Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fY8r6Nd.png

 

 

 

Nowy film można znaleźć na kanale AMD na jutubach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wyróżnienie dla polskiego serwisu IT to fajna sprawa! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee...wyróżniony? Chyba zacytowany?

Jeden kij czy zacytowany, wspomniany, wyróżniony, czy inny czasownik. Ważne, że pojawił się polski serwis IT! :D

Według mnie to całkiem dobra reklama, szczególnie, że Lab pojawił się obok mojego ulubionego - TechSpota.

Edytowane przez Belfor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Techspot, RX570 faktycznie ma świetny współczynnik cena-vs-fps

Chyba w wykresach zabrakło nowego Tomb Raidera, prawdopodobnie nie pasował do wykresów 60+fps ;):E

 

 

Meanwhile....

 

 

k0x32saq40131.jpg

Na film prezentujący oficjalne wyniki Ryzenów 3000 na premierę/po premierze niech wykupią prawa do użycia utworu i jednoczenie zmiany słów z "You're a Turbo Killer" na "AMD Ryzen, You're - The Intel killer" :rotfl:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ryszard. Nie żebym coś teges ale zapachniało rebelią szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeciwwskazań :) Jeżeli Ryzeny 3000 będą miały zakładaną przez AMD wydajność wątka i sprawność energetyczną to dlaczego nie - jeżeli faktycznie wszystko okaże się prawdą to otrzymamy "prawie Intela" w dużo niższej cenie.

 

 

 

61396016_312036196401731_2132194230152355315_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com

Nie sztuką jest byle jak wydać pieniądze – sztuką jest je mądrze wydać. :thumbup:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeciwwskazań :) Jeżeli Ryzeny 3000 będą miały zakładaną przez AMD wydajność wątka i sprawność energetyczną to dlaczego nie - jeżeli faktycznie wszystko okaże się prawdą to otrzymamy "prawie Intela" w dużo niższej cenie.

 

 

 

61396016_312036196401731_2132194230152355315_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com

Nie sztuką jest byle jak wydać pieniądze – sztuką jest je mądrze wydać. :thumbup:

 

 

Z tym może być ciężko... No chyba, że się mylę i nowe rajzeny będą o 50% wydajniejsze w grach takich jak Far Cry od Ryzenów 2k i dorównają I7 8700k (100fps vs 150fps) :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyróżniony przez zacytowanie  bigsmile.gif

 

Jak dla mnie spoko

Hmm, będę tym niefajnym dzieckiem w piaskownicy, które się pacza spod byka na inne, uchachane na widok nowej babki z piasku...ale czy ktoś zdaje sobie sprawę, ile taki cytat daje realnie?

Jesteśmy w internetach, panowie. 99.99% rzeczy, które się tu odświergolują, ma zerową wartość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w internetach, panowie. 99.99% rzeczy, które się tu odświergolują, ma zerową wartość :)

 

No proszę Cię.... Główny gracz na rynku akceleratorów graficznych i procesorów używa do zareklamowania swojego produktu cytatu z polskiego serwisu IT. Nie da się tego od tak bezlitośnie obliczyć w promilach czy procentach. Ja tam bym chciał, żeby na moje opracowania powołał się jakiś moloch z branży.

 

Wiem, że ostatnio jest modne jeżdżenie po Labie ( niestety zasłużone ) ale marginalizowanie takiego - jakby nie paCZeć - wyróżnienia trąci już o ignoranctwo.

Nie widzę przeciwwskazań :) Jeżeli Ryzeny 3000 będą miały zakładaną przez AMD wydajność wątka i sprawność energetyczną to dlaczego nie

 

Dwoma rękoma kibicuję AMD, mam sentyment do tej firmy i w przeciwieństwie do Intela - lubię ją. Ale tak fajnie niestety nie będzie. Ta architektura wciąż ma problemy, które można "rozwiązać" albo zmniejszeniem potokowości, albo likwidacją SMT. Czyli de facto - nie da się ich rozwiązać. A już na pewno nie samym procesem technologicznym. Osobiście największą szansę dla Ryzena 3000 widzę w częstotliwościach pamięci. Oby tylko skalował się tak dobrze, jak Intel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj drogi kolego Primulcu, da się. Wszystko się da przedstawić na wykresie! :E

Lajkami i wiewsami nie zapłacisz czynszu, pensji redakcji. Trzeba by czynnika o bardziej bezpośredniej korelacji pomiędzy cytatem a zwiększeniem atrakcyjności strony dla ewentualnego reklamodawcy, bo w końcu co jak co, ale pclab żyje z umów z reklamodawcami, nie? Czy tutaj to widzimy? Moje skromne zdanie: nie.

 

PS. Jestem zupełnie z innej bajki, ale taki przykład: miewałem np. dziesiątki tysięcy lajków na stronach z milionami subskrybentów. Odsłon od groma. Czy coś to przyniosło wartościowego? Nic. Stąd moje powątpiewania. Trzeba rozgraniczać wirtualnego "fejma" od twardej waluty wpływającej na konto.

 

PS2. Również kibicuję AMD, temy oto pełnymy rencamy siem podpisuje pod tem, żeby im jakoś szło. Mimo, że nie kupuję ich produktów. Ci, którzy jadą po AMD powinni się zastanowić, jakby wyglądał świat, w którym pozostali jedynie nVidia i Intel na rynku. Monopole nie są, delikatnie mówiąc, dobre dla klientów. A ta branża to już nie branża, w którą można było wskoczyć z interesu rozwijanego w garażu, nie?

 

PS3. Ostatnio jest modne jeżdżenie? Wypraszam sobie i się obrażam! Ja jeżdżę już od dawna! :devil2:

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Jagular.

 

Na wstępie informuję, że wciąż nie podjąłem stanowiska co do nazywania mnie Primulcem. Nie wiem również czy powinienem się za to obrazić, zignorować czy ucieszyć. Jeśli tylko uda mi się zaklasyfikować ten pierwiastek nazewnictwa jako szkodliwy - podejmę odpowiednie kroki obejmujące modyfikację zarówno członu, rdzenia jak i przyrostka Twojego forumowego nicku. Ponadto nie powstrzymam się nawet przed próbami łączenia go z innymi desygnatami powszechnie uważanymi za słitaśne i milusie jak np. "puszek".

 

Nosz kurdę... wszystkiego nie da się sprowadzić do wykresów. Przykładowo - zwykłej fajności, że AMD puściło oko do PcLaba. Można też odwrócić tą sytuację - ile Lab musiałby zapłacić, aby AMD w promocji jakiegoś swojego produktu powołało się na Laba?

 

Aksjomatem takich czynności nie jest stricte monetyzacja. Ale zwiększanie zasięgu, "powiązania" z dużym podmiotem gospodarczym który - tu ważne - sam laba zacytował.

 

Zgodzę się, że lajki są kija warte. Bo co zmienia kliknięcie i reakcja zwykłego randoma na treść która została udostępniona z góry? Ok, czasem wypnie się gdzieś wyżej, ale tutaj sytuacja jest odwrotna, niż lajk wpisu na Twitterze, bo przychodzi z góry a nie z dołu. Nie od miliona randomów, a od czołowego gracza rynku IT.

 

P.S - A grafitu na dachu nie widzieliście, bo go tam nie było Towarzyszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Jagular.

 

Na wstępie informuję, że wciąż nie podjąłem stanowiska co do nazywania mnie Primulcem. Nie wiem również czy powinienem się za to obrazić, zignorować czy ucieszyć. Jeśli tylko uda mi się zaklasyfikować ten pierwiastek nazewnictwa jako szkodliwy - podejmę odpowiednie kroki obejmujące modyfikację zarówno członu, rdzenia jak i przyrostka Twojego forumowego nicku. Ponadto nie powstrzymam się nawet przed próbami łączenia go z innymi desygnatami powszechnie uważanymi za słitaśne i milusie jak np. "puszek".

:hmm: :hmm:

 

wpucClX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sobie słodzić lepiej powiedzcie, czemu nikt nie zwrócił uwagi na tłumaczenie - czy to zdanie w filmiku nie brzmi dziwnie? Tam chyba brakuje przynajmniej dodatkowego przecinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo zdanie jest w porządku. Tłumaczenie już nie, co zresztą nie dziwi.

 

w prawie każdym teście okazywał się zdecydowanie lepszy, nie pozostawiając cienia wątpliwości, kto nadal dominuje w segmencie budżetowych kart graficznych.

 

Osobiście ułożyłbym zdanie z pominięciem "competitive" zamieniając go na "swojskie" "faster" bo to zdanie ( wzorując się na tłumaczeniu ) nawiązuje do konkurencyjności w sensie ceny, gdzie competitive pasuje lepiej, ale kontekst zdania ( polskiego ) mówi o przewadze 570-tki stricte wydajnościowej.

Zdanie jest w porządku, ale łączy dwa różne konteksty. Taka magia tłumaczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sobie słodzić lepiej powiedzcie, czemu nikt nie zwrócił uwagi na tłumaczenie - czy to zdanie w filmiku nie brzmi dziwnie? Tam chyba brakuje przynajmniej dodatkowego przecinka.

 

A może lepiej powiedz czy ignorancja tego wątku nie jest dziwna: KLIK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zamiar dalej go ignorować. Co miałbym zrobić z tym wątkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej powiedz czy ignorancja tego wątku nie jest dziwna: KLIK?

Przypomnij może kiedy ostatnio administracja nie ignorowała społeczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zamiar dalej go ignorować. Co miałbym zrobić z tym wątkiem?

 

Idziecie w zaparte po całości, po trupach. Dalsze ciągnięcie wątku widzę nie ma najmniejszego sensu "góro" :heu:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem z "góry", jestem z dołu. Mogę dla Ciebie napisać artykuł o procesorach (i zrobię to) albo o czymś innym. Nie mogę zrobić nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tylko różnie można było zinterpretować, odebrać twoją odpowiedź. Strona jest obecnie niewygodna, nieczytelna i żaden artykuł tego nie zmieni. Jak ciekawy art wpadnie, to oczywiście miło, nie powiem, że nie. Nawet mam pomysł na jeden, może dwa, ale ja tylko użytkownikiem jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak samo większość autorów jest tylko użytkownikami generującymi treść dla nas użytkowników czytających. Wpływ na działanie portalu mają niewiele większy niż my.

To trochę tak jakby czepiać się sprzątaczki w hotelu, że właściciel ma dziwne pomysły na prowadzenie biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...