Skocz do zawartości
Kubens966

Problem z RDR2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z instalacje RDR2 pierwsza płyta idzie ładnie a po włożeniu płyty numer 2 gdzieś przy 47GB wyskakuje komunikat zatrzymano instalacje i dalej nie idzie. problem wstępuje w trybie online jak i offline a miejsca na dysku jest wystarczająco bo około 550GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze plyta uszkodzona ? Nie ma rys ani innej skazy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niedziele chyba nie za bardzo a w tygodniu pracuje w takiech godzinach ze nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma wyjścia, jak sprawdzić u kogoś innego. Np. w sklepie w którym kupiłeś. Jak kupiłeś online, to musisz poszukać kogoś z konsolą w swoim mieście. Napisz na forum i umów się z kimś w swojej okolicy wpadniesz z browarkiem i sprawdzisz grę, jak faktycznie nie działa to wtedy reklamacja w sklepie bo szkoda gry i wydanej kasy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Witam mam problem z instalacje RDR2 pierwsza płyta idzie ładnie a po włożeniu płyty numer 2 gdzieś przy 47GB wyskakuje komunikat zatrzymano instalacje i dalej nie idzie. problem wstępuje w trybie online jak i offline a miejsca na dysku jest wystarczająco bo około 550GB

 

Wadliwy dysk :). Miałem to samo. Spróbuj potestować sciągając różne gry online ze sklepu Store. Albo jakies inne gry pudełkowe.. Wtedy się upewnisz czy to problem tylko i wyłącznie przy RDR 2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...