Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dłużej i no MW lepsze niż CW... w CW pograłem chwilę i masakra totalna, w MW masakrą z kolei są kamperzy.

Ogólnie chyba jednak pokasuję w cholerę te giery, strasznie wkurzające, szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2021 o 21:00, jareckyy napisał:

Różnie, raz 90 raz 130. No nic poczekam na wymagania nowego coda i bf i wtedy będę zmieniać co się da i co warto zmienić. 

Tutaj masz ladnie pokazane jak nawet 3600 nie do konca napedzi w tej grze 2060S. Miedzy 1080p a 1440p fps podobny ;) Gosc ma dosc wolny ram wiec pewnie takie ciasle 3600cl14 sporo by jeszcze poprawilo. Niemniej nawet w 1440p na LOW widac nadal limit cpu. Jednak fps jest bardzo zadowalajacy.

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim konfingu nawet jak wszystko obnize na totalne minimum to jade na limicie GPU i dopiero zmniejszenie jeszcze skalowania rozdzielczosci do poziomu z 60% sprawia ze karta juz nie leci na 99% tylko mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. 

Po miesiącu rozłąki z cod MW postanowiłem do niego wrócić ale gdy włączam grę, za każdym razem zawartość płyty kopiuje się na dysk PS5. Wcześniej nie miałem tego problemu, żadnych zawartości nie usuwałem. O co tu chodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Darius161 napisał:

Cześć wszystkim. 

Po miesiącu rozłąki z cod MW postanowiłem do niego wrócić ale gdy włączam grę, za każdym razem zawartość płyty kopiuje się na dysk PS5. Wcześniej nie miałem tego problemu, żadnych zawartości nie usuwałem. O co tu chodzi? 

Problem rozwiązany...wystarczyło pobrać pakiet kampanii z poziomu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Warzone i muszę powiedzieć, że ten tryb to komedia. Ściągam skład trójek z 200'stu metrów dwa razy pod rząd a ten i tak spieprza w siną dal bo ofiara po powaleniu może doczołgać się z predkością światła do żyjącego jeszcze towarzysza aby ten go podniósł. Strzał między oczy ze snajpy nawet z niewielkiego dystansu niszczy pancerz zamiast gwarantować eliminacje, widocznie te płyty noszone są na czole. Do tego każdy lata z workiem 8 zapasowych blach, które wymienia siedząc za jakimś kamieniem jak tylko poczuje, że oberwał. Tym sposobem można w jednego typa wpakować cały magazynek z KAR'a a łajza i tak przeżyje i ucieknie. Nie wiem dla kogo jest ta gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla streamerow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Myst napisał:

Dla streamerow ?

No tak, zapomniałem, że dzisiaj gaming polega na oglądaniu pajacowania na twitchu zamiast na samodzielnym graniu dla własnej satysfakcji.

Edytowane przez T.m.p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, T.m.p1 napisał:

Pograłem trochę w Warzone i muszę powiedzieć, że ten tryb to komedia. Ściągam skład trójek z 200'stu metrów dwa razy pod rząd a ten i tak spieprza w siną dal bo ofiara po powaleniu może doczołgać się z predkością światła do żyjącego jeszcze towarzysza aby ten go podniósł. Strzał między oczy ze snajpy nawet z niewielkiego dystansu niszczy pancerz zamiast gwarantować eliminacje, widocznie te płyty noszone są na czole. Do tego każdy lata z workiem 8 zapasowych blach, które wymienia siedząc za jakimś kamieniem jak tylko poczuje, że oberwał. Tym sposobem można w jednego typa wpakować cały magazynek z KAR'a a łajza i tak przeżyje i ucieknie. Nie wiem dla kogo jest ta gra.

Na pewno nie dla tych co tylko kampić potrafią, trzeba było go dobić.  Jak byś grał drużynowo to wpadlibyście tam razem i by było po sprawie.  Dla ciebie jest tryb SOLO, wtedy o ile gość nie ma wykupionej samoreanimacji to ginie po jednym strzale w głowe

btw  KAR to nie snajperka tylko karabinek wyborowy. 

 

Edytowane przez DarkEater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, DarkEater napisał:

Na pewno nie dla tych co tylko kampić potrafią, trzeba było go dobić.

Kampić? 

Latam po mapie jak głupi bo mnie nudzi siedzenie w jednym miejscu. Natomiast skrajne kamperstwo jest chyba bardziej opłacalne bo natykam się na tak grających na każdym jednym kroku. Całe ekipy potrafią obstawiać jeden budynek przez pół gry.

Cytat

KAR to nie snajperka tylko karabinek wyborowy. 

A ja napisałem, że to snajperka? O KARZ'e wspomniałem w przedostatnim zdaniu a opisywana wcześniej sytuacja dotyczyła predefiniowanego HDR'a ze zrzutu. Zanim w bolt action rifle przeciągniesz zamek to powalony typ przy pomocy jednej ręki przeczołga się 10 metrów do swojego kumpla za osłoną aby ten go podniósł, wsadzi sobie w tyłek kolejne płyty ze swojego worka i możesz go zdjąć jeszcze raz. Podziekuje za coś takiego.

Cytat

Jak byś grał drużynowo to wpadlibyście tam razem i by było po sprawie.

Nie wiem gdzie byśmy wpadli jak mowa o dystansie rzędu ponad 200 metrów, nie wszyscy latają też z bronią długodystansową, żeby było śmieszniej powalony przeciwnik ma chyba jeszcze extra pasek życia, który maleje z czasem jak ten leży. Gra za wszelką cenę próbuje dawać każdemu, drugą, trzecią i czwartą szanse.

EDIT: Powalony gracz potrzebuje 2 strzałów na klate z HDR'a i kilku w łeb z SMG/assault rifle Komedia.

 

Edytowane przez T.m.p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mi coś w metro hedy ostatnio nie wchodziły  :E:E:E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po aktualizacji modern warfare/warzone mam problem z grą dzień wcześniej tego nie było jakieś artefakty(kwadraciki na obrazie) w innych grach tego nie mam zainstalowane najnowsze sterowniki 466.47 Windows 10 PRO ponownie zainstalowałem grę i sterowniki i nic to nie daje może ktoś pomóc to naprawić czy to wina activision i trzeba czekać na aktualizacje?


https://www.youtube.com/watch?v=47cORe11yF4

Edytowane przez Kromax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można najtaniej kupić wersję na PC?

Battle.net woła sobie 50 Euro, czyli 270 zł, są te różne klucze ale to nie jest, moim zdaniem w pełni bezpieczne. Ewentualnie można wziąć używkę na PS5 lub Xboxa Series X ale to jest gra pod myszkę, nie pod pada. Widzę, że nawet Games4you nie ma dwóch najnowszych odsłon serii na żadną z konsol. Zastanawiam się dlaczego Oni przecenili akurat Cold War zamiast starszej odsłony? Źle się sprzedaje/ Przecież to CoD.

Jeszcze pytanko: czy można zainstalować tylko single player? To samo tyczy się CW.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, bo chodzi mi głownie o singla i ten jest chwalony w obu najnowszych CoDach ale w obu starcza na + / - 4 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 gb ram widzę gra prawie całe zapełnia, coś daje w tym komediodramacie dodatkowe 16 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczorajszego wieczora nie mogę zagrać w multi.Mieli i mieli w lobby, zmienia skład bez przerwy i wielkie nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gracie jeszcze w Warzone? Bo ja się nie poddaje, 15-20 kilów na mecz potrafię wykręcić, co prawda gram z "legalnym WH" i z auto celowaniem (które aktywuje się tylko podczas strzelania:E), bo inaczej nie da się w to grać.

 

Gdyby gra nie była za darmo pewno byś grał uczciwie albo wcale a nie jak zwykły oszust. Ta gra traci przez takich złamasów jak ty, którzy nie potrafia grać bez "dopalaczy" Jakie to żałosne być aż takim cieniasem.

 

Od wczorajszego wieczora nie mogę zagrać w multi.Mieli i mieli w lobby, zmienia skład bez przerwy i wielkie nic!

To samo było na warzone, tez długo wyszukiwało graczy. Spada liczba graczy przez cziterów.  Teraz nie ma gry, bym z kolesiami nie zgłaszał czitera, masakra co tam się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warzone to pól biedy. Normalny multi to jest tragedia. Każda mapa w Ground War jest okupiona jednym , dwoma aimbotami w meczu. Jak na początku się multi w tym tytule jarałem tak teraz zwyczajnie nie chce mi się tego uruchamiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest spoko, ogrywałem od premiery i nie przypominam sobie sytuacji z cheaterami nie dającymi grać normalnie. Warzone i Ground War gardzę soczyście więc może dlatego największe problemy tego typu mnie omijały. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platforma PS5 

Już powoli tracę cierpliwość. Poraz 4 od kilku miesięcy tracę możliwość grania na multi. " instalacja wstrzymana" choć pobrane mam odpowiednie pliki. Pomaga tylko całkowity reinstal gry ale nie mam światłowodu, muszę poświęcić cały tydzień na pobranie 250GB. Trochę to męczące. Jakieś rady? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kunszt wspaniałych programistów dzisiejszych gier - błąd? Jaki błąd - grasz dalej z błędem a tle. :E Takiej fuszerki to ja jeszcze nie widziałem...

 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy to u mnie coś nie halo bo przed 5 sezonem nic takiego nie miałem, a teraz mam. To samo w cold war, jak nie błędy to wyrzuca bez przyczyny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też jakieś błędy z klawiaturą, postać potrafi sama się poruszać np. do przodu bez jej użycia albo zdarzyło mi się, że w ogóle nie reagowała na klawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...