Skocz do zawartości
Czupaczups

Watch Dogs Legion

Rekomendowane odpowiedzi

Patch nie uczyni cudów.

Podkręć cepa i ramki i zrób porządek w systemie. Gra działa dość przyzwoicie jak na premierę od UBI ;)

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ODIN85 napisał:

Przecież mi działa tak jak i Tobie?

Ustawiłem sobie tylko teraz dlls na Jakość.

Tobie też hdr raz odpala z automatu a raz nie.?

No to co narzekasz jak działa ci jak mi? Mi działa całkiem dobrze jak na produkcję od ubi. Jak grałem przez VPN to coś mieliło, ale później gra się ułożyła.

HDR nie działa z automatu, jak chcesz go używać to musisz najpierw włączyć w opcjach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, lukadd napisał:

Patch nie uczyni cudów.

Podkręć cepa i ramki i zrób porządek w systemie. Gra działa dość przyzwoicie jak na premierę od UBI ;)

Niby jak? On ma złoma bez możliwości OC (zwykły 8700 bez literki K na końcu) a już pomijam że sam i tak nie umiałby tego zrobić ?? Wejść do UEFI i zmieniać coś jak tam wszystko opisane po angielsku? Ty chyba zapomniałeś z kim rozmawiasz i czego wymagasz ?

20 minut temu, caleb59 napisał:

Ten znowu zaczyna z "porządkiem w systemie", kek. :E 

Normalka ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak mozna mowic ze gra dziala dobrze jak animacja szarpie i fps potrafi podczas gry ostro sie obnizyc

1080p to chyba nie jest nie do ogarniecia dla i7 8700, GTX 1080 i 16GB RAM 3866 MHz CL 16

Mowa o oczekiwaniu stalych 60 fps na bardzo wysokich/wysokich ustawieniach z czym gra ma problem

Do tego grafika szlau nie robi. Juz mafia remake lepiej wyglada

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2070S gra działa w 1440p bardzo fajnie, większość czasu mam ponad 80kl/s ustawienia miks ultra/wysokie szkoda tylko że włączenie RT gniecie kartę i klatki od razu spadają do 30-40 nawet na najniższych ustawieniach RT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeste dopiero co po wyborze postaci. Naprawdę nie można stworzyć swojej postaci tylko jedyny słuszny wybór to coś pomiędzy chińską zupką a koka kolą. ta ich poprawność.

Edytowane przez mindstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, takie efekty jaśnie pańskie są zarezerwowane tylko dla posiadaczy 3080/3090. :E

Poza tym poczekajcie chociaż z 2 miesiące i wtedy będzie można gdybać czy wydajność jest ok czy nie, to jest Ubisoft i bez wiadra patchy nie ma co liczyć na cuda, to samo czuję będzie w Assassynie Valhalli na co już się powoli psychicznie nastawiam. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukadd napisał:

No to co narzekasz jak działa ci jak mi? Mi działa całkiem dobrze jak na produkcję od ubi.

Masz lepszego PC'ta od niego to raz a dwa umiesz to wszystko sobie ustawić a on leci na default configuration ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asasyn bedzie inny tam jest wiecej otwartej przestrzeni, nie ma takiego swiata zurbanizowanego wiec ten fps bedzie wyzszy stabilniejszy

poza tym to inne silniki i smiem twierdzic ze asasyn na anvil engine z DX 12 bedzie lepiej dzialac

beda 2 tygodnie na testy asasyna (uplay+ mi sie konczy 27 listopada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Masz lepszego PC'ta od niego to raz a dwa umiesz to wszystko sobie ustawić a on leci na default configuration ?

Akurat default nie ma prawa mieć żadnego wpływu na grę i jej wydajność, oczywiście OC da jakiś tam boost ale nie przesadzajmy i nie popadajmy w paranoję, że jak ktoś nie robi OC to od razu jest winny a twórca gry to święta i nietykalna krowa. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, caleb59 napisał:

Ten znowu zaczyna z "porządkiem w systemie", kek. :E 

Benchmarki od UBI mają wiele mankamentów i żyją własnym życiem w porównaniu do gameplay, ale jakiś taki ogólny pogląd dają na sytuację i nie powinno być, aż takich różnic.

Odin sam wrzucał swój test. Definitywnie coś mu tam nie gra na minimalnym.

P_20201029_000310.jpg

Tu u mnie na takich samych ustawieniach

lXrOnqP.png

7 minut temu, azgan napisał:

Masz lepszego PC'ta od niego to raz a dwa umiesz to wszystko sobie ustawić a on leci na default configuration ?

W 4k, aż takiej różnicy proc czy ramy nie robi. Odin musi mieć coś namieszane więcej. To jest właśnie ten porządek w systemie

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie się co porównywać bo jak wspomniał @azgan jedyne co macie wspólne to kartę grafiki, 8700 niestety zaczyna być powoli za mało, to samo ostatnio przerabiałem w dyskusji na temat Escape From Tarkov.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukadd napisał:

Odin musi mieć coś namieszane więcej.

Nazywaj rzeczy po imieniu - "burdel w kompie" ?

"Złota" rada ODIN'a której zawsze udziela jak ktoś piszę że ma problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb59 napisał:

Nie macie się co porównywać bo jak wspomniał @azgan jedyne co macie wspólne to kartę grafiki, 8700 niestety zaczyna być powoli za mało, to samo ostatnio przerabiałem w dyskusji na temat Escape From Tarkov.

Ostatnio to ludzie wypisywali na forum, że i AMD FX starczy do 4k :E bo gpu głównie ogranicza.

Bez przesady proc tutaj nic nie ma do rzeczy mogę obniżyć do 4Ghz taktowanie CPU, a i tak będę miał takie same wyniki w tym teście w 4k.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7 8700 zaczyna byc za malo? serio? w takich razie w to mozna grac na czym? i9 9900K, i7 10700K, i9 10900K i a kazdy inny to lipna wydajnosc? Ogarnijcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukadd napisał:


Odin sam wrzucał swój test. Definitywnie coś mu tam nie gra na minimalnym.

Nie ma nawet o czym mówić różnica jest jak dzień do nocy. Gdzie 21k/s a gdzie 50? To jest więcej niż połowa. U Ciebie dropy są nieodczuwalne i bez problemu mieścisz się w zakresie działania G-Sync a u niego jest totalna  huśtawka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi dobrze, o wiele lepiej niż WD2, jak komuś brakuje klatek to niech zjedzie z cieniami z ultra na bardzo wysokie, u mnie to daje +10 do fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Jak tam co test są inne wyniki,podwyższyłem dlls na jakoś to minimalne na 38 wskoczyły.

Są różne wyniki, bo to są benche od ubi :E W pierwszym teście coś definitywnie ci nie pykło z tymi 21fps. Ale to mogło być nawet coś w tle w kompie. Ale 38fps to też mało na tym procu  powinieneś mieć podobnie jak jak w wynikach na minimalnym bo proc w tej rozdzielczości nie robi praktycznie różnicy na wynikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Eltik napisał:

i7 8700 zaczyna byc za malo? serio? w takich razie w to mozna grac na czym? i9 9900K, i7 10700K, i9 10900K i a kazdy inny to lipna wydajnosc? Ogarnijcie sie

Jest w zupełności wystarczający do komfortowego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Auberon napisał:

i7-8700 to już tylko do biura :E

Wpakował topowe GPU do starego procesora z zablokowanym mnożnikiem i zdziwienie że coś może niedomagać ? Dodatkowo ustawienia default pewnie jedyne co zmienione to profile XMP na RAM'ach. OC na grafie tyle ile producent dał.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...