Skocz do zawartości
azgan

Outriders: Worldslayer (2022) - PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie... średnio. Matchmaking strasznie zrypany - dołącza nas do losowego świata, losowej misji. Powinno być mniej więcej jak w np Division, gdzie wybieramy konkretną misję i do niej dobiera nam graczy; pomijając już fakt, że trwa to wyszukiwanie całą wieczność (a potem jest problem z powrotem do swojego świata i jego etapu). 

Świat, też strasznie liniowy w tym demku... na premierę za 250zł raczej sobie daruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, jak się uda gdzieś wyrwać po taniości to można sobie pograć dla zabicia czasu. W demie jest trochę błędów, parę razy wywaliło mnie do pulpitu, widziałem niedokończone opisy, ale co najbardziej mnie wkurza to te głupie przerywniki filmowe, cutscenka otwierania drzwi, a za nimi loading screen? Kogoś nieźle pomerdało żeby coś takiego zatwierdzić. Niewidzialne ściany też trochę irytują, w grze nie można skakać, przez co czujemy się trochę jakbyśmy latali po sznurku. Sama walka nawet sprawia frajdę, pewnie na wyższych poziomach będzie lepiej, grałem tricksterem i całkiem przyjemnie się grało, choć karabiny mogłyby mieć większe pierdolnięcie, bo nie czuć tej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nawet wydanie 150zł bo za tyle idzie wyrwać raczej za dużo, nie wiem co z tej gry wyjdzie i kupowanie w ciemno, musi mieć jakąś zawartość. Mnie ani razu nie wywaliło do pulpitu, gra działa bardzo ładnie, sporo jest błędów z napisami, jak nie po angielsku, tak jakieś błędy, co już była o tym wzmianka.
Zdarzyło mi się, że chcę sobie broń zmienić i klikam 1,2 a tu są skille... Z nikim nie grałem w coopa to nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabizna po całości ;) anulowałem preordera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio zakładaliście konto SE żeby w to zagrać? No dobra, tak, pewnie wszyscy od dawna macie :E
? poleciała z dysku natychmiast. Dobrze, że z HDD, szkoda byłoby komórek pamięci na SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie nie widziałem żadnej informacji, że wymaga konta SE, w przeciwieństwie do znajomego który ma xboxa series i tam jak pokazał mi screena miał info o koncie SE, tutaj miałem info, że jestem zalogowany jako RedEvil- nazwa ze steama, a żadnej informacji o koncie SE nie ma, w żadnym miejscu przy logowaniu do serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zas napisał:

Serio zakładaliście konto SE żeby w to zagrać? No dobra, tak, pewnie wszyscy od dawna macie :E
? poleciała z dysku natychmiast. Dobrze, że z HDD, szkoda byłoby komórek pamięci na SSD.

Dokładnie takie to nijakie, kolejna szczelanka bez pomysłu na siebie, nic odkrywczego, dobra cena tego czegoś to za darmo na EGS kiedyś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to i ocet słodki :P 

Czyli co, zmiana tematu: Outriders - kolejny polski (s)hit :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lamparcicho napisał:

Za darmo to i ocet słodki :P 

Czyli co, zmiana tematu: Outriders - kolejny polski (s)hit :E

Jedyny plus że dali demo i człowiek mógł sprawdzić co to, w sumie. :E  Ale w CP2077 gra mi się lepiej niż w to. :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lamparcicho napisał:

Za darmo to i ocet słodki :P 

Czyli co, zmiana tematu: Outriders - kolejny polski (s)hit :E

Może nie kolejny. The Medium,  CP, Carrion to dość udane polskie gry, które ostatnio się pojawiły i ograłem. Ghostrunner, nie jest dla mnie, ale jest wysoko jest oceniany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jakie to jest brzydkie....Jak dla mnie ciupciana będąca podróbką w elemencie walki(nieduolną) gearsów. A jak to jest marne to wystarczy po tym odpalić choć by dowolną część wyżej wymienionych gears. Twarze postaci przypominają gumowe lale. To nawet nie jest średniak. To jest gra którą w dawnych latach dodawali za 10 zł do gazety jako "full". Gatunek taniego wina marki "łzy sołtysa" żal to postawiać nawet przy winie marko wino z dzisiejszej Biedronki. Produkcja aż cuchnie wczesną develperką gier w Polsce. Tylko że dzisiaj to nie jest rok 2001 ale 2021 a polskie devteamsy są jednymi z lepiej ocenianych na świecie. Wstyd to wystawiać w cenie około 300 zł w wersji digital na konsole. To szczypie w oczy jak cebula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej grze brakuje zdecydowanie SSAO minimum i już by to o wiele lepiej wyglądało, na renderowaniu 130%  wygląda znośnie, dobrze że coś robią ale cena 150zł max na premiere moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zaskoczony, bo niespodziewanie - szykuje się kolejny polski hit. Nie mogę się doczekać odblokowania warsztatu i modyfikacji broni :pistols:

PS. Też mieliście problem z pokonaniem Gaussa? Ja gram solo Manipulantem i łatwo nie było ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem materiał porównujący Outriders do Gears, Warframe i The Division między innymi. Może takie porównanie wam się spodoba :)

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Morrowind napisał:

 

PS. Też mieliście problem z pokonaniem Gaussa? Ja gram solo Manipulantem i łatwo nie było ?

Wymaksowalem 5 postaci i ani razu nie miałem problemu.. Padał za  pierwszym razem ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dawidoxx napisał:

Wymaksowalem 5 postaci i ani razu nie miałem problemu.. Padał za  pierwszym razem ?

 

Po co 5 postaci jak są cztery klasy ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, M_A_N_S_O_N napisał:

 

Po co 5 postaci jak są cztery klasy ? xD

Pomyliłem się.. 4 na 5 poziomie świata :E

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dawidoxx napisał:

Wymaksowalem 5 postaci i ani razu nie miałem problemu.. Padał za  pierwszym razem ?

Więc albo ze mnie stary pryk, albo nie ogarniam TPP wystarczająco biegle (w CSGO miałem chyba Kałacha więc strzelać umiem ;-)).

Chociaż bardziej prawdopodobne, że po prostu pobiegłem na niego na pałę i za wcześnie. Bo nawet nie wiedziałem jak zawczasu postać wymaksować - chciałem po prostu jak najszybciej przejść demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Reddzik napisał:

Na steamie nie widziałem żadnej informacji, że wymaga konta SE, w przeciwieństwie do znajomego który ma xboxa series i tam jak pokazał mi screena miał info o koncie SE, tutaj miałem info, że jestem zalogowany jako RedEvil- nazwa ze steama, a żadnej informacji o koncie SE nie ma, w żadnym miejscu przy logowaniu do serwera.

A ja miałem od razu po włączeniu gry komunikat żeby założyć konto SE i połączyć z kontem Steam, a jak mi się nie podoba to papa, jedyna opcja to "wyjdź". No to "wyszłem" :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika wygląda trochę na wczesne PS4 chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... patrząc na YT jest całkiem znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem to Demo ze Steama  ale przy próbie uruchomienia żąda jakichś bibliotek dll. Wiec olałem to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...