Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Docenicie jeszcze Modern Warfare, docenicie ?

Edytowane przez exec -.-
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście drewnianego BO CW na pewno. Była o tym gadka jakiś czas temu tutaj i w temacie o BO CW, jak zwykle znajdą się też "zachwyceni" co jestem w stanie zrozumieć ale z reguły są to osoby, które trzasnęły preordera i skoro kupiły to muszą chwalić i doszukiwać się pozytywów. :E 

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać w to, co promują, że tam Warzone z zombiakami itd.?

Że wchodzę na Helloween event i odliczanie do końca jest, ale ni cholery żadnego buttona "play" czy coś.

W dniu 24.10.2020 o 01:39, Dario+ napisał:

Tego operatora gromu można kupić cały czas czy pojawia się tylko na jakiś eventach ?

Pierwszy raz go zobaczyłem przedwczoraj i od razu kupiłem.

Faktycznie te kupowane postacie chyba mają ciutkę większą wytrzymałość, choć chyba Moiry i tego czarnego badziewia nic nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , od 3 dni nie mogę odpalić cod warzone. Próbowałem już wszystkiego z netu i dalej nic. Wyłączałem całkowicie zapore i antywirusa itp. Cały czas taki błąd podczas logowania , włącze gre logowoanie i wywala taki błąd. ... Ktoś miał coś podobnego ? :( najpierw cod1 potem cod....

cod  

cod 1

Edytowane przez bociex47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś czasem bana za cheaty? ? 

Sproboj zweryfikować spójność plików w launcherze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sponsi napisał:

Jak zagrać w to, co promują, że tam Warzone z zombiakami itd.?

Że wchodzę na Helloween event i odliczanie do końca jest, ale ni cholery żadnego buttona "play" czy coś.

Pierwszy raz go zobaczyłem przedwczoraj i od razu kupiłem.

Faktycznie te kupowane postacie chyba mają ciutkę większą wytrzymałość, choć chyba Moiry i tego czarnego badziewia nic nie przebije.

Normalnie wybierasz tryby z menu głównego Warzone, zakładka Halloween Event jest tylko po to by sobie weryfikować gdzie znaleźć dany przedmiot i ile ich jeszcze zostało do zebrania.

Otwierając skrzynki z zapasami w danym regionie masz jakiś procent szansy, że wypadnie Ci dodatkowo dany przedmiot z eventu i to tyle - proste jak drut.

Odnośnie kupowanych postaci to chyba wyolbrzymiasz - ja nie czuję różnicy, czasami mi się wydaje, że przyjmę o 1-2 kulki więcej na klatę ale uważam, że to przez perka Twardziel bo tak było jeszcze zanim kupiłem sobie operatora JW Grom i grałem zwykłymi, np. Minotaurem ze Specnazu.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dario+ napisał:

Nie dostałeś czasem bana za cheaty? ? 

Sproboj zweryfikować spójność plików w launcherze 

Co ty grałem ostatnio bardzo dawno .Kompa zmieniłem i chciałem pograć , coś tam zagrałem a zaraz taka akcja. Reinstal robiłem nawet i dalej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, na samej górze pierwszy tryb Battle Royale - czwórki, trójki, i solo - musisz wybrać z bocznego podmenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, PriestHunt napisał:

campofduty.jpg

A to ci ciekawe :E U mnie jest 238GB, 625 plików i 79 folderów :E Tylko tyle i działa :E

P.S. Aby nie bawić się w wycinanie, jeśli chcesz zrobić screen tylko konkretnego okna, to miej je aktywne i zrób screena klikając print screen jednocześnie z wciśniętym altem. Wtedy wykona screena tylko aktywnego okna ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, caleb59 napisał:

Jest, na samej górze pierwszy tryb Battle Royale - czwórki, trójki, i solo - musisz wybrać z bocznego podmenu.

no właśnie po ostatnim update zmieniło się na czwórki, trójki i dwójki

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście masz rację, musieli zmienić wraz z wczorajszą aktualizacją 200MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bociex47 napisał:

Witam , od 3 dni nie mogę odpalić cod warzone. Próbowałem już wszystkiego z netu i dalej nic. Wyłączałem całkowicie zapore i antywirusa itp. Cały czas taki błąd podczas logowania , włącze gre logowoanie i wywala taki błąd. ... Ktoś miał coś podobnego ? :( najpierw cod1 potem cod....

cod  

cod 1

Informacyjnie , poszło dopiero po odpaleniu VPN'a ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez cały dzień zero problemów z dostępem do gry, może jakiś specyficzny problem regionalny? Mieszkasz za granicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dario+ napisał:

Jest solo BR , nazywa się to teraz "Ostatni ocalały" 

Dopiero odkryłeś??

Try nocny, całkiem ciekawy. Ostatnia moja wygrana w nim z jednym fragiem :). Powaliłem ostatniego...można?:pistols:

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, B@nita napisał:

Dopiero odkryłeś??

Try nocny, całkiem ciekawy. Ostatnia moja wygrana w nim z jednym fragiem :). Powaliłem ostatniego...można?:pistols:

JA wiem że jest ale ktoś wyżej stwierdził że nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2020 o 21:02, Dario+ napisał:

JA wiem że jest ale ktoś wyżej stwierdził że nie ma ;)

No dziennego solo nie ma, trochę szkoda, mogli zostawić wybór.

Wiadomo coś, czy Verdańsk zostanie po premierze  BO CW? Jak to będzie wyglądało? Połączenie czy całkiem nowa mapa? Ponoć siódmy sezon ma wyjść według plotek.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, gówno znowu zaczęło losowo sypać errorami - 2, 3 aktualizacje do tyłu (te małe 200MB) problemu nie było więc nie jestem w stanie stwierdzić, która konkretnie namieszała ale gra zaczęła mi się sypać zawsze w tym samym momencie podczas weryfikacji mojego profilu online po wejściu w tryb Multiplayer - oczywiście sprawę zgłosiłem.

r2wSxR4.jpg

--------------

Mam już jedno potwierdzenie z reddita w tym temacie, czyli problem istnieje.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to ostatnio miałem parę razy. A jak można wyłączyć ciągłe sprawdzanie plików? Non stop mi sprawdza kooperację i tryb wieloosobowy ale to kilka sekund i kończy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niedoróbka tej gry, zawsze coś spieprzą mniej lub więcej - wieczne hashowanie shaderów to kolejna tego typu niedoróbka. Kiedyś był czas, że pojawiało się to nagminnie, później naprawili, obecnie po dodaniu opcji usuwania modułów gry problem powrócił - trzeba czekać.

I to jest właśnie najgorsze dla mnie w tej części - ogólnie podoba mi się ona pomijając niektóre mapy i zagrywki innych graczy ale najbardziej cierpi ona właśnie na takie gówniane niedoróbki i błędy. Mija już rok od premiery, a tu dalej coś wyskakuje raz na jakiś czas i widać, że oni tego nie ogarniają, powinni już znać tę grę na wylot przez ten rok dlatego nigdy nie nazwę jej następcą moim zdaniem najlepszej części w klimatach nowożytnych jaką był CoD 4.

Dla mnie osobiście ogólny obraz tej części psują właśnie takie błędy, które pojawiają się z przysłowiowej dupy i na rozwiązanie ich trzeba długo czekać - to jest najgorsze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj dev 6068 za każdym razem jak grałem. Jeszcze inny wyskakiwał na zmianę błąd. Powrót do sterowników 442 póki co rozwiązał problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250GB tyle nowy CoD będzie zajmować na premierę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan napisał:

250GB tyle nowy CoD będzie zajmować na premierę. :E

Dysk ps5

comment_yUwEGzw5gdGXJx2Jc9s2AdftUsKohC7G

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia po ostatnim patchu, co włączenie gry instaluje od nowa shadery + do tego gra zacina sie w menu jak by komp nie wyrabiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...