Skocz do zawartości
Czupaczups

Watch Dogs Legion

Rekomendowane odpowiedzi

Watch Dogs Legion

Producent Ubisoft

Platformy Pc Psx Xbox

Data wydania 6.3.2020

Miejsce akcji Londyn.

Unikatowy system wcielenia się w każdego Npc. Więcej info na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że potwierdzą się plotki o braku broni palnej dostępnej dla gracza. Full stealth bez dysonansu ludonarracyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra do testowania cpu, nie lubie gier osadzonych w londynie ale moze sie przelamie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam, czekam na CP 2077 i akcje w Night City.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika to jest z tej gry czy z 2? Bo jak z tej to już na to leję bo widzę kontynuację klimatu gimbazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mapę mieli już gotową z Asasina.

 

Hehe :lol2::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet czy crush się przełamał w końcu, aby w to zagrać :E Gameplaye z yoytube go na wstępie mocno zniechęciły.

 

Mi tam ogólnie dwójeczka całkiem się podobała. Graficznie nawet bardzo :D, gameplay dawał radę i fabuła całościowo wbrew pozorom też nie jest taka straszna jak się może wydawać po oglądnięciu kilku filmików z youtuba.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet czy crush się przełamał w końcu, aby w to zagrać :E Gameplaye z yoytube go na wstępie mocno zniechęciły.

 

Mi tam ogólnie dwójeczka całkiem się podobała. Graficznie nawet bardzo :D, gameplay dawał radę i fabuła całościowo wbrew pozorom też nie jest taka straszna jak się może wydawać po oglądnięciu kilku filmików z youtuba.

 

Ja się przełamałem (po taniości na jakiejś promocji) i jest gimbaza, ziomalstwo i inne głupotki jedyne czym się broni ta gra to piękna grafika i perfekcyjne odwzorowane San Francisco. Cała reszta to dramat - nudna fabuła, słabe dialogi, nieciekawe cutscene, model jazdy jeszcze bardziej komiczny od Watch Dogs 1, głównego bohatera nie lubiłem na materiałach promocyjnych nie polubiłem go w trakcie gry. Watch Dogs Legion lata mi koło kija jak ma być taki jak dwójka to nie chcę nawet za darmo. Nie mają pomysłu na ciekawego bohatera to teraz będziemy grać różnymi NPC :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ogólnie dwójeczka całkiem się podobała. Graficznie nawet bardzo :D, gameplay dawał radę i fabuła całościowo wbrew pozorom też nie jest taka straszna jak się może wydawać po oglądnięciu kilku filmików z youtuba.

Gameplayowo to najlepszy sandbox Ubi.

 

(...) głównego bohatera nie lubiłem na materiałach promocyjnych nie polubiłem go w trakcie gry.

Główny bohater to jeden z mocniejszych elementów dwójki, współczesny Ezio. Wielki krok do przodu względem smutnego Aidena - taki spoko ziomek do browara, z zacięciem nerdowskim. A jak komuś przeszkadza hipsterski wygląd, po tutorialu można ubrać go w dzwony i biały t-shirt.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny bohater to jeden z mocniejszych elementów dwójki, współczesny Ezio. Wielki krok do przodu względem smutnego Aidena - taki spoko ziomek do browara, z zacięciem nerdowskim. A jak komuś przeszkadza hipsterski wygląd, po tutorialu można ubrać go w dzwony i biały t-shirt.

 

W życiu, daj Pan spokój i nie obrażaj Eizo. Ledwo tolerowałem tego rezusa z Watch Dogs 2. To ja już wolę nudnego Aiden Pearce z jedynki.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę bohaterów z charakterem. Marcus to taki typ ziomala, z którym z chęcią bym się powoził. Wypić browar, walnąć kwasa, pogadać o szeroko pojętej popkulturze. Aiden jest tak bezpłciowy, że można opisać go jednym słowem - bezpłciowy.

 

I proszę bez rasistowskich wrzutek.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet czy crush się przełamał w końcu, aby w to zagrać :E Gameplaye z yoytube go na wstępie mocno zniechęciły.

 

Mi tam ogólnie dwójeczka całkiem się podobała. Graficznie nawet bardzo :D, gameplay dawał radę i fabuła całościowo wbrew pozorom też nie jest taka straszna jak się może wydawać po oglądnięciu kilku filmików z youtuba.

Hymm to będę musiał się zaopatrzyć skoro takie to dobre. ;) Nie grałem w żadnego WD także Legion to jak na razie dla mnie wielka niewiadoma, nie wiem czego mógłbym się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę bohaterów z charakterem. Marcus to taki typ ziomala, z którym z chęcią bym się powoził. Wypić browar, walnąć kwasa, pogadać o szeroko pojętej popkulturze. Aiden jest tak bezpłciowy, że można opisać go jednym słowem - bezpłciowy.

 

I proszę bez rasistowskich wrzutek.

 

Marcusa też można opisać jednym słowem - rezus, gość wali sucharami z rękawa tu przypali tu zaleje pałę i myśli, że jest przez to ziomem (to bawi tylko gimbazę). Gościa nie trawię i jest jeszcze bardziej nudny od Aidena bo tamten miał przynajmniej obsesję z czego wynikała jego podejrzliwość a czarnoskóry chłopaczek i jego ekipa to typowe dzieciaki bazgrające wrzuty na murach i lansujący się w Internecie.

 

Skończyłeś całą 2?

 

A czy to coś zmieni, jak odpowiem, że nie? Przez cały czas jaki grałem miałem jedno i to samo wrażenie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezus to gatunek małpy. Co to znaczy właściwie w przypadku opisu osoby? W Chłopakach chodziło o gibanie się jak pie***lony rezus, czyli jak małpa, a nie że ktoś jest rezusem.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem.

 

Miło wiedzieć, że też to robisz czasem, szkoda tylko że rzadko coś z tego wynika. Grałem wystarczająco długo i widziałem wystarczająco duży fragment gry, żeby móc wyrobić sobie zdanie. Czy gdybym wymęczył do końca to coś by się zmieniło? Nie sądzę. Dużo lepiej bawiłem się przy części pierwszej, mimo że też miała swoje wady.

 

PS> Lipton skoro wiesz to po co pytasz :E ? Nie trawie tego hipstera i powstrzymuje się celowo od innych określeń. W czym ten gość jest niby ciekawy? W waleniu sucharów? Ja nie czuje żeby to był swojski chłop z którym zapragnąłbym napić się piwa to nie Zoltan Chivay.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto dotrwał do końca ma pozytywne zdanie o grze.

 

Jasne ale Ty wiesz że jest temat o tej grze i można poczytać co ludzie pisali ? http://forum.pclab.pl/topic/1130186-Watch-Dogs-2/page__st__420

 

Zresztą to nie Twoja pierwsza gra gdzie po 30h stwierdzasz że to jednak nie to.

 

Nie urodził się jeszcze taki który by Cię przegadał - albo walisz argumenty że za mało ktoś grał i przez to g... wie o grze, albo że nie ukończył gry i przez to też g... wie albo że grał X godzin w grę która mu się nie podobała (klasyka) :lol2:

 

Teraz to już się popisałeś wybitnie, bo ja nie podałem, ile czasu spędziłem przy tej grze a i tak podważasz moją opinię jakby stanowiła wyjątek i inni nie mieli podobnego odbioru tego "arcydzieła" :P

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynki nie skończyłem. W sumie ledwo ją zacząłem :E i się poddałem, ale dwójka mnie nawet wciągnęła, zdecydowanie lepsza. Jak ktoś lubi open worldy to nie ma opcji, po prostu musi zwiedzić San Francisco, ale przedtem radzę się upewnić, że sprzęt da radę aby za bardzo nie ciąć detali ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=CcR-Oza1Jv0

https://www.youtube.com/watch?v=BKE0GPjqqvw

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to jest mocna strona praktycznie każdej gry od ubi oni mają dopieszczone wizualnie sandboxy tylko co z tego jak reszta leży i kwiczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS> Lipton skoro wiesz to po co pytasz :E ?

Ale co to znaczy? W Chłopakach chodziło o naśladowanie przez Bolca raperów z Ameryki. Co to ma do Marcusa?

 

Nie trawie tego hipstera i powstrzymuje się celowo od innych określeń. W czym ten gość jest niby ciekawy? W waleniu sucharów? Ja nie czuje żeby to był swojski chłop z którym zapragnąłbym napić się piwa to nie Zoltan Chivay.

A ja go polubiłem, bo to osoba bliska memu podejściu do życia. Dwudziestoparolatek zafiksowany na popkulturze, z mniej poważnym podejściem do życia. A sucharami każdy sypie, samo złoto to tylko w scenariuszach.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to jest mocna strona praktycznie każdej gry od ubi oni mają dopieszczone wizualnie sandboxy tylko co z tego jak reszta leży i kwiczy?

 

Akurat w WD2 reszta na tle innych sandboxów od ubi jest na dobrym poziomie, dla mnie nawet lepszym niż inne ich sandboxy jak Assassin czy Wildlands.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w Umyte Psy 1, dostałem rok temu za darmo od Ubi$oftu, kierowanie pojazdami to dramat, takiej :kupa: już dawno nie widziałem, w Far Cry sie lepiej kieruje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie komediowe zachowanie przy którym Marcus wygląda jak parodia Bolca.

 

Akurat w WD2 reszta na tle innych sandboxów od ubi jest na dobrym poziomie, dla mnie nawet lepszym niż inne ich sandboxy jak Assassin czy Wildlands.

 

Co jest lepsze? Takie same nudne zadania, nudna fabuła, nudne dialogi, nudne postacie, jaki jest model jazdy? gorszy od tego co było w jedynce (w wielu miejscach było to krytykowane)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepsze?

Świetny gameplay. To najlepsza skradanka na rynku zaraz po The Phantom Pain jedna z najlepszych skradanek na rynku (zapomniałem o tych pierwszoosobowych).

 

Takie same nudne zadania (...)

Z tym się nie zgodzę. Misje były w miarę różnorodne, a większość pozwalała na sporą swobodę.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny gameplay. To najlepsza skradanka na rynku zaraz po The Phantom Pain.

 

Gameplay jest O.K ale absolutnie nie jest to najlepsza skradana przy starych Slpinter Cell od ubi to nawet nie ma startu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie komediowe zachowanie przy którym Marcus wygląda jak parodia Bolca.

 

 

 

Co jest lepsze? Takie same nudne zadania, nudna fabuła, nudne dialogi, nudne postacie, jaki jest model jazdy? gorszy od tego co było w jedynce (w wielu miejscach było to krytykowane)

wiele zadań akurat było bardzo dobrych i można było je wykonać na wiele sposobów i czerpać z tego przyjemność. Tu nawet nie ma co porównywać do assasinów, gdzie robimy tylko jedno Kill'em all :E

Postacie w większości ciekawsze niż w assassinie, dialogi i fabuła mimo, że średnia to i tak lepsza :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński 
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...