Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ta gra lubie mocne cpu. Nie musisz dawac DSR, ta gra ma suwak w grze do  skalowania rozdzielczosci. Na niskich ustawieniach ten cpu juz sie dusi.

 

To bieda. Jaki procek polecasz na wymianę? Bo karty to raczej nie dorwe jeśli chodzi o jakiś model 3060ti lub bez Ti, już pomijam fakt cen tych kart... Głównie to warzone i black ops, w przyszłości zapewne kolejne cody, bf i exy z ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtansza opcja bedzie wymiana na R3600, jesli grasz w 1080p to bardzo duzy boost dadza tez syzbkie pamieci takie 3733cl14 na ciasnych timingach gdzie przy grach procesorowych takich jak gry Multi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w te multi i ... Jestem przerażony ilością ludzi grających na dopalaczach ? Praktycznie w każdym meczu bije mnie dzieciak jadący na haksach... Tragedia jakaś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecie panie nikt normalny w to nie gra - gra dla dzieci z adhd

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sam gameplay mi się podoba. Coś mi tu przypomina pierwsze właściwe Modern Warfare z 2007 roku. Wojna Naziemna, tryb Realizm zwłaszcza robi robote. 

Najgorsi są sami gracze. Ilość cheatów jest porażająca. Poza tym nie mogę się do niczego przyczepić, oczywiście nie zagłębiając się w odmęty mechanik itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to nie przymulony Warzone (szczerze po dziś nie rozumiem fenomenu tego gównianego trybu), w Mutli musisz być wiecznie dynamiczny i ogarnięty, nie ma zmiłuj.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Powiem wam, że activion ma chyba problem z tym Warzone, bo już praktycznie 4 miesiące "latam" sobie z legalnym WH (błędem graficznym) i do tej pory nic nie zostało naprawione :rotfl:. Warzone w tym momencie jest "trochę" nie fair play, bo widzę to czego nie widzą inni. Przez ten glitch z WH strzelam już po prostu "na pałę" przez ścianę i przez wszystko, nie raz już słyszałem od sojuszników z drużyny co ja wyprawiam i dlaczego strzelam w ścianę, a nawet śmieszkowali że mam WH:E.

Hehe parę raportów ktoś z acti cię poogląda i polecisz na zbity pysk z kontem :)

Druga sprawa, od paru miesięcy randomowo wyskakuje mi jakby taka czarna plama, która jak się ruszam to dalej zasłania widok z gry, dopiero jak zacznę machać myszką jak głupi to znika... ktoś coś?

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, jareckyy napisał:

Hehe parę raportów ktoś z acti cię poogląda i polecisz na zbity pysk z kontem :)

Druga sprawa, od paru miesięcy randomowo wyskakuje mi jakby taka czarna plama, która jak się ruszam to dalej zasłania widok z gry, dopiero jak zacznę machać myszką jak głupi to znika... ktoś coś?

Było coś podobnego jakoś latem, znikło po którejś aktualizacji bądź zmianie sterowników od karty graficznej, nie pamiętam. Błędy w wyświetlaniu grafiki w warzone co jakiś czas to normalka. Jakiś miesiąc temu miałem kilka razy niebieskie tło zamiast mapy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

No właśnie, a mnie od cheaterów wyzywacie:rotfl:.

Ale zrozum dzbanie że u nas to błędy gry, które bardzo utrudniają rozgrywkę a Ty "podobno" widzisz przez ściany. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

No właśnie, a mnie od cheaterów wyzywacie:rotfl:.

Nie, mam na myśli oszustów którzy robią to celowo. Ty jesteś zwykłym złamasem i oszustem, skoro nie potrafisz grać bez czitów i na tyle durnym, że jeszcze się tym chwalisz.

Edytowane przez B@nita
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi ze jest update....130 GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie się pobiera ale to chyba nie jest jeszcze nowa mapa.

Ciekawie jakie zmiany przy 50gb samego Warzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50-60 giga a jakiś widocznych zmian nie ma, pogrzebali przy broniach, poprawione jakieś błędy, dodane nowe :E. Pewno jakieś większe zmiany wyjdą na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta akt glownie ma na celu pomniejszenie gry i teraz jej rozmiar jest mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, DarkEater napisał:

największa zmiana będzie z sezonem 3 w kwietniu. Ma dojść DLSS  i niby nowa mapa. 

https://www.ppe.pl/news/156001/call-of-duty-warzone-osadzony-w-realiach-1980-roku-wyciekl-pierwszy-material-z-nowej-mapy.html

Super że będzie DLSS. Moim zdaniem to powinna być podstawa w każdej nowej grze, przynajmniej nie trzeba zmieniać sprzętu a ma się więcej fps ?

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ceny tych gier na PC spadną kiedyś poniżej prawie 300 zł?

Kiedyś, jak CoD był jeszcze na Steam to można go było dorwać w promocji, od kiedy jest w sklepie Activision / Blizzard to cena już nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW jak i CW można kupić za 180zl tylko trzeba się przyczaić na przecenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po update FPS strasznie szarpie, przed równe 141 na locku, teraz frametime szarpie jak szalony, Black Ops idealnie tak jak było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co niby mialo sie zmniejszyc...u mnie chyba nawet sie zwiekszyla objetosc gry. 274 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, fakt że na Xboxie Series S po zainstalowaniu opdate ... znikła połowa zawartości gry ? usunęło moduł kampanii i multi ? Musiałem ssać od początku . Tragedia jakaś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eltik napisał:

i co niby mialo sie zmniejszyc...u mnie chyba nawet sie zwiekszyla objetosc gry. 274 GB

Instalacja od jakiegoś czasu jest modułowa. Wcześniej tak nie było i musiałeś instalować wszystko. Teraz możesz wybrać osobno SP,MP,WZ i COOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale teraz dalej nie mozna odinstalowac warzone

ja mam cala gre i zajmuje mi 274GB i jest to nawet wiecej niz przed update ktory mial zmneiojszyc gre w sumie o jakies ponad 40GB

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...