Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, DarkEater napisał:

zostaje kupić Xbox live na miesiąc za 30zł  i potestować. 

apropos warzone,  dziś poleciało kolejne 30k cheaterów.. tych których nie ma ^^ 

https://www.pcgamer.com/call-of-duty-warzone-bans-over-30000-cheaters-in-latest-wave/

Kupiłem testowego z allegro na 14 dni, póki co działa.

No fajna akcja Activision, może tutejszy cziter się załapał :rotfl:, ale on się nie przyzna, lał go pies. Pewno dalej uważa że nie ma cziterów a te 30 tyś to pomyłka:E

Edytowane przez B@nita
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciłem pograć królobójcę, fajna rozwałka ale widać jak w tej grze jadą po bandzie na 100%. Jak ginę to często oglądam jak mnie ubili i widać idealnie jak czekają na mnie przy ścianie (leci celownik tak żeby mnie trafić jak wyskoczę zza zakrętu), to samo dotyczy np. skoków z budynków (czeka zawodnik już z wycelowanym idealnie miejscem gdzie skoczę z dachu), śmierci strzałem w głowę przez kilka krzaków nawet nie liczę (widoczność mojego zawodnika 0%). Do tego nie rozumiem kodu tej gry - dysk HDD mieli cały czas na 100% użycia, co ona tam wczytuje non-stop? Szkoda życia na ten twór, zostawiłem go już kawał w WoT i tam myślałem, że jest dno ale CoD bije na głowę wszystko.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, avn napisał:

Wróciłem pograć królobójcę, fajna rozwałka ale widać jak w tej grze jadą po bandzie na 100%. Jak ginę to często oglądam jak mnie ubili i widać idealnie jak czekają na mnie przy ścianie (leci celownik tak żeby mnie trafić jak wyskoczę zza zakrętu), to samo dotyczy np. skoków z budynków (czeka zawodnik już z wycelowanym idealnie miejscem gdzie skoczę z dachu), śmierci strzałem w głowę przez kilka krzaków nawet nie liczę (widoczność mojego zawodnika 0%). Do tego nie rozumiem kodu tej gry - dysk HDD mieli cały czas na 100% użycia, co ona tam wczytuje non-stop? Szkoda życia na ten twór, zostawiłem go już kawał w WoT i tam myślałem, że jest dno ale CoD bije na głowę wszystko.

Ta Poj..na gra wczytuje textury i inne śmieci - silnik graficzny został zje...any w tej chorej grze już na samym początku,  do tego dodali streaming textur i to wszystko tworzy jedną wielką kaszankę. Ta gra nie nadaje się do grania, mam kompa za prawie 10 kafli i non stop mielił dysk nvme o prędkości 3200mb/s wyje..alem tę grę ponad miesiąc temu i choćby mieli mi zwrócić i dopłacić za ten niedorozwinięty tytuł to na pewno do niego nie wrócę. Plaga chiterów, nie poprawione błędy od ponad roku, co najgorsze wywalone pieniądze w błoto! co tu dużo mówić wystarczy wejść na kanał activision (tweeter czy facebook) i poczytać komentarze ludzi, to jest jakaś paranoja co oni zrobili i w sumie wyprawiają $ MARKETING $ zrujnował ten tytuł...  Wstyd się przyznać ale od kilkunastu lat miałem sentyment do tej gry - teraz na nią pluje bo została jedną wielką porażką...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera. A u mnie na Series S nic nie mieli , wszystko gra i hula jak szalone :D

Dobrze stało się że wyrosłem z PCMR już jakiś czas temu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, PriestHunt napisał:

silnik graficzny został zje...any w tej chorej grze już na samym początku

Za silnik jest odpowiedzialna Polska firma w Krakowie, a więc silnik graficzny jest doskonale dopracowany i jego optymalizacja stoi na najwyższym poziomie światowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się przeprosiłem z rainbow six siege :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, rymek1987 napisał:

Cholera. A u mnie na Series S nic nie mieli , wszystko gra i hula jak szalone :D

Dobrze stało się że wyrosłem z PCMR już jakiś czas temu :P

Wydaje mi się, że ciężko aby dysk SSD w konsoli mielił więc pewnie tak samo ciągnie mu odczytu ile tylko się da z tą różnicą, że o tym nie wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Za silnik jest odpowiedzialna Polska firma w Krakowie, a więc silnik graficzny jest doskonale dopracowany i jego optymalizacja stoi na najwyższym poziomie światowym.

No tak tak doskonale o tym wiem i tu mnie akurat nie rozczarowałeś bo bardzo dobrze znam kontynuację silnika IW: W grudniu 2017 roku Infinity Ward zaskoczyło graczy w Polsce, ogłaszając otwarcie nowego oddziału studia nie w Kanadzie czy w Stanach Zjednoczonych, lecz w Krakowie. Do ojczyzny powrócił wtedy Michał Drobot, który do USA przeniósł się już wcześniej, pracując nie tylko nad Call of Duty: Infinite Warfare i WWII, ale także nad Killzone 3 czy Far Cry 4 . W tej grze jest to dalej kontynuacja silnika IW modelem 8.0 i nie zmienia to faktu że tan silnik jest spier....ny, a no porównać go na przykład do produkcji z 4 września 2018 roku o nazwie BATTLEFIELD 5? a nie wspomnę o Unreal Engine który góruje... no sorry po dwóch latach powinno być jakościowo podobnie? jak nie lepiej ? nie tego oczekiwałem - znikające ściany, budynki postacie itd.?, demo było demem, napaliłem się na gówno nie grę, wydałem pieniądze żyjąc faktem że to będzie kolejny bardzo dobry tytuł a z nim poprawki i jakość, i co? i gówno ! okłamali mnie i innych graczy, oszukali i jakby tego źle nie nazwać okradli, pytam się gdzie jest mój karnet bojowy za którego zapłaciłem i którego szlak trafił od tak po aktualizacji i nawet kontaktu ze ścierwami żadnego nie ma bo nawet nie raczą odpisać choćby:  "a weź pan się pie..ol"! na dzień dzisiejszy jest mnóstwo tytułów z o wiele lepszym silnikiem graficznym i co ważniejsze "supportem". Bo chyba nic cenniejszego nie ma jak- "nasz klient nasz pan" chyba Activi$ion dostało jakiegoś marketingowego udaru mózgu i mam nadzieję że skończą tak jak zaczęli z nami *

z tym światowym poziomem to trochę przesadziłeś :) ranking z 2020 roku ⬇️

ranking.jpg

Edytowane przez PriestHunt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurza mnie że w warzone mam spadki zużycia GPU, myślicie że jak dam w DSR rozdziałkę 1440p to coś to pomoże? Żeby GPU się nie nudziło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, jareckyy napisał:

Wkurza mnie że w warzone mam spadki zużycia GPU, myślicie że jak dam w DSR rozdziałkę 1440p to coś to pomoże? Żeby GPU się nie nudziło? 

Ta gra lubie mocne cpu. Nie musisz dawac DSR, ta gra ma suwak w grze do  skalowania rozdzielczosci. Na niskich ustawieniach ten cpu juz sie dusi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ta gra lubie mocne cpu. Nie musisz dawac DSR, ta gra ma suwak w grze do  skalowania rozdzielczosci. Na niskich ustawieniach ten cpu juz sie dusi.

To bieda. Jaki procek polecasz na wymianę? Bo karty to raczej nie dorwe jeśli chodzi o jakiś model 3060ti lub bez Ti, już pomijam fakt cen tych kart... Głównie to warzone i black ops, w przyszłości zapewne kolejne cody, bf i exy z ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najtansza opcja bedzie wymiana na R3600, jesli grasz w 1080p to bardzo duzy boost dadza tez syzbkie pamieci takie 3733cl14 na ciasnych timingach gdzie przy grach procesorowych takich jak gry Multi.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem trochę w te multi i ... Jestem przerażony ilością ludzi grających na dopalaczach 😶 Praktycznie w każdym meczu bije mnie dzieciak jadący na haksach... Tragedia jakaś....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

przecie panie nikt normalny w to nie gra - gra dla dzieci z adhd

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie sam gameplay mi się podoba. Coś mi tu przypomina pierwsze właściwe Modern Warfare z 2007 roku. Wojna Naziemna, tryb Realizm zwłaszcza robi robote. 

Najgorsi są sami gracze. Ilość cheatów jest porażająca. Poza tym nie mogę się do niczego przyczepić, oczywiście nie zagłębiając się w odmęty mechanik itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, rymek1987 napisał:

Pograłem trochę w te multi i ... Jestem przerażony ilością ludzi grających na dopalaczach 😶 Praktycznie w każdym meczu bije mnie dzieciak jadący na haksach... Tragedia jakaś....

Po prostu za słaby jesteś do tej gry, tutaj nikt nie gra na "dopalaczach":hahaha:.

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Multi to nie przymulony Warzone (szczerze po dziś nie rozumiem fenomenu tego gównianego trybu), w Mutli musisz być wiecznie dynamiczny i ogarnięty, nie ma zmiłuj.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 21.03.2021 o 13:51, caleb59 napisał:

Multi to nie przymulony Warzone (szczerze po dziś nie rozumiem fenomenu tego gównianego trybu), w Mutli musisz być wiecznie dynamiczny i ogarnięty, nie ma zmiłuj.

Camp Of Duty Camper Warfare Clown Edition - idealny tyłuł dla tej gry, sorry ale dynamika jest tylko w trybie dominations i trochę w capture the flag i to nie zawsze, reszta to zwykłe kamperskie dno.

"Camp of Duty: Modern Hide & Seek Warfare!"... Camping in Modern Warfare is Insane! - (Call of Duty) - YouTube

Jak dla mnie szukanie plusów w tym tytule nie ma najmniejszego sensu, ja wróciłem do cal of duty 4 modern warfare remastered i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej.

Edytowane przez PriestHunt
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam, że activion ma chyba problem z tym Warzone, bo już praktycznie 4 miesiące "latam" sobie z legalnym WH (błędem graficznym) i do tej pory nic nie zostało naprawione :rotfl:. Warzone w tym momencie jest "trochę" nie fair play, bo widzę to czego nie widzą inni. Przez ten glitch z WH strzelam już po prostu "na pałę" przez ścianę i przez wszystko, nie raz już słyszałem od sojuszników z drużyny co ja wyprawiam i dlaczego strzelam w ścianę, a nawet śmieszkowali że mam WH:E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Powiem wam, że activion ma chyba problem z tym Warzone, bo już praktycznie 4 miesiące "latam" sobie z legalnym WH (błędem graficznym) i do tej pory nic nie zostało naprawione :rotfl:. Warzone w tym momencie jest "trochę" nie fair play, bo widzę to czego nie widzą inni. Przez ten glitch z WH strzelam już po prostu "na pałę" przez ścianę i przez wszystko, nie raz już słyszałem od sojuszników z drużyny co ja wyprawiam i dlaczego strzelam w ścianę, a nawet śmieszkowali że mam WH:E.

Hehe parę raportów ktoś z acti cię poogląda i polecisz na zbity pysk z kontem :)

Druga sprawa, od paru miesięcy randomowo wyskakuje mi jakby taka czarna plama, która jak się ruszam to dalej zasłania widok z gry, dopiero jak zacznę machać myszką jak głupi to znika... ktoś coś?

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, jareckyy napisał:

Hehe parę raportów ktoś z acti cię poogląda i polecisz na zbity pysk z kontem :)

Druga sprawa, od paru miesięcy randomowo wyskakuje mi jakby taka czarna plama, która jak się ruszam to dalej zasłania widok z gry, dopiero jak zacznę machać myszką jak głupi to znika... ktoś coś?

Było coś podobnego jakoś latem, znikło po którejś aktualizacji bądź zmianie sterowników od karty graficznej, nie pamiętam. Błędy w wyświetlaniu grafiki w warzone co jakiś czas to normalka. Jakiś miesiąc temu miałem kilka razy niebieskie tło zamiast mapy.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, B@nita napisał:

Błędy w wyświetlaniu grafiki w warzone co jakiś czas to normalka. 

No właśnie, a mnie od cheaterów wyzywacie:rotfl:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

No właśnie, a mnie od cheaterów wyzywacie:rotfl:.

Ale zrozum dzbanie że u nas to błędy gry, które bardzo utrudniają rozgrywkę a Ty "podobno" widzisz przez ściany. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi