Skocz do zawartości
dawidoxx

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

No właśnie, a mnie od cheaterów wyzywacie:rotfl:.

Nie, mam na myśli oszustów którzy robią to celowo. Ty jesteś zwykłym złamasem i oszustem, skoro nie potrafisz grać bez czitów i na tyle durnym, że jeszcze się tym chwalisz.

Edytowane przez B@nita
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o co chodzi ze jest update....130 GB😱

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi właśnie się pobiera ale to chyba nie jest jeszcze nowa mapa.

Ciekawie jakie zmiany przy 50gb samego Warzone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50-60 giga a jakiś widocznych zmian nie ma, pogrzebali przy broniach, poprawione jakieś błędy, dodane nowe :E. Pewno jakieś większe zmiany wyjdą na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta akt glownie ma na celu pomniejszenie gry i teraz jej rozmiar jest mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
49 minut temu, DarkEater napisał:

największa zmiana będzie z sezonem 3 w kwietniu. Ma dojść DLSS  i niby nowa mapa. 

https://www.ppe.pl/news/156001/call-of-duty-warzone-osadzony-w-realiach-1980-roku-wyciekl-pierwszy-material-z-nowej-mapy.html

Super że będzie DLSS. Moim zdaniem to powinna być podstawa w każdej nowej grze, przynajmniej nie trzeba zmieniać sprzętu a ma się więcej fps 😁

Edytowane przez jareckyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ceny tych gier na PC spadną kiedyś poniżej prawie 300 zł?

Kiedyś, jak CoD był jeszcze na Steam to można go było dorwać w promocji, od kiedy jest w sklepie Activision / Blizzard to cena już nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MW jak i CW można kupić za 180zl tylko trzeba się przyczaić na przecenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po update FPS strasznie szarpie, przed równe 141 na locku, teraz frametime szarpie jak szalony, Black Ops idealnie tak jak było 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i co niby mialo sie zmniejszyc...u mnie chyba nawet sie zwiekszyla objetosc gry. 274 GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie, fakt że na Xboxie Series S po zainstalowaniu opdate ... znikła połowa zawartości gry 🤣 usunęło moduł kampanii i multi 🤣 Musiałem ssać od początku . Tragedia jakaś 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eltik napisał:

i co niby mialo sie zmniejszyc...u mnie chyba nawet sie zwiekszyla objetosc gry. 274 GB

Instalacja od jakiegoś czasu jest modułowa. Wcześniej tak nie było i musiałeś instalować wszystko. Teraz możesz wybrać osobno SP,MP,WZ i COOP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

no tak ale teraz dalej nie mozna odinstalowac warzone

ja mam cala gre i zajmuje mi 274GB i jest to nawet wiecej niz przed update ktory mial zmneiojszyc gre w sumie o jakies ponad 40GB

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ciekawe, w ten sposób nie sprawdzałem. Nie wiedziałem ze nie da się odinstalować Warzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.04.2021 o 22:43, RozQ napisał:

Po update FPS strasznie szarpie, przed równe 141 na locku, teraz frametime szarpie jak szalony, Black Ops idealnie tak jak było 

U mnie to samo nie wiem co się stało.

Zaktualizowałem bios karty graficznej pod Resizable BAR i włączyłem tą opcję w kompie (wiem że Warzone tego nie obsługuje) to już w ogolę fpsy leciały o połowę. Tak czy inaczej mam jakieś dziwne 1s przycięcia i klatki spadają z 130 na 80 - strasznie to irytujące. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde chyba pierwszy raz spotkałem cheaterów w WARZONE. Przy lądowaniu gość z tego podstawowego pistolem strzelał jak z karabinu (cały magazynek w jedną sekundę) i do tego wszystkie strzały w głowę, mówię ok, dobry gracz trafił na facie w łeb. W gułagu podobnie: gość przeskanował mnie przez ścianę (to drewienko) z karabinu, mówię ok czasami też tak robię. Wykupili mnie z gułagu, podniosłem zrzut i w tym momencie wyleciał znowu jakiś gościu z podstawowym pistoletem, skoczył i w locie rozwalił naszą dwójkę zanim zdążył spaść na ziemie, strzelał z tego pistolecika jak z karabinu i dosłownie celownik przeskakiwał mu na głowę. No nic spotkałem cheatera, rzecz normalna. Gram następny mecz i znowu cheater strzela z 500m i wszystko trafia, a potem jakiś gość ze snajperką celował idealnie mi w głowę przez ścianę i gdy tylko się wychyliłem to instant bania, Kolejny mecz i to samo sami cheaterzy i to tak wyglądało że na tym serwerze każdy grał na cheatach bo ich oglądałem, cheater zabijał cheatera :-(. Co się stało? Bo u mnie teraz praktycznie każdy mecz tak wygląda, wszyscy na serwerze mają aimboty WTF? Nie można nawet normalnie dolecieć do ziemi :-(. Co się w ogóle teraz odwaliło w WARZONE? Jak wygląda sytuacja u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jest po prostu od Ciebie lepszy hehe

• Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Kurde chyba pierwszy raz spotkałem cheaterów w WARZONE. Przy lądowaniu gość z tego podstawowego pistolem strzelał jak z karabinu (cały magazynek w jedną sekundę) i do tego wszystkie strzały w głowę, mówię ok, dobry gracz trafił na facie w łeb. W gułagu podobnie: gość przeskanował mnie przez ścianę (to drewienko) z karabinu, mówię ok czasami też tak robię. Wykupili mnie z gułagu, podniosłem zrzut i w tym momencie wyleciał znowu jakiś gościu z podstawowym pistoletem, skoczył i w locie rozwalił naszą dwójkę zanim zdążył spaść na ziemie, strzelał z tego pistolecika jak z karabinu i dosłownie celownik przeskakiwał mu na głowę. No nic spotkałem cheatera, rzecz normalna. Gram następny mecz i znowu cheater strzela z 500m i wszystko trafia, a potem jakiś gość ze snajperką celował idealnie mi w głowę przez ścianę i gdy tylko się wychyliłem to instant bania, Kolejny mecz i to samo sami cheaterzy i to tak wyglądało że na tym serwerze każdy grał na cheatach bo ich oglądałem, cheater zabijał cheatera :-(. Co się stało? Bo u mnie teraz praktycznie każdy mecz tak wygląda, wszyscy na serwerze mają aimboty WTF? Nie można nawet normalnie dolecieć do ziemi :-(. Co się w ogóle teraz odwaliło w WARZONE? Jak wygląda sytuacja u was?

Cheaterów wrzucają teraz do lobby z cheaterami, więc miłej zabawy w swoim środowisku:rotfl:

• Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz ok zmniejszyl mi sie rozmiar gry z 274 na 194 GB 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli za 13 dni nowy sezon, odświeżona mapa (szkoda że nie nowa), oraz DLSS? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wynika z plotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj grałem wieczorem jakieś rakiety latały bez przerwy po mapie - mam nadzieje, że szybko to ogarną bo głowa bolała od tych dźwięków 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy widzieli te rakiety jak spadły na mapę, ale nie eksplodowały.  Jakiś błąd pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi