Skocz do zawartości
azgan

GhostWire: Tokyo - wątek zbiorczy PC, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa marka od Shinji Mikami ojca Resident Evil i The Evil Within.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mega wiadomość, aż mi majtki opadły! :E

Dosłownie wczoraj skończyłem dwójkę i zastanawiałem się kiedy ogłoszą i czy w ogóle ogłoszą trójkę bo zakończenie dwójki sugeruje lekki cliffhanger na kolejną część.

Na pewno będę zainteresowany, podobał mi się klimat i scenariusz zarówno jedynki jak i dwójki, chociaż wracanie 3x do tej samej lokacji (lekko zmienionej) w dwójce było największym przegięciem ale jako całokształt gra obroniła się sama moim zdaniem, no i ojciec Teodor jako boss w dwójce był mega fajny - jeśli ktoś grał wcześniej w jedynkę ten zrozumie. ;)

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 1.5 godziny The Evil Within 2 to było arcymistrzostwo. :)

Generalnie przez całą długość gry jest więcej niż dobrze, ale większość tytułów ma problem z zakończeniem - często dana gra jest bardzo dobra, a pod koniec widać, że brakło pomysłu na domknięcie jej. W tamtym tytule było zupełnie inaczej. Chętnie w trójkę zagram. :)

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie gralem w 2 czesc, bedzie trzeba pomyslec nad zakupem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mega wiadomość, aż mi majtki opadły! :E

Wiadomość póki co bazuje na jednym twicie reżysera poprzednich dwóch części, że wpadnie na E3 w celach służbowych. Zero konkretów, jakichś przecieków.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to jest nieoficjalna wiadomość a tu juz taki teamat :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shinji Mikami oficjalnie dał znać że wybiera się służbowo na E3 2019 więc szansa duża na Evil Within3

-wiadomo od dawna że Tango Gameworks nad czymś pracują z ogłoszen o pracę

 

Są plotki że nad trójką piecze miałby sprawować Shinji Mikami tak jak z jedynką i podobno miała by pójść bardziej w stronę horroru i straszenia niż dwójka.

Tyle wątków nie pozamykanych z dwójki przecież muszą pokazać co zasugerowali

 

 

Co stało się z Sykes'em i co jest z Joshephem wiadomo że żyje gdzieś podłączony do STEM

 

 

@Fjubens

zamknięcię Evil Within2 ostatnie rozdziały to jest wzorowy przykład jak to powinno być zrobione dobrze, bardzo satysfakcjnujące i treściwe ostatnie rozdziały pięknie zamykające najważeniejsze wątki w EW2

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tylko ta końcówka dobra oraz smaczki z 1.Tak to cienizna.

Mnie najbardziej zabolało że w dwojce zabrali zapałki, jakby to obsurdalnie nie wyglądało to mechanika sama w sobie i ryzykowanie aby jedną zapałką spalić kilku w ostatiej chwili było rewelacyjne, Dwójka dla mnie też dobra, chociaż jakże inna i nie taka straszna ale dalej dobra, trochę sytuacje ratowała Anima ale to jest zadanie poboczne i równie dobrze ktoś mógł ominąc zjawe.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał zagrać w nowego Dino Crisis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał zagrać w nowego Dino Crisis :P

A to nie jest przypadkiem ze prawa do marki ma Capcom, czy Shinji, wiadomo to on stworzył markę był tym głónym pracującym przy jedynce, ale to chyba Capcom ma prawa do marki, więc szansa na nowe Dino Crisis spod ręki Mikamiego to chyba niemożliwe.

 

Ps. Evil Within3 czy Dino Crisis i tak brałbym w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wróci klimat zaszczucia strach i liczenie każdej kulki.

Jeżeli szefem prac nad Evil Within 3 ma być Shinji Mikami to jest spora szansa na powrót klimatów z jedynki, fakt dwójka była o klasę łatwiejsza, hard w dwójce był jak normal w jedynce.

Pewno spora w tym zasługa samych recenzentów którzy strasznie płakali nad jedynką ze trudna grać się nie da, ba! były nawet i recenzje gdzie recenzent przyznał że tytułu nie ukończył bo za trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake RE3 Nemesis ma być outsourcingowany, pewnie właśnie tym będzie zajmował się Mikami (i Tango Games), nie napalałbym się na TEW3, bo już dwójka była zrobiona "na prośbę fanów", a jej sprzedaż była totalną padaką (widać, że na marketingu mocno oszczędzili). Zesrałbym się ze szczęścia gdyby zapowiedzieli TEW3, ale naprawdę nie chce mi się w to wierzyć : D

 

PS. Nawet nie wiesz azgan w jaki zawód mnie wprawiłeś, kiedy wszedłem w temat i przeczytałem treść, myślałem, że to oficjalna zapowiedź : f

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake RE3 Nemesis ma być outsourcingowany, pewnie właśnie tym będzie zajmował się Mikami (i Tango Games), nie napalałbym się na TEW3, bo już dwójka była zrobiona "na prośbę fanów", a jej sprzedaż była totalną padaką (widać, że na marketingu mocno oszczędzili). Zesrałbym się ze szczęścia gdyby zapowiedzieli TEW3, ale naprawdę nie chce mi się w to wierzyć : D

 

PS. Nawet nie wiesz azgan w jaki zawód mnie wprawiłeś, kiedy wszedłem w temat i przeczytałem treść, myślałem, że to oficjalna zapowiedź : f

Z tego co pamiętam to Mikami z Capcomem rozstał się w niezbyt dobrych relacjach, chociaż jak w wywiadzie przyznał gdyby mu dali swobode twórczą i by się nie mieszali to nie mówi nie aby zająć się nowym Resident Evil, ja tam wciąż licze na Evil Within 3.

 

Shinji Mikami cały czas powtarzał że tworząc Evil Within cały czas planował marke jako trylogie.

Cała wina za słabą sprzedaż dwójki spoczywa na Bethesdzie, słaba kampania marketingowa to jedno ale beznadziejna data premiery to drugie, gdyby przenieśli datę premiery z 13 pazdziernika na powiedzmy gdzieś tam w styczniu tytuł sprzedał by się znacznie znaczie lepiej.

 

Taki przeciętny Outlast2 dlatego że miał premierę kiedy miał sprzedał się dobrze, a Evil Within2 mający premierę w najbardziej zatłoczonym miesiącu w roku zginął w gąszczu premier niezauważony.

 

Jakiś czas temu czytałem tez artykuł że tytuł aż tak słabo nie wypadł jeśli idzie o sprzedaż, w pózniejszym okresie podobno było już całkiem całkiem i na samym playstation sprzedaż Evil Within2 to około 1.3mln sztuk, dalej gorzej niż jedynka ale wielkiej tragedii nie było.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake RE3 Nemesis ma być outsourcingowany, pewnie właśnie tym będzie zajmował się Mikami (i Tango Games)

 

Biorę z otwartymi ramionami rozczarowania nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake RE3 Nemesis ma być outsourcingowany, pewnie właśnie tym będzie zajmował się Mikami (i Tango Games) (...)

Ale jaki interes miałaby w tym Bethesda, właściciel Tango Games?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki interes miałaby w tym Bethesda, właściciel Tango Games?

 

I cały misterny plan też w ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cały misterny plan też w ... :E

Teraz gwóźdź programu całej konferencji Bethesdy to wcale nie będzie Doom Ethernal ani Starfield, ale wystąpinie Shinjiego i przekazanie nad czym tam oficjalnie pracują.

A tu ciach jednak Evil Within3 ale nie będziemy grać Sebastianem ale Kidman, nieważne co nieważne jak dawać mi trójke, nie było dodatków to chociaż zamknijcie całą historie jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka lepsza dwójka ciut słabsza ale i tak w obie gry lepiej mi sie grało niz w nudnego RE 2 (back tracking do porzygu, słabe walki z bossami, monotonia) ..wiec czekam zacierając łapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się nowa przygodowa gra akcji to nie The Evil Within 3 tylko GhostWire: Tokyo

 

E3 2019 Trailer

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było się tak spieszyć z Evil Within 3? :E

Nawet mnie zaintrygowali i chyba bardziej trafi w mój gust niż ich poprzednie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje rozczarowania brakiem TEW3 nowe IP wygląda jeszcze ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się nowa przygodowa gra akcji to nie The Evil Within 3 tylko GhostWire: Tokyo

 

E3 2019 Trailer

 

Jakość renderu / światła powala!

MA S A K R A przez pierwsze 10 sek myśałem, że real.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda widać zmieniła polityle bo Ghostwire szybko się nie pojawi, ale ma moje zainteresowanie i jest dużo prawdopodobieństwo że kupie, bo po prostu mechaniki i styl całej rozgrywki od Shinjiego bardzo mi podchodzi to taki miód w czystej postaci, dla graczy troche starszych niż gimbaza, którzy dorastali w czasach PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość renderu / światła powala!

MA S A K R A przez pierwsze 10 sek myśałem, że real.

Mi też się oczy poplątały :E. Świetny trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...