Skocz do zawartości
fojut

Elden Ring

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba już więcej nie będę oglądać. Wolę zostawić sobie trochę niespodzianek. ;) Jeszcze tylko trochę czekania i będzie. Tylko muszę kupić nowego pada, może od Xboxa, bo w tym od Switcha prawy bumper muszę mocniej wciskać żeby działał. :(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Isharoth napisał:

Ja chyba już więcej nie będę oglądać. Wolę zostawić sobie trochę niespodzianek. ;) Jeszcze tylko trochę czekania i będzie. Tylko muszę kupić nowego pada, może od Xboxa, bo w tym od Switcha prawy bumper muszę mocniej wciskać żeby działał. :(

Ja dokladnie to samo sobie powiedzialem jak zobaczylem tego newsa, wole odkryc te lokacje samemu.

Pad od xa jest dobry do pc, jedynie drazni mnie jego klikanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Reddzik napisał:

Jestem kompletnie nieSOULSowy, więc...
Ale pomijając aspekty funu fanów, mechanik, czy samego soulsowania, to graficznie - jak na 2022 - IMO bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak we wszystkich grach od From.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne czy Sekiro moim zdaniem prezentowały się najlepiej a to dlatego, że działały na najnowszej wersji autorskiego silnika From Software. Słabsza jakość grafiki w Elden Ring najprawdopodobniej jest wynikiem optymalizacji pod konsole, poza tym to ich pierwsza duża gra z otwartym światem więc możliwe, że trochę przesadzili z tą optymalizacją.

Plusem tego powinien być fakt, że każdy zagra na Ultra, nawet na nieco starszym PC.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, caleb59 napisał:

 

Plusem tego powinien być fakt, że każdy zagra na Ultra, nawet na nieco starszym PC.

Zebyś się nie zdziwił.. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta na PS5 dziwnie cięła, ale to pewnie dlatego że jakieś testy leciały w tle, mam nadzieję że tak w pełnej nie będzie, bo to było irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ditmd napisał:

Beta na PS5 dziwnie cięła, ale to pewnie dlatego że jakieś testy leciały w tle, mam nadzieję że tak w pełnej nie będzie, bo to było irytujące.

Oj cieło ;)  miejscami klatki leciały do 10-20 i to na kilka dobrych sekund 

Jak nie poprawią tego na premiere to wezme wersje na PC :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie brzmi raczej jak stuttering a nie stricte spadki fps, być może raczkująca wtedy usługa sieciowa i duża ilość testerów jednocześnie powodowała problem no i ogrywaliście wtedy jakąś wersję testową. Tak czy siak wydaje mi się, że nie będzie problemów na premierę - jak do tej pory zawsze się wyrabiali (nie wiem jak Sekiro bo pominąłem) z poprzednimi grami.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już niedługo. Szkoda sobie psuć zabawę oglądając teraz gameplaye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy już się nauczyli jak ogarnąć obraz panoramiczny haha. Narazie żadnych informacji na ten temat więc pewnie dalej są w krzakach w tym temacie. No i pewnie limit na 60fps standardowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, caleb59 napisał:

To co piszecie brzmi raczej jak stuttering a nie stricte spadki fps, być może raczkująca wtedy usługa sieciowa i duża ilość testerów jednocześnie powodowała problem no i ogrywaliście wtedy jakąś wersję testową. Tak czy siak wydaje mi się, że nie będzie problemów na premierę - jak do tej pory zawsze się wyrabiali (nie wiem jak Sekiro bo pominąłem) z poprzednimi grami.

Nie był to stuterring tylko spadk fpsów - momentami gra nawet potrafiła się przyciąć na 2 sekundy ;) 

7 minut temu, Fenrir_14 napisał:

Ciekawe czy już się nauczyli jak ogarnąć obraz panoramiczny haha. Narazie żadnych informacji na ten temat więc pewnie dalej są w krzakach w tym temacie. No i pewnie limit na 60fps standardowo. 

60 fpsów na pc to bardziej niż pewne, ale pewnie w dniu premiery wyjdzie mod na odblokwoanie klatek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidoxx wiadoma sprawa że da się to obejść, mnie bardziej zastanawia czy jako studio jakiś postęp zrobili i technicznie czy jest progres bo w krestii lore, kontentu i klimatu to nie wiem czy miałbym cokolwiek do zarzucenia. Dla mnie to absolutny top ale chciałbym widzieć progres że strony FS na innych płaszczyznach. I tego najbardziej jestem ciekaw, sama giera jestem przekonany że będzie miażdżyć. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fenrir_14 napisał:

@dawidoxx wiadoma sprawa że da się to obejść, mnie bardziej zastanawia czy jako studio jakiś postęp zrobili i technicznie czy jest progres bo w krestii lore, kontentu i klimatu to nie wiem czy miałbym cokolwiek do zarzucenia. Dla mnie to absolutny top ale chciałbym widzieć progres że strony FS na innych płaszczyznach. I tego najbardziej jestem ciekaw, sama giera jestem przekonany że będzie miażdżyć. 

Ja się tylko obawiam o kwestie wydajności na konsoli, bo wiem że wszystko inne zagra jak należy.. ograłem w becie te kilka godzin i od tego czasu tak mi się strasznie dluży do premiery.. do tego czasu pozostaję mi męczenie poraz kolejny demon souls i d3 :D 
wyDXsvd.jpg

tylko i aż 47 dni :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dawidoxx napisał:

Ja się tylko obawiam o kwestie wydajności na konsoli, bo wiem że wszystko inne zagra jak należy.. ograłem w becie te kilka godzin i od tego czasu tak mi się strasznie dluży do premiery.. do tego czasu pozostaję mi męczenie poraz kolejny demon souls i d3 :D 
(...)
tylko i aż 47 dni :E 

Ja! Ale raptus! ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Ja! Ale raptus! ;)

 

 

? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, taki tykający licznik to obstawiam że jeszcze bardziej psuje głowę ? cierpliwość jest cnotą haha, dasz radę ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fenrir_14 napisał:

Haha, taki tykający licznik to obstawiam że jeszcze bardziej psuje głowę ? cierpliwość jest cnotą haha, dasz radę ?

Jedyny tytuł od lat na który tak czekam :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee to już z górki masz :) ja od przeszło 5 lat jeśli nie więcej czekam na Total War Medieval 3 i nie mogę się doczekać lol. I pewnie kolejne kilka lat czekania :/

Elden Ring to będzie przekozak. Do tego scena modderska jest już też pewnie mocno zgrzana więc z czasem gra na tym jeszcze zyska. Ważne żeby technicznie doszlifowany produkt oddali i będzie cacy. Z czasem DLC'ki i mody, będzie ogień ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies tam grafiką... Po 10 powtórce bossa przestaje się człowiek tym przejmować :E  Chyba będę miał PTSD na słowo Ashina (Sekiro).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dying Light 2, Horizon, Elden Ring i 1 marca Elex 2 :E dawno nie było takiego napiętego miesiaca premier

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie oglądam od czasów zamkniętej bety, czekam na potwierdzenie że gra nie jakimś cudem technicznie czy gameplayowo nieukończona i kupuje zaraz po premierze. Im mniej się wie tym później lepiej smakuje :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...