Skocz do zawartości
azgan

Outriders: Worldslayer (2022) - PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

10 sekund :D

wrazenia od 0-10 ? moze 2 :D a tak to spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej już wiadomo co będzie na konfie Square-Enix poza FFVII Remake, gorszej konferencji niż rok temu juz nie da się zrobić więc Square niech się postara, na Deusa nie licze ale moze właśnie PCF zaskoczy, nawet nie jestem pewien co to za gatunek będzie Outriders?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym shooterem fantasy? To chyba też oni mieli robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej już wiadomo co będzie na konfie Square-Enix poza FFVII Remake, gorszej konferencji niż rok temu juz nie da się zrobić więc Square niech się postara, na Deusa nie licze ale moze właśnie PCF zaskoczy, nawet nie jestem pewien co to za gatunek będzie Outriders?

W tym roku mają dość mocne karty: Avengers, FF VII remake, Dying Light 2, rzeczone Outriders, pewnie coś jeszcze się znajdzie, jakieś mniejsze rzeczy na pewno (np. DLC do Kingdom Hearts III).

 

A co z tym shooterem fantasy? To chyba też oni mieli robić?

Masz na myśli Witchfire? To robi inne studio: Astronauts, w którym pracują byli pracownicy People Can Fly, w tym założyciel (Adrian Chmielarz).

 

Outriders to będzie pierwsza gra People Can Fly od czasu Gears of War: Judgment, ostatnie lata wspomagali innych deweloperów i zremasterowali Bullestorma, więc nie ma się czym chwalić; część ekipy odeszła, więc jestem ciekaw, czy są w stanie z siebie coś dobrego wykrzesać, to jest dla nich duża szansa (Outriders ma być grą AAA). Ich duże projekty do tej pory nie cieszyły się jakimś szczególnym uznaniem. Judgment było przeciętne, najgorsza część Gearsów obok czwórki. Bullestorm było całkiem niezłe, chociaż sprzedało się źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, faktycznie, To Astronauci. Tak kojarzyłem, e jakiś odprysk PCF.

No a co do tematu wątku... ciekawe, co to będzie, na dobrą tunelówkę bym się nie obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać do konfy Square-Enix (10tego 6 PM PT), bo ten teaser (jak to teaser :E) nic nie mówi. Co obstawiacie? Kolejnego FPSa? P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że to będzie jakiś nowy FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FPSów nigdy dość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer

 

Szkoda, że to tylko trailer, ale i tak ciekawie się prezentuje. FPS sc-fi post-apo (z widokiem TPP?) to moje klimaty. Bardziej się jaram tym niż Halo. :D

 

Tutaj nieco więcej z rozgrywki:

 

https://www.youtube.com/watch?v=aVxcTEyUhC4

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozgrywki to w powyzszym filmiku nie ma tylko pierdololo ogólnikami o grze (czyli zadnych konkretów, nie podali nawet czy to gra TPP czy FPP ale w paru miejscach na filmiku widac ze jednak TPP co mnie zmartwiło troche ale rozumiem (prawdopodobnie mikropłatosci , customizacja postaci wymuszają grę TPP)

 

na razie wiadomo ze to bedzie gra na 3 osoby z mozliwoscią dołączania i odłączania w dowolnym momencie. Podejrzewam ze najblizej jej bedzie do Destiny/the Division

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje:

 

„Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.”

 

 

Twórcy zapewnią połączenie dynamicznego strzelania z potężnymi mocami, a podczas opowieści stale będziemy podnosić nowe bronie oraz kolejny sprzęt. People Can Fly obiecuje wiele godzin zabawy.

 

Pełna prezentacja gry odbędzie się w czwartek o 21:00

 

Nowy trailer:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Pewnie będzie tak nudny jak bulletstorm ;/ Pewnie zero fabuły i ciągła naparzanka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje:

 

„Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.”

 

 

Twórcy zapewnią połączenie dynamicznego strzelania z potężnymi mocami, a podczas opowieści stale będziemy podnosić nowe bronie oraz kolejny sprzęt. People Can Fly obiecuje wiele godzin zabawy.

 

Pełna prezentacja gry odbędzie się w czwartek o 21:00

 

Nowy trailer:

 

 

Ciekawe, zdobyli moją uwagę chociaż trailer taki sobie. Chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądać rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, kolejny looter shooter, nic ciekawego, bieda wersja Destiny 2, zero zainteresowania z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, kolejny looter shooter, nic ciekawego, bieda wersja Destiny 2, zero zainteresowania z mojej strony.

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, kolejny looter shooter, nic ciekawego, bieda wersja Destiny 2, zero zainteresowania z mojej strony.

 

Są tacy co lubią looter shootery jak Destiny 2 czy bardziej Division 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co lubią looter shootery jak Destiny 2 czy bardziej Division 2

Nie wątpię że są tacy, inaczej by tej gry nie robili, tylko ostatnio wysyp tego jest a brakuje jakiegoś FPSa z fajną kampanią single, oprócz Dooma w ogóle ma coś jeszcze wyjść w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię że są tacy, inaczej by tej gry nie robili, tylko ostatnio wysyp tego jest a brakuje jakiegoś FPSa z fajną kampanią single, oprócz Dooma w ogóle ma coś jeszcze wyjść w tym roku?

mi looter shootery kompletnie nie podchodza. FPS single juz od lat mnie nie przyciagaja, Doom'a to nawet ciezko nazwac typowym FPS z kampania i fabula :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meh, kolejny looter shooter, nic ciekawego, bieda wersja Destiny 2, zero zainteresowania z mojej strony.

Widziałeś? :Up_to_s: Poczekajmy może na jakieś dłuższe gameplaye co gra zawiera, za nim się oceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w temacie jest napisane "Nowa gra od People Can Fly twórców Bulletstorma", to trochę zabawne, bo wg Chmielarza w studiu People Can Fly nie pracuje już żaden z oryginalnych twórców Bulletstorma czy Painkillera, ale przynajmniej logo dobrze się kojarzy więc to na pewno będzie dobra gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezentacja gry o 21

 

Już jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Anthem Square Enix, albo inaczej kolejny klon Destiny 2, nie dla mnie loot shootery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...