Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem czy w dobrym temacie, ale widzę że topic jest aktywny więc mogę się spodziewać w miarę szybkiej odpowiedzi.

Ogólnie, próbuje postrzelać w Warzone'a na starym gracie - GTX 970, i5 4460, 8GB RAM 1600MHz CL11 i niestety freezy i spadki FPS w czasie walki / podczas lądowania na spadochronie / w zagęszczonym budynkami mieście nie pozwalają na zadowalającą rozgrywkę niezależnie od ustawień graficznych. (Dzieje się tak zwłaszcza gdy gram po raz pierwszy, z upływem czasu dropy oraz freezy w jakimś stopniu ustępują, ale w czasie walki zazwyczaj w 80% coś jest nie tak) Rozgrywka niekiedy jest na dobrych (jak na ten sprzęt) 55-65 FPS i się utrzymuje, ale gdy na ekranie dzieje się więcej PC się wykłada. Czytałem sporo na ten temat, niektórzy są niemal pewni że dodatkowe 8GB RAM'u rozwiąże problem, inni sugerują że RAM'y i CPU. I tutaj rodzi się moje pytanie, czy jest w ogóle sens dokupować 8GB DDR3 w tych czasach, czy lepiej sprzedać procesor, ramy i płytę główną dołożyć parę stów i kupić całą podstawkę? A z czasem można przecież wymienić GPU.

 

tldr; dokupienie 8GB RAM'u (DDR3) rozwiąże problem, czy nie warto się w to pchać i lepiej zainwestować w całą podstawkę?

Edytowane przez vizee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to warto wymienić całego kompa ,ale dziś ciężko dostać gpu w rozsądnej kasie . Zazwyczaj 16GB ramu rozwiązuje problem , u mnie podczas grania mam zajęte około ~12GB Ramu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to Warzone jest RAMorzerny, sam jak miałem tylko 8GB (DDR4) to miałem sciny po dołożeniu drugiej kostki 8GB znacznie poprawiła się rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pitross20 napisał:

Z tego co pamiętam, to Warzone jest RAMorzerny, sam jak miałem tylko 8GB (DDR4) to miałem sciny po dołożeniu drugiej kostki 8GB znacznie poprawiła się rozgrywka.

A ogólnie na 8 GB miałeś jakoś mniej FPS, spadki podczas walki czy coś? Nie ukrywam, że po dołożeniu tych 8GB chciałbym mieć stabilne 60fps, nawet na najmniejszych ustawieniach, inaczej nie widzę sensu inwestować w stare DDR3.

13 minut temu, Dario+ napisał:

Jak masz kasę to warto wymienić całego kompa ,ale dziś ciężko dostać gpu w rozsądnej kasie . Zazwyczaj 16GB ramu rozwiązuje problem , u mnie podczas grania mam zajęte około ~12GB Ramu 

GPU jak już miałbym wymieniać to na samym końcu, bo jest to największy wydatek oraz na ten moment GTX 970 jest najmocniejszym podzespołem w moim kompie. Na tym GPU z innym procesorem i 16GB RAMU na pewno byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup i3 10400F albo i5 10400F ,16GB ramu i na pewno bedzie lepiej , ewentualnie te 16GB DDR3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, vizee napisał:

A ogólnie na 8 GB miałeś jakoś mniej FPS, spadki podczas walki czy coś?

Tak miałem spadki i sciny w ogóle strasznie źle mi się grało przez to, po dołożeniu ramu od razu płynniej działała gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na armored royale powrócił invisible glitch także tryb jest nie grywalny, nie wiem jak inne tryby.

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej aktualizacji wydaję mi sie że gra działa płynniej na RTX ? Jak jest u was ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja pokazuję się u was wszystkich czy tylko u tych którzy faktycznie zgłaszali cwaniaczków ??

Bo zgłosiłem kilku ;)

 

​C​a​l​l​ ​o​f​ ​D​u​t​y​®​_​ ​M​o​d​e​r​n​ ​W​a​r​f​a​r​e​®​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ 08.02.2021 18_05_15.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dario+ napisał:

Taka informacja pokazuję się u was wszystkich czy tylko u tych którzy faktycznie zgłaszali cwaniaczków ??

Bo zgłosiłem kilku ;)

 

Call of Duty®_ Modern Warfare® 08.02.2021 18_05_15.jpg

Mi sie nie pokazało, więc gratluacje - zlapales frajera :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.02.2021 o 15:22, vizee napisał:

Panowie, nie wiem czy w dobrym temacie, ale widzę że topic jest aktywny więc mogę się spodziewać w miarę szybkiej odpowiedzi.

Ogólnie, próbuje postrzelać w Warzone'a na starym gracie - GTX 970, i5 4460, 8GB RAM 1600MHz CL11 i niestety freezy i spadki FPS w czasie walki / podczas lądowania na spadochronie / w zagęszczonym budynkami mieście nie pozwalają na zadowalającą rozgrywkę niezależnie od ustawień graficznych. (Dzieje się tak zwłaszcza gdy gram po raz pierwszy, z upływem czasu dropy oraz freezy w jakimś stopniu ustępują, ale w czasie walki zazwyczaj w 80% coś jest nie tak) Rozgrywka niekiedy jest na dobrych (jak na ten sprzęt) 55-65 FPS i się utrzymuje, ale gdy na ekranie dzieje się więcej PC się wykłada. Czytałem sporo na ten temat, niektórzy są niemal pewni że dodatkowe 8GB RAM'u rozwiąże problem, inni sugerują że RAM'y i CPU. I tutaj rodzi się moje pytanie, czy jest w ogóle sens dokupować 8GB DDR3 w tych czasach, czy lepiej sprzedać procesor, ramy i płytę główną dołożyć parę stów i kupić całą podstawkę? A z czasem można przecież wymienić GPU.

 

tldr; dokupienie 8GB RAM'u (DDR3) rozwiąże problem, czy nie warto się w to pchać i lepiej zainwestować w całą podstawkę?

Dokup RAMu, będzie zdecydowanie lepiej. Wymiana na i7 też by nie zaszkodziła, ale wtedy to już może nowe podstawka być bardziej sensowna. W sumie mordeczki dobrze piszą, żeby brać i3 10 gen.

 

W dniu 6.02.2021 o 18:08, jareckyy napisał:

Na armored royale powrócił invisible glitch także tryb jest nie grywalny, nie wiem jak inne tryby.

No właśnie trafiłem na 3 takich kondonów u mnie w teamie i zastanawiałem się o co chodzi bo pierwszy raz to widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, reavan napisał:

No właśnie trafiłem na 3 takich kondonów u mnie w teamie i zastanawiałem się o co chodzi bo pierwszy raz to widziałem.

No właśnie ja też , nie wiedziałem co się dzieje ?.

To jest glich który występuje losowo czy gracz ma na to wpływ ? Bo jeśli gracze robią to specjalnie to zgłaszać gnojków ! , Mam nagrany film z kilkoma i nie wiem czy zgłaszać ?

Edytowane przez Dario+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dario+ napisał:

No właśnie ja też , nie wiedziałem co się dzieje ?.

To jest glich który występuje losowo czy gracz ma na to wpływ ? Bo jeśli gracze robią to specjalnie to zgłaszać gnojków ! , Mam nagrany film z kilkoma i nie wiem czy zgłaszać ?

Z tego co czytałem na reddicie to robią to specjalnie i da się to tylko na padzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, jareckyy napisał:

Z tego co czytałem na reddicie to robią to specjalnie i da się to tylko na padzie. 

ok , czyli następnych kilku straci konto ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cebula_Z_internetuAle to takie granie z wykorzystywaniem bugów to takie fajne ? Czy po prostu trochę nie ogarniasz gry i potrzebujesz tego typu wspomagaczy ?

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Dario+ napisał:

Taka informacja pokazuję się u was wszystkich czy tylko u tych którzy faktycznie zgłaszali cwaniaczków ??

Bo zgłosiłem kilku ;)

 

Call of Duty®_ Modern Warfare® 08.02.2021 18_05_15.jpg

Mi się pokazało, też zgłaszałem kilka razy.

14 godzin temu, Dario+ napisał:

No właśnie ja też , nie wiedziałem co się dzieje ?.

To jest glich który występuje losowo czy gracz ma na to wpływ ? Bo jeśli gracze robią to specjalnie to zgłaszać gnojków ! , Mam nagrany film z kilkoma i nie wiem czy zgłaszać ?

Zgłaszaj, na bank dostaną bana. Będzie więcej banów może się opamiętają.

13 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

 ale jeśli to faktycznie glich w grze to raczej bana niedostaną.

 

Za celowe wykorzystywanie glich też są bany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Właśnie że nie, niby z jakiej racji? Przecież to nie żadne oszustwo, każdy wydawca gry powinien dążyć do skutecznego i najszybszego usunięcia glicha dojącego nienaturalną przewagę, a nie do zbanowania takiego gracza. Dlaczego ktoś kto np wejdzie w ścianę ma być tak samo traktowany jak bezczelny aimboter?

Wykorzystywanie błędów gry równa się ban i tyle tak było jest i będzie. 

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Właśnie że nie, niby z jakiej racji? Przecież to nie żadne oszustwo, każdy wydawca gry powinien dążyć do skutecznego i najszybszego usunięcia glicha dojącego nienaturalną przewagę, a nie do zbanowania takiego gracza. Dlaczego ktoś kto np wejdzie w ścianę ma być tak samo traktowany jak bezczelny aimboter?

Ktoś wspominał na youtubie, że ci którzy będą celowo to wykorzystywać, dostaną bana.

Jeśli ktoś celowo wykorzystuje takie błędy, jest takim samym oszustem jak cziterzy.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszą koledzy wyżej , jeśli wykorzystujesz błędy w grze to też dostaniesz bana . Jest nawet taka opcja przy zgłaszaniu gracza "wykorzystywanie błędów gry"

Ja zgłaszam takich graczy którzy właśnie w taki dziwny sposób jak ty wiedzą np gdzie ja jestem , wystarczy że zgłosi to ktoś kilka razy na twoje konto i też dostaniesz bana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

I to jest właśnie problem anti-cheatu w codzie i wielu innych grach, który polega na banowaniu uczciwych graczy, a niebanowaniu prawdziwych cheaterów :-(. To jest jest bardzo niesprawiedliwe, każdy ma przecież możliwość korzystać z błędów gry, a banowanie za to jest po prostu chore i nienormalne, przecież ta gra jest właśnie dla nas, a nie po to żeby jakiś głąby z activision banowały kogoś.

Każdy ma możliwość korzystać z błędów gry ale to nie jest tolerowane przez innych normalnych graczy jak i twórców gry . Dlatego też za to są bany i według mnie tak powinno być.

To tak jak w życiu . Jeśli ktoś nie zamknie domu na klucz to znaczy że można sobie do niego wejść i wziąć co się chce ? ;)

Edytowane przez Dario+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

I to jest właśnie problem anti-cheatu w codzie i wielu innych grach, który polega na banowaniu uczciwych graczy, a niebanowaniu prawdziwych cheaterów :-(. To jest jest bardzo niesprawiedliwe, każdy ma przecież możliwość korzystać z błędów gry, a banowanie za to jest po prostu chore i nienormalne, przecież ta gra jest właśnie dla nas, a nie po to żeby jakiś głąby z activision banowały kogoś.

Korzystanie z błędów gry nie jest dobre, zero satysfakcji z wyeliminowania opponenta po użyciu takiego wspomagacza. Aczkolwiek perma-bana być za to nigdy nie powinno, natomiast 2 tygodniowe wykluczenie z rozgrywki dla ochłonięcia jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić w warzone dźwięki, żeby np. lot samolotem, naloty czy komunikaty w grabieży były ciszej, żebym lepiej słyszał ludzi z którymi gram ale jednocześnie słyszał przeciwników. Da się jakoś wywalić te wyświetlające się banery/powiadomienia o nagrodzie w trakcie gry i towarzyszące im głośne dźwięki? Jest coś takiego w ustawieniach?

Edytowane przez B@nita
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przesiadł się ktoś z MW do Cold War?

Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ProVis napisał:

Cześć,

przesiadł się ktoś z MW do Cold War?

Warto?

Nie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc było fajnie, a potem SBMM i ogólnie gówność tych gier powodują, że nie ma co grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...