Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, B@nita napisał:

No u mnie w 1080p te podświetlenie źle wygląda. Próbowałem na trzech ustawieniach i tak samo.

DLSS w 1080p to pomylka, przynajmniej te 1440p musi byc zeby to mialo rece i nogi. Swoja droga srednio ile masz wiecej fps w trybie jakosci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Phoenixsuple napisał:

DLSS w 1080p to pomylka, przynajmniej te 1440p musi byc zeby to mialo rece i nogi. Swoja droga srednio ile masz wiecej fps w trybie jakosci??

Grałem tylko jeden meczyk i ciężko ocenić,  do tego ta jedna minimapka i to nocą. Ale poniżej 120fps nie spada co wcześniej się zdarzało gdzie i do 100fps czasem spadało na chwilę. No ale co innego może być na normalnej mapie verdańska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy CoD i ten chyba też są w promocji po ok. 177 zł, warto dla singla i zoombie? Taniej chyba nie będzie na PC od kiedy gry są tylko w sklepie Activision?

Jednak MW jest dalej za 60 Euro, tylko CW jest za 38 Euro.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DarkEater napisał:

DLSS pięknie działa :) 

Oo :D A jak w szybkich ruchu? Nie ma jakiejś lipy z jakością wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez to że zużycie GPU skacze od 60% do 99% to wgl nie czuję żeby było DLSS... Myślicie że nowy procesor załatwi sprawę skaczącego GPU? Gram na niskich detalach. 

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jareckyy napisał:

U mnie przez to że zużycie GPU skacze od 60% do 99% to wgl nie czuję żeby było DLSS... Myślicie że nowy procesor załatwi sprawę skaczącego GPU? Gram na niskich detalach. 

Pokazywalem ci juz, ze masz botelnecka cpu, DLSS jeszcze to poglebi stad roznic nie uswiadczysz. Ta gra potrafi masakrowac mocne 8/16 ;) Tak nowy cpu doda skrzydel, tutaj nie ma sie co zastanawiac z wymiana.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa :( w takim razie czekam na wymagania systemowe nowego bf oraz coda i wtedy będę zmieniać podzespoły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jareckyy napisał:

U mnie przez to że zużycie GPU skacze od 60% do 99% to wgl nie czuję żeby było DLSS... Myślicie że nowy procesor załatwi sprawę skaczącego GPU? Gram na niskich detalach. 

A ile masz fps w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, B@nita napisał:

A ile masz fps w tej grze?

Ten proc nie wykarmi zwyklego 2060 w tej grze, spadki sa nawet do 70% used gpu i widac ze fps ma sciane przez procesor, DLSS mu nic nie pomoze bo przeszkoda jest cpu, zeny w pelni z tego skorzystac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ten proc nie wykarmi zwyklego 2060 w tej grze, spadki sa nawet do 70% used gpu i widac ze fps ma sciane przez procesor, DLSS mu nic nie pomoze bo przeszkoda jest cpu, zeny w pelni z tego skorzystac.

 

Ja na 9400f mam użycie cpu w okolicach 85-95%, czasem sekundowe spadki do 77%. Sprawdzałem na obecnej nocnej wyspie Rebirth. Na spadki fps ja nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, B@nita napisał:

Ja na 9400f mam użycie cpu w okolicach 85-95%, czasem sekundowe spadki do 77%. Sprawdzałem na obecnej nocnej wyspie Rebirth. Na spadki fps ja nie narzekam.

Grac sie da, okolice 100fps to przeciez nie malo ale widac cep sie dusi i dobija do maxa, a gpu ma non stop spadki, tutaj przydaloby sie 12 watkow. Zreszta majac 9400F masz pole do popisu na przyszlosc w postaci 9700K/9900K do rozbudowy.

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Phoenixsuple napisał:

 Zreszta majac 9400F masz pole do popisu na przyszlosc w postaci 9700K/9900K do rozbudowy.

 

Na razie nie widzę takiej potrzeby, jakby się trafił jaki 9700k w super cenie to pewnie bym przygarnął.

Ja takich zjazdów fps jak na tym filmie powyżej to ja nie mam, na ustawieniach normal to spokojnie okolice 120-130fps mam. To nie jakiś stary film? Bo parę miesięcy temu coś poprawiono o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, B@nita napisał:

A ile masz fps w tej grze?

Różnie, raz 90 raz 130. No nic poczekam na wymagania nowego coda i bf i wtedy będę zmieniać co się da i co warto zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kadajo napisał:

I znowu im serwery zdechły ...

Ja pół godziny wcześniej miałem odpalone i weszło bez problemu. Nowa(stara) mapa całkiem, całkiem tylko to światło:hallucine:...jakieś takie dzikie.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa mapka bardziej obciąża, poprzednio przy maks ust miałem ok 120 fps w 3440x1440  teraz ok 100-110  maks, może przez te wszechobecne słonce

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że w temacie PC, ale Wam też gra stoi w lobby? Pokazuje mi ping 200 i tak w kółko. Próba restartów nie pomaga. Czyżby za dużo zainteresowanych? Gram na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. Wczoraj tez były cyrki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba dlss w warzone? Moim zdaniem wypada gorzej od tego z cold war, pobawię się wieczorem filtrami jeszcze z wyostrzeniem, bo ten blur razi w oczy. A jeżeli nic nie da to i tak mi klatek wystarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość kiepsko to wygląda moim zdaniem. W 1440p rozmyte mocno i to w trybie jakość. Popróbuję jeszcze filtrami nvidii, bo kolory chyba jeszcze gorsze w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus tego DLSS to ciut więcej fps i mniejsza temperatura GPU.Ale graficznie trochę rozmydlone i te podświetlenie przedmiotów leżących na ziemi w 1080p jest tragiczne. W wewnątrz budynków jakaś zieleń też nie wygląda najlepiej, czujnik pulsu jakiś ciemny.

Edytowane przez B@nita
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, B@nita napisał:

te podświetlenie przedmiotów leżących na ziemi w 1080p jest tragiczne. 

Tak, to chyba jakiś dziwny bug, kiepsko to wygląda w 1440p też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, severall napisał:

Tak, to chyba jakiś dziwny bug, kiepsko to wygląda w 1440p też. 

Nie pamiętam dokładnie, ale czy tak nie wygląda to w niskiej rozdzielczości? Już to chyba widziałem kiedyś, gdy bawiłem się ustawieniami graficznymi, albo niska rozdziałka/tekstury  albo brak anty-aliasingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...