Skocz do zawartości
azgan

GhostWire: Tokyo - wątek zbiorczy PC, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lis22 napisał:

Tylko, że Zagrajnik chwali się, że czyta tylko Mangi, ogląda tylko Anime i gra tylko w gry Nintendo, więc On się nie liczy ;)

Chętnie bym zagrał w ten tytuł ale nie wiem, na ile pozwoli RTX 2080TI w 1440p? Czy pozwoli włączyć RT?

Poza tym, mam jakieś problemy w grach z włączonym RT, tzn. jakieś artefakty a najgorzej działa mi Metro Exodus w najnowszej wersji z włączonym RT.

No nie tylko gra w japońszczyznę. Ale jego recka jest plusem dla osób które lubią japońskie klimaty. NRGeek też całkiem zachwala gierkę.
Na pewno nie jest to klimat dla wszystkich z tą mocną japońszczyzną, ale do mnie trafia.

Z tego co widziałem na youtubach jak lata na np. 3060ti w 1440p z DLSS to i na 2080Ti będzie do ogarnięcia. Ale jak zwykle najlepiej poczekać do premiery i wtedy będzie dokładniej wiadomo jak to lata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

NRGEEK jak zwykle dowiózł - dzięki za linka do jego analizy technicznej z wersji na PS5?

Czekam teraz na materiał od Heretyka ?

Ja czekam na Quaza. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ja czekam na Quaza. :)

Quaz nie robi technicznych analiz jak Ci dwaj Panowie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, azgan napisał:

Quaz nie robi technicznych analiz jak Ci dwaj Panowie ?

Ale ja nie czekam, na techniczną analizę tylko na konkretną recenzje, a takie robi Quaz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ale ja nie czekam, na techniczną analizę tylko na konkretną recenzje, a takie robi Quaz.

Tamte też są konkretne tylko że skupiają się na ocenie technicznej gry a nie rezenzji samego tytułu jako takiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, azgan napisał:

Tamte też są konkretne tylko że skupiają się na ocenie technicznej gry a nie rezenzji samego tytułu jako takiego.

NRGeek ma też zwykła reckę gry. Ale i tak quaz to lepiej robi :E

A Ty Azgan jak patrzysz na tą grę. Coś cię w niej rusza na ten moment? Masz ochotę zagrać?

Do mnie klimat tego miasta mega trafia z tego co widzę po youtubach czy tych pierwszych reckach.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lukadd napisał:

NRGeek ma też zwykła reckę gry. Ale i tak quaz to lepiej robi :E

 

Też prawda zapomniałem o tym. Na marginesie to funfel Quaza z którym razem ogrywają gierki ?

 

10 minut temu, lukadd napisał:

 

A Ty Azgan jak patrzysz na tą grę. Coś cię w niej rusza na ten moment? Masz ochotę zagrać?

Do mnie klimat tego miasta mega trafia z tego co widzę po youtubach czy tych pierwszych reckach.

Zastanawiam się cały czas. Jest dziwna ale intryguje no i obie części The Evil Within podobały mi się więc kto wie, może dam się namówić ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wziąć ale po obejrzeniu kilku materiałów jednak sobie odpuszczę :)

 

  • Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz odwrotnie, czekam do piątku z niecierpliwością - w końcu coś w mojej opinii świeżego :glodny:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne recki, które mnie przekonały do zagrania i zachęciły jeszcze bardziej ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już te wymagania. Ogólnie to jak jedni twórcy zaniżają to ci z jakiegoś powodu zawyżają :E

W tych wymaganiach do low i 720p w 30fps niby trzeba gtx 1060.

A na youtubach na zauważalnie słabszym 1050ti w 1080p w natywie ludzie pokazywali jak grają i wychodzi zwykle 40fps+

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eaf0c0672ffd74d84ae6e7c5259fbfb146e63cc6

Może przytulasek? :E

Jeszcze trochę pooglądałem recek i kupiłem. Atmosfera Shibuya mnie urzekła w tych materiałach co widziałem plus paranormalne klimaty tej gry i nie mogę się doczekać startu :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

Może przytulasek? :E

Co to za lalka? Ja rozumiem,że dla niektórych tylko dół się liczy...ale bez przesady.......;)

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli FSR 2.0 plugin ma być ziintegrowany z unrealem no to praktycznie po premierze FSR 2.0 chwila moment i będzie aktualizacja do wersji 2.0

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam: GT czy spin off do Borderlands?

O ile ta Tina ma bardzo fajny klimat mieszający Fantasy i SF, o tyle GT jest po polsku i to jest spora przewaga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się natomiast zastanawiam nad Tokio Hotel lub Zeldą na Switcha którą muszę nadrobić i sam już nie wiem co wybrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem tylko urywkami bo nie chciałem sobie zbytnio spoilerować. Nie wiem jak jest dokładnie procentowo, ale i w reckach i oglądając jakieś materiały widziałem, że trafia się trochę różnych miejscówek we wnętrzach do eksploracji. Wszystko okraszone świetnym japońskim stylem :D Ale większość to wygląda, że na zewnątrz miasto.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialogi z duchem KK są raczej stałym elementem gameplayu, bo to On wyjaśnia nam, co i jak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też odpaliłem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garść informacji nt. wydajności, pełny test w weekend :) 

Ghostwire: Tokyo - NVIDIA DLSS, AMD FSR & Ray Tracing Benchmarks (dsogaming.com)

U mnie gierka hula na "maxie" (wiadomo bez RT :P) w 1440p i do tego FSR ultra jakość bdb, bez spadków poniżej świętych 60ciu fps :D 

Wciągnęło mnie, podoba mi się klimat i ta cała "japońszczyzna" a oprawa też jest niczego sobie ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lamparcicho napisał:

Garść informacji nt. wydajności, pełny test w weekend :) 

Ghostwire: Tokyo - NVIDIA DLSS, AMD FSR & Ray Tracing Benchmarks (dsogaming.com)

U mnie gierka hula na "maxie" (wiadomo bez RT :P) w 1440p i do tego FSR ultra jakość bdb, bez spadków poniżej świętych 60ciu fps :D 

Wciągnęło mnie, podoba mi się klimat i ta cała "japońszczyzna" a oprawa też jest niczego sobie ;) 

A jak poziom trudności i jak oceniasz walkę? Z niektórych materiałów przed widziałem, że raczej jest prosta, Ci wszyscy przeciwnicy jakoś niemrawo się poruszali. ;) 

W dniu 24.03.2022 o 12:11, Zhao napisał:

Co to za lalka? Ja rozumiem,że dla niektórych tylko dół się liczy...ale bez przesady.......;)

Twarz nie istotna. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka tak jak mówili w reckach nie jest za trudna, bardziej łatwa, czasami trafiają się przeciwnicy co trzeba w nich więcej pestek władować czy większe grupy.

Kilka h pograłem i w sumie też tak jak mówili w reckach, giera nie dla każdego, bardziej dla fanów japońszczyzny i tych co chcą pozwiedzać sobie to miasto.

Sama gra w 4k z DLSS-B ~ultra niby działa te ~60fps, DLSS nawet balanced wygląda dobrze, ale są dziwne problemy przynajmniej na 10GB vram, bo gra raz na jakiś czas totalnie się zatka i fps spada poniżej 10ciu :E, czasami wystarczy chwilę poczekać, wejść do menu i przechodzi samo, ale najszybsza metoda zwykle to save i wczytać od nowa. Coś tutaj jest skopane i denerwujące.

Ale jeśli chodzi o samą grę i klimat Shibuya mi się podoba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...