Skocz do zawartości
Czupaczups

Watch Dogs Legion

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lis22 napisał:

Lepsza "gimbaza" jak w dwójce od ponurego bohatera z jedynki.

No jasne ze lepsza.. chyba jak się ma 12 lat :E  

Nie wytrzymałem godziny z tym ziomalskim klimatem, i rózowymi gaciami.. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, jestem jeszcze w trakcie samouczka w bazie, teraz mam naukę "boksu" ale kurde tak mi się nie chce, ta gra mnie nie ciągnie, ma coś odpychającego, krótko takie to dziwne. Już wolałbym pograć w Fenyxa, choć pewnie gameplayem będzie taki sobie, bo tam nie będzie za wiele akcji, a więcej zagadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wsiadlem do samochodu i się przejechałem to myślałem że umrę ze śmiechu ? karton to mało. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra od początku swego istnienia cierpi na syndrom braku tożsamości, chyba sami twórcy nie mieli na nią pomysłu lub scenarzysta się wypiął stąd ten irracjonalny pomysł z graniem każdym możliwym NPC. Kilkanaście osób jarało się tutaj tytułem głównie ze względu na efekty RT, dla mnie jest to wydmuszka bez duszy - dwójka przy tym to "arcydzieło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, caleb59 napisał:

Gra od początku swego istnienia cierpi na syndrom braku tożsamości, chyba sami twórcy nie mieli na nią pomysłu lub scenarzysta się wypiął stąd ten irracjonalny pomysł z graniem każdym możliwym NPC. Kilkanaście osób jarało się tutaj tytułem głównie ze względu na efekty RT, dla mnie jest to wydmuszka bez duszy - dwójka przy tym to "arcydzieło".

Efekty RT tutaj są akurat mocno średnie, wystarczy zagrać w takiego Control żeby zobaczyć co to znaczy prawdziwe RT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Control otoczenie jest strasznie generyczne i w czym się te promienie tam mają odbijać? WD Legion jest uważany za grę, która najlepiej korzysta z RT.

Ja trochę pograłem i podoba mi się, serial "101 Dalmatian Street" trochę rozsławił dzielnicę Camden Town, więc chętnie ją wirtualnie zwiedzę, do tego, gra jest obecnie w promocji i kosztuje 125 zł ale dodając ją do koszyka nalicza jeszcze jedną promocje i w sumie wychodzi 99,96 zł, wraz z season pass do Immortals Fenyx Rising mam niecałe 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Ale to i tak najlepsze co gra ma do zaoferowania w parze z hdrem?

Już lepiej ograć 2 albo 1,tej części nie polecam.

Jedynka była świetna, to był wtedy mocny powiew świeżości na rynku z tam całym hakowaniem. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Już lepiej ograć 2 albo 1

To ciekawe co mówisz, mam chyba obie na tym ich uplayu, szczerze to nie za bardzo wiem skąd. Niby dwójce "kiedyś tam" mam zamiar dać szansę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś jakiś poradnik ( na GOLu nie mogę znaleźć tej misji )? Mam zrekrutować jakiegoś Bruce'a i muszę zniszczyć jakiś pojemnik z danymi ale mogę się tam tylko dostać jako robo pająk i nie wiem, co dalej zrobić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lis22 napisał:

Jest gdzieś jakiś poradnik ( na GOLu nie mogę znaleźć tej misji )? Mam zrekrutować jakiegoś Bruce'a i muszę zniszczyć jakiś pojemnik z danymi ale mogę się tam tylko dostać jako robo pająk i nie wiem, co dalej zrobić ...

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-10-29-watch-dogs-legion-poradnik-solucja

Często jak czegoś potrzebuje to zaglądam tutaj, może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2021 o 05:01, ODIN85 napisał:

Dwójka długo się rozkręca i pewnie wielu odrzuciła.

Lepiej od 1 zacznij z jakimiś modami graficznymi.

1 i 2 przeszedłem i serio podobały mi się. Legion mimo że za darmo to odrzucił mnie jak FC 4...  Od ubi został AC , wsumie  od kilku lat gram tylko i wyłącznie w  AC, ewentualnie Mario. SKS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dać tej grze szansę bo w miarę rozwoju fabuły gra się rozkręca. Bardzo fajne misje główne. Wkręciłem się po jakichś 15 godzinach :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka podobała mi się od początku do końca. Legion nie ma do niej startu ale misje główne z dronami są wciągające. Ogólnie ta gra jest fajną odskocznią od nudnawej Valhalii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.04.2021 o 18:24, ODIN85 napisał:

Chyba z dwójką pomyliłeś,bo tu tylko ostatnia misja pokazuje potencjał głównego założenia gamepleyu.

Właśnie skończyłem po 39h gry. Rzeczywiście w ostatniej misji zaczęło się coś dziać konkretniej. Ogólnie gra dobra. Takie 7.5/10 mógłbym dać bo do genialnego WD2 nie ma startu. Gameplay jest dobry, fabuła dobra, grafika całkiem całkiem. Poważnym minusem tego tytułu są drętwe animacje naszych bohaterów. Są jacyś tacy bez życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Co Ty tam robiłeś 22h po skończeniu fabuły?

Po skończeniu fabuły to już nie ma co robić. Wcześniej robiłem misje poboczne i bawiłem się trochę w zbieranie tego i owego plus rekrutacja ludzi i misje z tym związane. Jakoś tak zleciało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Kszyrztow napisał:

Nie nosiłbym. 

Ja widzę to tak, tylko śmigła brakuje?

 

CZAPKA-ZE-SMIGLEM-TECZOWA-Z-DASZKIEM-GLO

 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt w to już nie gra ale UBI nadal zapewnia wsparcie po premierze dla swoich tytułów. Konsolowi gracze będą grać teraz w 60k/s 

Watch Dogs Legion wkrótce w 60 FPS na nowych konsolach. Plany na aktualizacje.

Mi ta gra poza ładną grafiką nie przypadła do gustu ale może ktoś z Was będzie zainteresowany ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, azgan napisał:

Pewnie nikt w to już nie gra ale UBI nadal zapewnia wsparcie po premierze dla swoich tytułów. Konsolowi gracze będą grać teraz w 60k/s 

Watch Dogs Legion wkrótce w 60 FPS na nowych konsolach. Plany na aktualizacje.

Mi ta gra poza ładną grafiką nie przypadła do gustu ale może ktoś z Was będzie zainteresowany ? 

W koncu poszli po rozum do glowy, lepsze te 60fps niz 30 z RT.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Lepsze 30 rt niż 60 bez.

Lepszy wybór niż brak możliwości wyboru - ja to raczej tak widzę i niech każdy gra jak lubi ?

W tej generacji tryby z różnymi ustawniami to już praktycznie standard i dobrze że je dodają do gier które wczesniej ich nie miały.

Co by złego o UBI nie mówić to ogromny plus że chce się im bawić w wspieranie gier po premierze i to nawet takich które słabo się sprzedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Lepsze 30 rt niż 60 bez.

Ja jednak wolę 60 niż 30. Bez względu na to czy z RT czy bez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...