Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Człowieku ty chyba masz jakąś schizofrenie, oskarżasz poważnych streamerów, a nawet użytkowników tego forum o cheaty. Dosłownie każdy jest dla ciebie cheaterem.

Ty co bierzesz czy żyjesz w innej rzeczywistości?? Sam się przyznałeś, że  grzebałeś w plikach gry więc kim jesteś jak nie cziterem? Ile to jeszcze można powtarzać, żeby to do ciebie dotarło?? Każdy ci to powtarza a ty dalej swoje...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tldr tego tematu z cheaterami? Chodzi o auto-aima przy graniu na padzie? :D Niby od zawsze wiadomo że łatwiej się gra na klawiaturze/myszce w FPS'y (movement, precyzyjne celowanie) natomiast ten auto-aim dla graczy konsolowych/grających na padzie nieco zabija przyjemność dla reszty.

wracając do mojego wcześniejszego wpisu, dokupiona dodatkowa kość 8gb (razem 16gb) ramu i gra śmiga elegancko, zero freezów. Co mnie zaskoczyło, to wzost +10/15 fps w większości miejsc (w centrum miasta niestety dalej okolice 50-65 fps, ale tutaj odpowiedzialny wyłącznie procesor)

Edytowane przez vizee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie umiesz grać na myszce to graj na padzie, wiadomo że pad jest ułomny jeśli chodzi o precyzje i nie miałby szans przeciwko myszce gdyby nie aim assist. I to też nie jest tak że sobie ktoś podłączy pada i będzie kosił bo jest aim assist, na padzie trzeba umieć grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodają coś do multiplayera? Pamiętam, że jak kończyłem karierę mniej więcej kiedy wystartował sezon 1 do Cold War to zapowiadany był dodatek w postaci nowego operatora (Soap), jakiś pistolet i chyba 3 mapki - coś z tego wyszło czy nadal hajpują tylko warzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj mu pada.

Jesteś niepoważny twierdząc że jak ktoś ogarnia grę to czy dać mu pada czy myszkę czy touchpada będzie grał tak samo...

Zlaner gra gorzej na myszce niż padzie, DrDisrespect nie ogarnia tak padem jak myszka... każdy ma jakąś preferencje i ogarnia tylko jeden "kontroler" perfekt.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, samsung70 napisał:

cześć Wam, 

dzisiaj z konkretnej nudy odpaliłem cold war multi, monitor mam 75Hz, problem polega jednak na tym, że mimo v sync i 75hz in-game nadal śmiga tylko w 60Hz/FPS - czy to jest jakiś znany bug, czy ja coś źle ustawiam... 

pozdrawiam, 

Blokade (ogranicznik liczby klatek) FPS w ustawieniach gry masz wyłączoną ?

Pytanie odnosnie Modern Warfare można wyłączyć znacznik trafień jak w Cold War ?

Edytowane przez shakal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Czy wiecie jaka może być przyczyna, że przy wyborze kooperacji mam informację, że instalacja jest wstrzymana? 

Gra była odinstalowana, ponownie zainstalowana wraz z aktualizacjami.

Z kampanią i multi nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta nowa opcja "dynamiczna rozdzielczość" jest świetna, jeśli ktoś gra na słabszym sprzęcie.

Fakt, że czasem grafika się sypie, ale mi się jeszcze nie zdarzyło bym przez to zginął / przegrał pojedynek na dystans. 

Natomiast teraz na solo zdecydowanie łatwiej elminuje się oponentów, bo klatki są stabilne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta głupota powstała głównie po to by hehe odciążyć dyski komputerów i wprowadzić streaming tekstur jednak efekt finalny jak wszyscy wiemy jest inny od zamierzonego - gorzej, że ta durna opcja jest aktywna domyślnie i nawet na kompie za 1000000000000000000zł będziesz miał debilne doczytywanie tekstur w locie raz na jakiś czas bo opcja nie została w czas zbalansowana i dostrojona - ludzie mieli nadzieję (w tym ja sam), że to w końcu będzie miało miejsce w którymś z kolei patchu a tu cyk - niestety pojawił się gówniany Cold War i wsparcie dla Modern Warfare zostało urwane, gracze zostali z ręką w nocniku. :E

Na szczęście ogrywałem tylko Multiplayer i tam ten problem nie był tak widoczny bo mapki mniejsze, jednak strasznie irytowało bo raz na jakiś czas szczególnie na początkowej wstawce desantu na daną mapę po prostu brakowało tekstur postaciom biorącym udział w meczu i wczytywały się dopiero kiedy wszyscy postawili buty na mapie i zaczynało się odliczanie do startu meczu.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta banda degeneratów z Infinity Ward nie wiem po co to wprowadzili - gra i tak nadal jest tłusta i zajmuje kupę GB na dysku, zdecydowanie lepiej działała bez streamingu tekstur i nigdy nie miałem problemu ze stutteringiem czy innymi tego typu zjawiskami, które między innymi podawali w wiadomości jako "ulepszone" i kolejny plus całej tej operacji. :E 

Ogólnie moim zdaniem gra ucierpiała od początku przez tę integrację na chama z Warzone - kto ogrywał sam Multiplayer ten dostał po prostu "rykoszetem" w pysk po tego typu zmianach (było tego więcej, nie tylko streaming tekstur). Multiplayer z czasem zszedł na drugi plan i ostatecznie nawet nie zdążyli wprowadzić dodatków jakie zapowiadali (nowy operator, nowa broń, nowe mapy etc.). Tragedia jak została potraktowana ta gra, najprawdopodobniej gdyby nie przyspieszona premiera Cold War mielibyśmy po prostu kolejny sezon, który ładnie zapinałby w klamrę grę i dodał to co było obiecane jednak decyzja Activi$ion była inna i stało się to co stało, czyli gówno i wszystko poszło do kosza co było już zrobione i czekało na wypuszczenie w kolejnym sezonie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Ta głupota powstała głównie po to by hehe odciążyć dyski komputerów i wprowadzić streaming tekstur jednak efekt finalny jak wszyscy wiemy jest inny od zamierzonego - gorzej, że ta durna opcja jest aktywna domyślnie i nawet na kompie za 1000000000000000000zł będziesz miał debilne doczytywanie tekstur w locie raz na jakiś czas bo opcja nie została w czas zbalansowana i dostrojona - ludzie mieli nadzieję (w tym ja sam), że to w końcu będzie miało miejsce w którymś z kolei patchu a tu cyk - niestety pojawił się gówniany Cold War i wsparcie dla Modern Warfare zostało urwane, gracze zostali z ręką w nocniku. :E

U mnie ten problem z doczytywaniem tekstur nie występuje na małej odległości, a czasami tylko w oddali (co i tak dla mnie nie ma znaczenia, bo tam rywala szukać nie będę) W przypadku przybliżania przez lunetę wszystko wydaje się wczytywać od razu i być ok, jak na razie zero błędów (rozegrałem dotąd około 10 meczy) Być może jeden z twoich podzespołów kuleje, albo po prostu masz za słaby komputer i dlatego "dynamiczna rozdzielczość" wczytuje to co może maksymalnie, by gra pozostała w minimalnych FPS'ach, jakie ustawiłeś?

2 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

To w ogóle nie działa, co najwyżej ci obraz rozmydli. Jeśli chodzi o stabilne klatki to nie tędy droga, tylko inwestycja w sprzęt pomoże.

U mnie działa. Wcześniej przez drop FPS'ów przegrywałem większość pojedynków, dlatego moje avg. kills wynosi trzy a KDA to zaledwie 1.20. Teraz, po zmianie tej opcji nie schodzę poniżej pięciu killi na mecz. (wiadomo, zdarza się że zginiesz na samym początku po wylądowaniu, gdy enemy szybciej znajdzie/podniesie broń, ale tego nie ma co wliczać) 

Edytowane przez vizee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, vizee napisał:

U mnie ten problem z doczytywaniem tekstur nie występuje na małej odległości, a czasami tylko w oddali (co i tak dla mnie nie ma znaczenia, bo tam rywala szukać nie będę) W przypadku przybliżania przez lunetę wszystko wydaje się wczytywać od razu i być ok, jak na razie zero błędów (rozegrałem dotąd około 10 meczy) Być może jeden z twoich podzespołów kuleje, albo po prostu masz za słaby komputer i dlatego "dynamiczna rozdzielczość" wczytuje to co może maksymalnie, by gra pozostała w minimalnych FPS'ach, jakie ustawiłeś?

U mnie działa. Wcześniej przez drop FPS'ów przegrywałem większość pojedynków, dlatego moje avg. kills wynosi trzy a KDA to zaledwie 1.20. Teraz, po zmianie tej opcji nie schodzę poniżej pięciu killi na mecz. (wiadomo, zdarza się że zginiesz na samym początku po wylądowaniu, gdy enemy szybciej znajdzie/podniesie broń, ale tego nie ma co wliczać) 

To nie do końca tak jak myślisz - opcja streamingu w tym silniku działa obecnie tak, że część tekstur jest dynamicznie "pobierana z internetu" z serwerów gry celem (dyskusyjnego :E ) oszczędzenia miejsca na dysku jak to oni ładnie napisali w oficjalnym komunikacie - tempo wczytywania się tekstur przy włączonej opcji streamingu zależy przede wszystkim od opóźnień łącza i samych serwerów Activi$ion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak zwykle chodziło o kase. Nie "opłacało" im się dodawać nowych map za friko, a bundle i karnety nie przyniosłyby pewnie tyle kasy co premiera (jak wiadomo gównianego) nowego CODa. Szkoda, bo MW zasługiwał na to, by być wspieranym o wiele dłużej, pomimo pewnych bolączek o których już tu napisano. No i pewnie gdyby Treyarch miał więcej czasu to i Black Ops mógłby być godnym następcą MW.

Ja osobiście nie spotkałem się problemami technicznymi (takimi, które miałyby dla mnie wpływ na rozgrywkę), za wyjątkiem lagów, które pojawiły się ostatnio (jakies 2,3 tyg. temu). To była jakaś masakra. Nie dość, że dawali jakieś z dupy playlisty, których nikt nie chciał, to gra była momentami kompletnie niegrywalna przez zlagowane serwery.

A tymczasem zapraszam na shoot the ship, póki jeszcze (o dziwo) jest ??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam menu też bardziej laguje po ostatniej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2021 o 17:43, vizee napisał:

Panowie, ta nowa opcja "dynamiczna rozdzielczość" jest świetna, jeśli ktoś gra na słabszym sprzęcie.

Fakt, że czasem grafika się sypie, ale mi się jeszcze nie zdarzyło bym przez to zginął / przegrał pojedynek na dystans. 

Natomiast teraz na solo zdecydowanie łatwiej elminuje się oponentów, bo klatki są stabilne :)

Jak to włączyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ile dać najlepiej fps żeby to jakoś działało? Bo bez tej opcji to mam przeważnie 100 lub 120 na niskich ustawieniach pod grę a nie wygląd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, jareckyy napisał:

I ile dać najlepiej fps żeby to jakoś działało? Bo bez tej opcji to mam przeważnie 100 lub 120 na niskich ustawieniach pod grę a nie wygląd. 

Hmm, jak masz 100-120 fps, to ja bym w ogóle tej opcji nie włączał. Na tych fpsach się już spoko strzela. Wiadomo, jeśli masz monitor 144hz to pewnie chciałbyś dojechać do tej wartości, ale nie warto tego robić kosztem ewentualnego pogorszenia widoczności.

Edytowane przez vizee
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vizee napisał:

Hmm, jak masz 100-120 fps, to ja bym w ogóle tej opcji nie włączał. Na tych fpsach się już spoko strzela. Wiadomo, jeśli masz monitor 144hz to pewnie chciałbyś dojechać do tej wartości, ale nie warto tego robić kosztem ewentualnego pogorszenia widoczności.

Dziś przetestuję co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, vizee napisał:

Ale tu cicho. ?

Wszyscy wbijają karnet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odblokowałem kilka dni temu CR 56 Amax i powiem Wam, że gra się kozacko, muszę go jeszcze wylewelować - na chwilę obecną 55 poziom, brakuje mi tylko wylot lufy ten ostatni.

Zmieniłem swój zestaw DMR14 i Diamatti na właśnie CR 56 Amax i MAC-10, musiałem wywalić Ducha ale gra się bardzo przyjemnie.

Fajna gra, słyszałem coś o nowej mapie do Warzone - jakieś potwierdzone inforamcje kiedy miałoby to nastąpić?

W ogóle za jaki czas możemy spodziewać się czegoś co zastąpi Cod Warzone? Np. Warzone 2?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kibolkks napisał:

 

W ogóle za jaki czas możemy spodziewać się czegoś co zastąpi Cod Warzone? Np. Warzone 2?

 

Od tego bdziesz mial nowa mape, gry nie zastapia.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy granie w warzone na xbox jest całkowicie darmowe czy żeby grać w sieci trzeba mieć coś opłacone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, B@nita napisał:

Czy granie w warzone na xbox jest całkowicie darmowe czy żeby grać w sieci trzeba mieć coś opłacone?

Darmowe ma byc, lub juz jest. MS bynajmiej tak zapowiedzial.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...