Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś gdzieś na reddicie sprawdzał i wychodziło że sbmm w warzone też jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warzone to crap i podziwiam ludzi, którzy w niego grają.

 

 

Warzone na obecną chwilę to wielki crap.

 

Warzone to jedne wielkie ... :)

 

Ile można? szczerbaty.gif

 

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś sprawdzić statystyki z samego Gułagu? Graczem jestem dosyć przeciętnym, ale akurat w tych pojedynkach 1vs1 mam na oko 80% skuteczności - chciałbym zweryfikować ile dokładnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rpg jest dobra ta duża tarcza. Gościu strzelił we mnie z 2 metrów, i chyba się odbiła bo mi nic totalnie a on zginął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybkie pytanie. Jeśli wykupię karnet bojowy to mam go na zawsze czy co sezon trzeba odnawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz go na czas trwania sezonu i na nastepny bedzie nowy do kupienia, opcja jest taka ze jak przynolifisz to zarobisz robiac zadania z karnetu by starczylo ci na kupno nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Cod Warzone, może ktoś mi pomoże :) Do tej pory grałem normalnie, wyszukiwało mi mecze itd... Od wczoraj jednak wgl nie wyszukuje mi meczy... Procedura wygląda tak : wyszukiwania meczu dla pingu <75, za chwilę <125, <200. Dodam że raz znalazło i ping miałem 90, na speedtest ping 50, pobieranie 20 mb/s.

Tryb nat pokazuje mi jako średni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak jest możliwość zgłaszania cheterów , trochę jest to mało intuicyjne ale w tym filmie dowiedziałem się jak to zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można? szczerbaty.gif

Warzone to KRAP.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno zastanawia,

skad mają te cheaty i jakim cudem launcher gry to puszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno zastanawia,

skad mają te cheaty i jakim cudem launcher gry to puszcza

Mnie zastanawia jakim cudem ten jeden koleś od kilku lat produkuje cheaty do praktycznie każdej bardziej znanej gry FPS i one nie tylko działają, ale jeszcze żadna z firm go nie pozwała. Biorąc pod uwagę ceny (100 EUR :E ) to musi ładną kasę trzepać na oszustach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dzieli się z nimi kasą?lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jakim cudem ten jeden koleś od kilku lat produkuje cheaty do praktycznie każdej bardziej znanej gry FPS i one nie tylko działają, ale jeszcze żadna z firm go nie pozwała. Biorąc pod uwagę ceny (100 EUR :E ) to musi ładną kasę trzepać na oszustach...

Skad wiesz ze to jeden koles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ze to jeden koles?

 

Nie wiem czy jest tylko jeden ale ten gościu: "Frost13" prowadzi stronkę gdzie ma wszystkie cheaty do wszystkich gier [np do Valoranta!] i jest źródłem dla większości cheaterów.

Tutaj na reddicie masz opisany cały proceder i jak go połączyli z imienia i nazwiska

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałem gościa co szybciej strzelał pistoletem niż ja karabinem szturmowym i zawsze walił w głowe :lol2:

Czas odłożyć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miał ustawione strzelanie pod obrót kółkiem myszki? Pamiętam za czasów CoD4 zasadzało się grube bany takim cwaniakom, którzy G3 przerabiali w ten sposób na full auto. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałem gościa co szybciej strzelał pistoletem niż ja karabinem szturmowym i zawsze walił w głowe :lol2:

Czas odłożyć grę.

 

Wypadało zgłosić gostka jako oszusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się to nie podoba i już tłumaczę dlaczego - ma dojść opcja raportowania graczy z poziomu killcama co nie jest dobre bo jeśli pójdzie Ci lepiej i będziesz na czele listy graczy będziesz musiał liczyć się z tym, że inny gracz użyje tej funkcji po prostu z czystej złośliwości by wyżyć się na Tobie za nieudany mecz z jego perspektywy, ludzie to z reguły złośliwe małpy jeśli chodzi o granie online - niestety taka prawda.

 

Przez takie pomówienie z automatu zaczniesz trafiać na serwery z cziterami i będziesz się tam męczył dopóki system z automatu uzna bądź nie, że jesteś oszustem lub jesteś czysty i przywróci Cię z powrotem do normalnego matchmakingu.

 

Jeśli ktoś myśli, że w grze, w którą gra ponad 50 milionów ludzi ktoś będzie bawił się w manualne sprawdzanie zgłoszeń to jest niespełna rozumu - wszystko będzie sprawdzał automat.

 

Moim zdaniem obecne rozwiązanie sprawy będzie po prostu nadużywane.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się to nie podoba i już tłumaczę dlaczego - ma dojść opcja raportowania graczy z poziomu killcama co nie jest dobre bo jeśli pójdzie Ci lepiej i będziesz na czele listy graczy będziesz musiał liczyć się z tym, że inny gracz użyje tej funkcji po prostu z czystej złośliwości by wyżyć się na Tobie za nieudany mecz z jego perspektywy, ludzie to z reguły złośliwe małpy jeśli chodzi o granie online - niestety taka prawda.

 

Przez takie pomówienie z automatu zaczniesz trafiać na serwery z cziterami i będziesz się tam męczył dopóki system z automatu uzna bądź nie, że jesteś oszustem lub jesteś czysty i przywróci Cię z powrotem do normalnego matchmakingu.

 

Jeśli ktoś myśli, że w grze, w którą gra ponad 50 milionów ludzi ktoś będzie bawił się w manualne sprawdzanie zgłoszeń to jest niespełna rozumu - wszystko będzie sprawdzał automat.

 

Moim zdaniem obecne rozwiązanie sprawy będzie po prostu nadużywane.

Miejmy nadzieje że będzie to mądrze działać , AI może np sprawdzać średnią ilość headów ,trafień na liczbę wystrzelonych pocisków itp. do ilości godzin i poziomu gracza.

Ja jestem za wprowadzeniem :cool:

Praktycznie w każdej grze jest możliwość raportowania i myślisz że ktoś to ręcznie sprawdza ?

 

Problem może być jeszcze inny.

Nie wiem czy czasem już od jakiegoś czasu nie wprowadzili tego z serwerami cheterów.

Grałem w weekend w BR czwórki, zaprosiło mnie 3 kolesi na discordzie.

Grałem z nimi ze 2h i tylu cheaterów co mnie zabijało podczas tych gier nigdy nie widziałem :mad2:

I jestem 100% pewny bo strzelali do mnie za krzaków jak leżałem itp gdzie nie było szans mnie zobaczyć itp.

 

Pytam się niby żartobliwe ich jak tam z cheatami , może ktoś coś ma , używa?

Wszyscy oczywiście NIE , no co ty !

Dwóch z nich spoko ,ilość kili standardowo można powiedzieć 3-8 średnio, ale jeden ich kolega prawie cały czas ponad 10, nawet po 16, czasami zabijali go wcześniej.

I wracając do sedna , możesz grać uczciwie a ktoś z twoich kolegów z TS czy discora będzie cheatował i automatycznie wrzuci cię też na serwer z cheaterami :E

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery ledwo działają, plus zacina lub bugi graficzne, też tak macie? Wywala do pulpitu po "ścinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...