Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sobie od ostatniego patcha uszczuplić rozmiar gry - wywalać wedle potrzeby kampanię, multiplayer i coop - u mnie wywalenie kampani i coopa zwolniło około 80GB więc nie ma biedy.

Poza tym wszystko już masz na dysku, kwestia aktywacji od strony serwerów po 19:00 dzisiaj, raczej nic więcej nie będzie trzeba pobierać.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4 zostało podobno znerfione ostatnio, jakim cudem jeden rozwala nadal ciężarówkę? To normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy skorka JW Grom dalej jest obecna do kupienia w MW? Szukam w grze i nie moge tego znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie naprawy plików gdy macie usunięty jakiś moduł z gry ponieważ będzie wam wyrzucać błąd i trzeba całość pobierać od nowa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo-8511 musisz polować w sklepie, czasami się pojawia chociaż nie jestem pewny czy przypadkiem już nie minął jej "termin ważności".

A u mnie dziś pierwszy crash z dupy na pulpit bez żadnego errora, po prostu gra się wyłączyła, w logach systemu/gry nie ma absolutnie śladu. :E

Sytuacja? Z racji tego Halloweenowego eventu postanowiłem popalić głupa i polatać w Warzone by zebrać tylko same fanty, odpalam pierwszy lepszy z brzegu tryb Grabież, a tam włącza się jakiś tutorial treningowy, zaczynam grać ten tutorial i nagle nastąpiło wyłączenie gry. :E 

Podczas pajacowania na mapie we właściwym trybie gry wszystko ok, jakiś z dupy tutorial treningowy się musiał wysypać, normalnie tyle tam detali i obciążenia systemu, że nie można było inaczej, za dobrze wszystko dzialało. :E

Tak więc minął sezon 5, ograłem połowę sezonu 6 i przyszła pora i na mnie jeśli chodzi o błędy, tym razem chociaż obyło się bez DEV ERRORA. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarnięte. W broniach LMGS jest Holger-26. Klikamy przy nim na Store i tam już bez problemu znajdziecie specjalny pack?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie (tylko raz w tutorialu trybu Grabież. Podkreślam, w TUTORIALU ćwiczebnym! :E ), odblokowałem już wszystkie graty z eventu Halloween (powodzenia z Pociągiem i Super Store :E ) i ani jednego crasha, a wieeeeeeeeeeeeeeeeeeele razy próbowałem ukończyć ten dziadowski event. Warzone to dla mnie jakieś nieporozumienie, kompletnie się tam nie odnajduję i była to dla mnie droga przez mękę, szczególnie w "gorących" miejscach często obleganych przez innych graczy.

Ogólnie totalna losowość z tymi crashami - zdecydowanie jestem zdania, że multiplayer jest mniej podatny na crashe niż Warzone.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, caleb59 napisał:

U mnie nie (tylko raz w tutorialu trybu Grabież. Podkreślam, w TUTORIALU ćwiczebnym! :E ), odblokowałem już wszystkie graty z eventu Halloween (powodzenia z Pociągiem i Super Store :E ) i ani jednego crasha, a wieeeeeeeeeeeeeeeeeeele razy próbowałem ukończyć ten dziadowski event. Warzone to dla mnie jakieś nieporozumienie, kompletnie się tam nie odnajduję i była to dla mnie droga przez mękę, szczególnie w "gorących" miejscach często obleganych przez innych graczy.

Ogólnie totalna losowość z tymi crashami - zdecydowanie jestem zdania, że multiplayer jest mniej podatny na crashe niż Warzone.

Przez Warzone wchodzę bez problemu. Error występuje tylko jak próbuje się łączyć z tym trybem przez Multplayer. Dla mnie ten cały Warzone to czarna magia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

(powodzenia z Pociągiem i Super Store :E

Pociąg poszedł łatwo, ale super store to jakaś masakra. Ta chyba wszyscy lądują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że wpadasz do Super Store w miejsca gdzie mecz wcześniej były skrzynki a tu ni ma! :E Szukaj pan i nasłuchuj od nowa (dziwne to ale wydają dźwięki), ja w Pociągu miałem szczęście bo wiele osób otwiera tylko te 3 skrzynki z tyłu składu - mało kto wie, że jest jeszcze jedna "ukryta" w jednym z wagonów (wejście tylko z boku) i jedna koło samej lokomotywy.

Ogólnie popieprzone to i cieszę się, że wróciłem do szlacheckiego multiplayera. Event zaliczony i to najważniejsze.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, caleb59 napisał:

 jedna koło samej lokomotywy.

 

Ja od niej zacząłem. Ale zaraz miałem dwóch typków którzy szli w moją stronę :). Ogólnie temat nocny i Halloween genialny.  Mogło by to pozostać jako jeden z trybów na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz info w grze, jeszcze 11 dni, czyli jak dobrze liczę do 2 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, czarny1910 napisał:

A do kiedy trwa ten event? Mi nie leży, chciałbym normalne, dzienne WZ.

Normalne tryby BR są dzienne(solo,duo itd.) Swoją drogą, zombie royale wymiata :)

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś długie oczekiwanie przy zakupie pointsów?

Tak, wiem, głupi jestem - ale chciałem tego operatora GROMu, no to kupiłem 3x200 punktów, bo mi 600 brakowało. Pierwsza dwusetka mi przyszła, dwie kolejne w kolejce status, że "oczekuje"... masakra, płatności po 1,99 ojro a ci idioci pewnie to prześwietlają teraz, bo podejrzane, że ktoś chce 3x200 punktów kupić, a nie od razu 5000...

EDIT: OK, mam. YEAH.

Edytowane przez Sponsi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko - ile ta gra obecnie waży? Zastanawiam się czy kupić dodatkowy SSDek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sponsi napisał:

Miał ktoś długie oczekiwanie przy zakupie pointsów?

Tak, wiem, głupi jestem - ale chciałem tego operatora GROMu, no to kupiłem 3x200 punktów, bo mi 600 brakowało. Pierwsza dwusetka mi przyszła, dwie kolejne w kolejce status, że "oczekuje"... masakra, płatności po 1,99 ojro a ci idioci pewnie to prześwietlają teraz, bo podejrzane, że ktoś chce 3x200 punktów kupić, a nie od razu 5000...

EDIT: OK, mam. YEAH.

Tego operatora gromu można kupić cały czas czy pojawia się tylko na jakiś eventach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2020 o 16:32, pablo-8511 napisał:

Dobra ogarnięte. W broniach LMGS jest Holger-26. Klikamy przy nim na Store i tam już bez problemu znajdziecie specjalny pack?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bleck napisał:

Szybkie pytanko - ile ta gra obecnie waży? Zastanawiam się czy kupić dodatkowy SSDek. 

238GB całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie sobie w szmaty kampanię i coopa i się zrobi o jakieś 70gb mniej - chociaż tyle i aż tyle. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...