Skocz do zawartości
ODIN85

Watch Dogs Legion

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Ubi potrafi w jednym roku zapowiedziec trzy beznadziejne odgrzewane kotlety. Jak oni to robią że te gnioty się sprzedają nadal? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ketiw555 napisał:

Tylko Ubi potrafi w jednym roku zapowiedziec trzy beznadziejne odgrzewane kotlety. Jak oni to robią że te gnioty się sprzedają nadal? 

Mnie to nie dziwi, patrząc ile pelikanów kupuje rok w rok FIFE 😆 to jest dopiero masakra :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W samym Fut mam zagrane ponad 2000 spotkań, więc porównanie do Fify jest słabe. Na ile jest takie fc ? Co do watch dogs chętnie zagrałbym w taką grę ale z poważną otoczka a nie babcia jako killer...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, ketiw555 napisał:

A mnie to zastanawia dlaczego co premiere gier ubi narzekaja ciagle te same osoby, jesli np jakies gry mnie nie interesuja to nie sledze ich tematu i nie komentuje a tym bardziej nie gram. To sa tylko gry i nie kazda gra musi byc tak ambitna jak Wiedzmin bo tasiemce czy fify tez sa potrzebne. Firma tasiemiec bedzie wypuszczala na rynek tasiemce a co niekotrzy oczekuja nie wiadomo czego i pozniej zdziwko :szczerbaty:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bo widzą w tym potencjał na więcej? Bo kiedyś te gry (np AC) były inne? Pal licho nawet gameplay pojmowany jako czysta mechanika, ale inny był nacisk na fabułę, klimat, zawartość w rozumieniu zadań, znajdziek,, grindu, proporcji tego wszystkiego... Czysto technicznie Ubi umie robić gry i mogłoby robić gry znacznie, znacznie lepsze... Co wiecej, dla takiego AC czy Watch Dogs praktycznie nie ma alternatyw. chcesz grę w historycznych realiach? Chcesz sandbox w wielkim mieście? Ale niekoniecznie każdy chce single MMO albo gry z tak żenującym klimatem i fabułą, że aż zęby bolą.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kiedys wszystkie gry byly lepsze bo przecieraly szlaki i wszystko co wprowadzali do gier bylo nowe i robilo wow. Dzis niestety wymyslec cos nowego jest juz gorzej a przeciez gracze oczkuja ciagle rownie olbrzymiego progresu. To co dla ciebie kiedys bylo super dla kogos dzisiaj odpalajac taka gre moze byc slabe ;)  I tak w takim Asasynie zmienia sie wiecej niz w takim tasiemcu jak FIFA co dla mnie jest fenomenem ze co roku ta gra bije rekodry sprzedazy. :rotfl: Jakos nikt na fife nie narzeka :szczerbaty: Ubisoft zawsze byl przecietny w robieniu gier, 90% ich gier to to samo i zadne ich pirewsze gry nie sa niczym wyrozniajacym dla mnie, po prostu wtedy to bylo cos nowego wiec nie bylo porownania dlatego cokolwiek od Ubi kupuje max za 100zl a wieksza czesc gier sporo ponizej 100 :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że się zmienia nie znaczy zmian sensownych. A sprzedaż? Jasne, jedyne co się liczy dlatego możemy tylko tu sobie ponarzekać i mieć nadzieję, że liczba ludzi zadowalających się byle czym z czasem zmniejszy się i będą musieli pokombinować.

Między ich tasiemcami, a naprawdę ambitnymi grami jest jeszcze dużo przestrzeni do zagospodarowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.07.2020 o 22:40, Phoenixsuple napisał:

Dzis niestety wymyslec cos nowego jest juz gorzej a przeciez gracze oczkuja ciagle rownie olbrzymiego progresu. 

I tak w takim Asasynie zmienia sie wiecej niz w takim tasiemcu jak FIFA co dla mnie jest fenomenem ze co roku ta gra bije rekodry sprzedazy. :rotfl:

Patrząc na sprzedaż gier pokroju AC, olbrzymi progres nie jest wymagany. Konkretne oczekiwania można zauważyć choćby na forach internetowych, gdzie spotyka się ludzi "siedzących" w temacie. Tworzenie na tej podstawie modelu przeciętnego nabywcy to droga donikąd. Popularność kolejnych odsłon tasiemcowych serii sugeruje wręcz coś przeciwnego - ludzie czują się lepiej na znanym gruncie, a przeciętne oczekiwania nie są zbyt wysokie.

Zmienia się więcej, bo gry sportowe pokroju Fify z definicji mają znacznie mniejsze możliwości rozwoju. Na jaki postęp można tam liczyć, pomijając czysto techniczne kwestie? Nikt tutaj koła po raz kolejny nie wymyśli, piłka nożna ma określone zasady, których chcąc nie chcąc trzeba się trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi