Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe, w ten sposób nie sprawdzałem. Nie wiedziałem ze nie da się odinstalować Warzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2021 o 22:43, RozQ napisał:

Po update FPS strasznie szarpie, przed równe 141 na locku, teraz frametime szarpie jak szalony, Black Ops idealnie tak jak było 

U mnie to samo nie wiem co się stało.

Zaktualizowałem bios karty graficznej pod Resizable BAR i włączyłem tą opcję w kompie (wiem że Warzone tego nie obsługuje) to już w ogolę fpsy leciały o połowę. Tak czy inaczej mam jakieś dziwne 1s przycięcia i klatki spadają z 130 na 80 - strasznie to irytujące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Kurde chyba pierwszy raz spotkałem cheaterów w WARZONE. Przy lądowaniu gość z tego podstawowego pistolem strzelał jak z karabinu (cały magazynek w jedną sekundę) i do tego wszystkie strzały w głowę, mówię ok, dobry gracz trafił na facie w łeb. W gułagu podobnie: gość przeskanował mnie przez ścianę (to drewienko) z karabinu, mówię ok czasami też tak robię. Wykupili mnie z gułagu, podniosłem zrzut i w tym momencie wyleciał znowu jakiś gościu z podstawowym pistoletem, skoczył i w locie rozwalił naszą dwójkę zanim zdążył spaść na ziemie, strzelał z tego pistolecika jak z karabinu i dosłownie celownik przeskakiwał mu na głowę. No nic spotkałem cheatera, rzecz normalna. Gram następny mecz i znowu cheater strzela z 500m i wszystko trafia, a potem jakiś gość ze snajperką celował idealnie mi w głowę przez ścianę i gdy tylko się wychyliłem to instant bania, Kolejny mecz i to samo sami cheaterzy i to tak wyglądało że na tym serwerze każdy grał na cheatach bo ich oglądałem, cheater zabijał cheatera :-(. Co się stało? Bo u mnie teraz praktycznie każdy mecz tak wygląda, wszyscy na serwerze mają aimboty WTF? Nie można nawet normalnie dolecieć do ziemi :-(. Co się w ogóle teraz odwaliło w WARZONE? Jak wygląda sytuacja u was?

Cheaterów wrzucają teraz do lobby z cheaterami, więc miłej zabawy w swoim środowisku:rotfl:

  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ok zmniejszyl mi sie rozmiar gry z 274 na 194 GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 13 dni nowy sezon, odświeżona mapa (szkoda że nie nowa), oraz DLSS? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem wieczorem jakieś rakiety latały bez przerwy po mapie - mam nadzieje, że szybko to ogarną bo głowa bolała od tych dźwięków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy widzieli te rakiety jak spadły na mapę, ale nie eksplodowały.  Jakiś błąd pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce zainstalować warzone i trochę pograć. Nie ma mnie przy kompie na razie i mam pytanie ile GB trzeba mieć wolnego na dysku żeby zainstalować warzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sama gra 80gb ale założyłbym z kolejne 50gb w przypadku aktualizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, B@nita napisał:

Niektórzy widzieli te rakiety jak spadły na mapę, ale nie eksplodowały.  Jakiś błąd pewnie.

To będzie chyba event że wszystko się cofnie w czasie do black ops cold war. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, jareckyy napisał:

To będzie chyba event że wszystko się cofnie w czasie do black ops cold war. 

No zobaczymy co z tego wyjdzie, jutubowe "gwiazdy" już nie raz zapowiadały zmiany na mapie, miała zniknąć tama, miała wybuchnąć atomówka a mamy co mamy. Chociaż, generalnie mapa jak najbardziej ok, ale przydało by się rozbudować konkretnie a nie jakaś mikro mapka na statku czy otwarcie stadionu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kibolkks napisał:

Obecnie sama gra 80gb ale założyłbym z kolejne 50gb w przypadku aktualizacji. 

Poważnie potrzeba jeszcze dodatkowe 50GB na aktualizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Optymalizacja zostanie zaimplemenowana w dużym patchu - ważącym ponad 50 GB (na PC z zainstalowanym Modern Warfare aż 133 GB).

Ostatni update ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Cie pierdziele?, to nieźle, a ile zajmuje tylko sam WARZone, bo mam tylko 101 GB wolnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem około 80GB sam Warzone obecnie. Pamiętaj, że w niedługim czasie ma być nowa mapa ciekawie czy drugie tyle nie będziemy pobierać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedz.

Chyba muszę jednak dokupić jakiś dysk, po za ciasno się zrobiło na dyskach u mnie w PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2021 o 11:13, jareckyy napisał:

Czyli za 13 dni nowy sezon, odświeżona mapa (szkoda że nie nowa), oraz DLSS? 

Wraz z nową mapą będzie powrót do przeszłości z całym ekwipunkiem pistoletów i wyposażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kibolkks napisał:

Wraz z nową mapą będzie powrót do przeszłości z całym ekwipunkiem pistoletów i wyposażenia? 

A wiesz co nie mam pojęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nikt tego nie wie, może  się okazać, że żadnych zmian nie będzie w nowym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... ktoś to jednak kupuje wiec kogo tu bardziej winić o ten stan rzeczy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jakaś masakra, szkoda tej gierki, bo całkiem przyzwoicie się w nią grało, ale przez takie akcje z tymi idiotami cheterami, to człowiek sobie odpuszcza tą gierkę.

Czemu nie potrafią jakoś dopracować tego antycheat, w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...