zadencjonuje na forum gry, albo co gorsze do księdza, albo na policje, że przeszkadzam innym w grze, no panie jak to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No cóż, esportowo w MW na takim promodzie grało się tylko ak/ak-su/m40a3/r700. ;)

 

 

 

Snajpą można bardziej powkur**** ludzi tylko trzeba ją ogarniać. Płacz gdy nie mogą wyjść z respa na Euphrates - bezcenny. ;P Czasami lepiej z killstreaków nie korzystać bo jest większy fun jak kolejne headshoty wpadają.

 

snajpa zbyt wolno zoomuje, choć w cod4 tez powoli zoomowała. w cs go odrazu

 

Podobno już można iść do paki za włożenie hosti do kieszeni to chyba musze wykupic dobre vpn, żeby popykac shotgunem bo jakiś nobek z lolka mnie zadencjonuje na forum gry, albo co gorsze do księdza, albo na policje, że przeszkadzam innym w grze, no panie jak to ...

 

 

zycie cie jeszcze dojedzie, poczekaj trochę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

snajpa zbyt wolno zoomuje, choć w cod4 tez powoli zoomowała. w cs go odrazu

 

Mając dobry spot i używając AX-50 można trzymać stałego zoom'a kucając i chowając się za osłoną po każdym strzale. Poza tym można zrobić build quick scope'a ale kosztem zasięgu i precyzji czego nie polecam. TTK dla typowego m4 jest za szybkie aby to wykorzystać. W CoD4 na promodzie zoom był błyskawiczny a bazowo też chyba były jakieś perki przyspieszające.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

zycie cie jeszcze dojedzie, poczekaj trochę.

A ty to ten forumowy ekspert od moralności? Polewkę mam z takich obłudników. Spotkałem w życiu wiele takich gagatków, podobno jest zbiórka na dziecko potrzeba 7 milionów mówili o tym w tv rano dał byś 100zł ale pewnie koliduje to z twoim budżetem na alco;D. Samo życie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ty to ten forumowy ekspert od moralności? Polewkę mam z takich obłudników. Spotkałem w życiu wiele takich gagatków, podobno jest zbiórka na dziecko potrzeba 7 milionów mówili o tym w tv rano dał byś 100zł ale pewnie koliduje to z twoim budżetem na alco;D. Samo życie.

 

koliduje z moim budzetem bo kazda nadwyzke gotowki pakuje w auta klasyczne, powiedz mi kto w wieku 24 lat ogarnia takie tematy. Alko pije tylko jak jest okazja, nawet w swieta nie tykam. koncze dyskuje, a ty sobie doczep kolejny laserek do shotguna i wybierz sobie bazook na plecy i obowiazkowo claymorey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale jak dla mnie fun z gry byłby dużo lepszy gdyby nie było tych wszystkich powerupów typu naloty, rakiety itp. Dzisiaj meczyk gdzie praktycznie 3 sekundy po spawnie deady ze względu na naloty i inne znajdźki :(

Tez tak uwazam, tak samo wywalenie Claymore by duzo pomoglo, im bardziej zaczyna mi sie gra podobac tym wiecej dostaje typow z 725 + m4 i claymore co prowadzi do alt+f4 i odpuszczenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

https://gfycat.com/unripepoisedangelfish

 

Idealne podsumowanie :D

Idealne podsumowanie community - wszystkim przeszkadzają Claymore, ale NIKT nie używa Spottera... bo wszyscy muszą mieć perka na drugiego Claymora :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

https://gfycat.com/unripepoisedangelfish

 

 

Idealne podsumowanie community - wszystkim przeszkadzają Claymore, ale NIKT nie używa Spottera... bo wszyscy muszą mieć perka na drugiego Claymora :E

 

Ja to nawet nie wiedzialem ze jest taki perk, chyba zaczne uzywac, jeszcze taki na onehitowanie z shotguna z 40m powinien sie przydac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadza ze po kazdej rundzie "probuje" szukac zawsze nowych graczy. Czy idioci nie mogli zrobic takiego matchmakingu jak w poprzednich Codach. Nie, zawsze trzeba przekombinowac i wkurzac graczy. Nie ma plynnosci w graniu. Co chwila inne lobby. Runda 15 minut i przerwa 5 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shotguny powinni wyrzucić z gry kancerogenna broń

Edytowane przez Wladcaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale może mi ktoś powiedzieć gdzie to cholerstwo można kupić oprócz Battle.net-a i czy jest wersja pudełkowa na PC-ta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co tak komplikować, na battlenet wychodzi najtaniej i pewniej . :thumbup:

Najpewniej to tak ale nie najtaniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy tylko mi nie uruchamia sie gra? po intro black screen i nie laczy sie z siecia ? działa jednak [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brałeś pod uwagę, że testowali na edycji podstawowej, Ty masz fabrycznie kręconą przez producenta i stąd różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...