Skocz do zawartości
azgan

GhostWire: Tokyo - wątek zbiorczy PC, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Na taki oto smaczek natrafiłem podczas ostatniej sesji z gierką:

GWT-2022-04-01-09-37-23.png

Przypadek? Nie sondzem :E 

sub-buzz-4127-1622830429-24.jpg?downsize

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam japońską kulturę, przeszedłem wszystkie Yakuzy łącznie ze spinoffami, to dla mnie jedne z najlepszych gier więc gdyby nie rozgrzebane inne gry kupiłbym już na premierę ale wczoraj nie wytrzymałem i wsiąkłem, cudowna atmosfera Tokyo, świetne opisy, klimat się wylewa z ekranu i przepięknie wygląda, mamy okazje poznać japoński folklor, który jest bardzo ciekawy i dla większości z nas egzotyczny. Gejmplej powtarzalny ale bardzo przyjemny, polecam grać z japońskim dubbingiem, pewnie większość i tak wybiera taki jak zdecydowało się kupić grę dla klimatu Japonii :). Podobno wspiera Dual Sense na PC (bezprzewodowo już czy dalej po kablu?), więc jak ktoś się zastanawia to najnowszy kontroler Sony daje tutaj mega kopa do immersji :).

Edytowane przez hennepin
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej po kablu 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna ale irytuje mnie jedna rzecz:

Jeśli nie zadba się o zdobywanie amunicji do naszej "broni" to można skończyć bez broni i nie ma wtedy możliwości zdobycia amunicji, bo zdobywa się ją, strzelając do naładowanych nią i lewitujących przedmiotów.

Takie zamknięte koło bez wyjścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz je rozbijać atakiem wręcz, nie ma problemu i nigdy nie było z "amunicją". W początkowym tutorialu jest to nawet sugerowany sposób jej zdobywania więc w czym problem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Przecież możesz je rozbijać atakiem wręcz, nie ma problemu i nigdy nie było z "amunicją". W początkowym tutorialu jest to nawet sugerowany sposób jej zdobywania więc w czym problem?

W BIOS-ie ?

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, caleb59 napisał:

Przecież możesz je rozbijać atakiem wręcz, nie ma problemu i nigdy nie było z "amunicją". W początkowym tutorialu jest to nawet sugerowany sposób jej zdobywania więc w czym problem?

Widocznie tego nie zauważyłem albo przeklikałem ;)

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku miałem problem z ammo, później się zorientowałem, że można atakiem wręcz odzyskać, a gierka naprawdę super, miłe zaskoczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pokaże coś lepszego 

m4j5iH6.jpg

To niewiątpliwie nawiązanie do The Evil Witin, ale ALE te trójki  ! :hmm:

No niby easter egg, a równie dobrze delikatne zasugerowanie TEW3  

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś najnowszym filmiku o grach na które gracze nie byli gotowi w dniu ich premiery, Gram.pl określiło Ghostwire jako największe rozczarowanie ostatnich lat i grę z epoki Xboxa 360 ... Dla mnie to jedna z niespodzianek tego roku, bo przed premierą nie miałem jej na swoim radarze a teraz jestem zadowolony z zakupu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2022 o 08:53, hennepin napisał:

Uwielbiam japońską kulturę, przeszedłem wszystkie Yakuzy łącznie ze spinoffami, to dla mnie jedne z najlepszych gier więc gdyby nie rozgrzebane inne gry kupiłbym już na premierę ale wczoraj nie wytrzymałem i wsiąkłem, cudowna atmosfera Tokyo, świetne opisy, klimat się wylewa z ekranu i przepięknie wygląda, mamy okazje poznać japoński folklor, który jest bardzo ciekawy i dla większości z nas egzotyczny. Gejmplej powtarzalny ale bardzo przyjemny, polecam grać z japońskim dubbingiem, pewnie większość i tak wybiera taki jak zdecydowało się kupić grę dla klimatu Japonii :). Podobno wspiera Dual Sense na PC (bezprzewodowo już czy dalej po kablu?), więc jak ktoś się zastanawia to najnowszy kontroler Sony daje tutaj mega kopa do immersji :).

Dobra i ja się w końcu skusiłem. Kupiłem na próbę bez większych oczekiwań ale póki co gra jest mega klimatyczna. Miłe zaskoczenie, muszę przyznać że wygląda to lepiej niż na filmikach.

 

W dniu 24.04.2022 o 19:05, lis22 napisał:

Dla mnie to jedna z niespodzianek tego roku, bo przed premierą nie miałem jej na swoim radarze a teraz jestem zadowolony z zakupu.

Dla mnie też a byłem sceptycznie nastawiony i podchodziłem jak do jeża 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2022 o 05:42, hennepin napisał:

^^ Na laptopa czy PS5 wziąłeś?

Na PC bo mam ponad 700 zł z samych zwrotów takie ciekawe są te gry tylko na kompa :szczerbaty:. Nie wiem może nie dla mnie są te gry indie i nie jestem targetem dla tego rynku wolę chyba jednak tytuły AA lub AAA.

Co do GhostWire: Tokyo to chyba też się pospieszyłem z zachwytami bo o ile początek mega klimatyczny to później robi się z tego taka typowa UBI gra. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, azgan napisał:

Co do GhostWire: Tokyo to chyba też się pospieszyłem z zachwytami bo o ile początek mega klimatyczny to później robi się z tego taka typowa UBI gra. 

;)

  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

;)

https://ibb.co/02hmZd5

I jeszcze czekam na kolejne zwroty bo nie wszystko spłynęło no chyba że nie o to chodziło to nie wiem o co :szczerbaty:?

Czy o to że UBI gra czy o te "super" indyczki tylko na PC czy że tyle kasy z zwrotów bo nic nie napisałeś oprócz tej emoty ?

Edytowane przez azgan
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2022 o 20:43, hennepin napisał:

Ja też na początku miałem problem z ammo, później się zorientowałem, że można atakiem wręcz odzyskać, a gierka naprawdę super, miłe zaskoczenie.

Ja mam cały czas problemy z ammo. Gram na hardzie i przeciwnicy to gąbki na pociski, szybko się mi się kończy. Odblokowałem ten skill odzyskiwania, ale jest to nieco ryzykowne, bo łatwo oberwać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, azgan napisał:

Czy o to że UBI gra czy o te "super" indyczki tylko na PC czy że tyle kasy z zwrotów bo nic nie napisałeś oprócz tej emoty ?

Zacytowałem tylko fragment z UBI bo tylko o tą część mi chodziło, nie wiem skąd te zdziwienia co niektórych - może jacyś dobrze zakamuflowani fani UBI ? ?

A śmiać mi się chciało bo raptem w 48h zmieniłeś opinię tej gry z "mega klimatycznej" do "typowej UBI" :) Czytałem sporo opinii że ta gra robi właśnie bardzo dobre pierwsze wrażenie które jednak szybko znika a sama rozgrywka robi się bardzo monotonna - jak widać w Twoim przypadku było podobnie. Cóż, nie każda gra jest dla każdego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Zacytowałem tylko fragment z UBI bo tylko o tą część mi chodziło, nie wiem skąd te zdziwienia co niektórych - może jacyś dobrze zakamuflowani fani UBI ? ?

A śmiać mi się chciało bo raptem w 48h zmieniłeś opinię tej gry z "mega klimatycznej" do "typowej UBI" :) Czytałem sporo opinii że ta gra robi właśnie bardzo dobre pierwsze wrażenie które jednak szybko znika a sama rozgrywka robi się bardzo monotonna - jak widać w Twoim przypadku było podobnie. Cóż, nie każda gra jest dla każdego. 

No nie będą udawać ale srogo się zdziwiłem przyznam szczerze że się nie spodziewałem po tym tytule "UBI gry" chociaż początkowo gesty klimat zrywał skalpa to później czar pryska i wszystko się rozmywa przez typowy schemat. Na RT po godzinie też przestałem zwracać uwagę i z początkowego zachwytu już niewiele zostało. Przykro mi to pisać ale The Evil Within o wiele bardziej mi się podobało. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

21 minut temu, Element Wojny napisał:

Zacytowałem tylko fragment z UBI bo tylko o tą część mi chodziło, nie wiem skąd te zdziwienia co niektórych - może jacyś dobrze zakamuflowani fani UBI ? ?

:rotfl:Moje zdziwienie  wynika z tego - > pierwszy raz  widzę żeby kolega same emoty pisał ?

Sama  gra nie bardzo mnie obchodzi - kiedyś może zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam, że Jesteście już za starzy na gry, skoro nic Was już nie bawi, ani gry AAA ani gry niezależne.

Każda gra jest monotonna, nawet Chińczyk czy warcaby ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, lis22 napisał:

Nadal uważam, że Jesteście już za starzy na gry, skoro nic Was już nie bawi, ani gry AAA ani gry niezależne.

Ciekawe bo właśnie ogrywam jedną taką grę i bawię się doskonale. 

25 minut temu, lis22 napisał:

Każda gra jest monotonna

Raptem ponad miesiąc temu pisałeś coś podobnego ale nie miałeś racji - podałem Ci kilka przykładów i nawet się do nich nie odniosłeś. Nie mam pojęcia czemu powielasz w kółko te same dziwne stwierdzenia. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lis22 napisał:

Nadal uważam, że Jesteście już za starzy na gry, skoro nic Was już nie bawi, ani gry AAA ani gry niezależne.

 

Nie po prostu  dorośli ludzie mają dosyć rozciągniętych czasowo do granic możłiwości gniotów ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azgan narzeka też na indyki, poza tym, Ghostwire aż tak duże nie jest.

Gry są drogie i ja jednak wolę wydać kasę na grę do której będę wracał przez dłuższy czas i która będzie też długo wspierana - bardzo lubię gry singlowe, nastawione na fabułę ale one są zazwyczaj krótkie i nieopłacalne, gdy nowość to koszt rzędu 250 - 340 zł lub więcej. Gdy zaczynałem kupować oryginały gry na PC kosztowały ok. 80 zł a EK Heroes V była chyba za 100 zł, teraz cyfra kosztuje 250 zł lub więcej a w pudełkach nie ma nic, czasami nawet płyty.

Ja właśnie wywaliłem 80% pudełkowych wydań gier, bo oprócz płyty nic tam nie było a gry i tak mam przypisane do Steam, Uplay, Origin, itp.

Edytowane przez lis22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lis22 napisał:

Nadal uważam, że Jesteście już za starzy na gry, skoro nic Was już nie bawi, ani gry AAA ani gry niezależne.

Każda gra jest monotonna, nawet Chińczyk czy warcaby ;)

Ta i dlatego ludzie potrafią kończyć starsze tytuły nawet po kilka razy. Także to nie ludzie są problemem tylko gry.

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sideband napisał:

Ta i dlatego ludzie potrafią kończyć starsze tytuły nawet po kilka razy. Także to nie ludzie są problemem tylko gry.

Zawsze rozbija się o właściwy dobór gier - jak się ogrywa badziewia z masą pseudo-questów zapychaczy na jedno kopyto to nie dziwne że szybko można się znudzić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...