Skocz do zawartości
ODIN85

Elden Ring

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Sheeneek napisał:

A czemu? Ja tez sie zastanawialem czy brac PC czy PS5 i wybralem jednak piecyk dla lepszego fps. Szczegolnie ze jest to gra ktora i tak bym zostawil sobie na dluzej i nie sprzedawal.

Odin mnie przekonał :E 
Nie no wziałem, bo spojrzałem że zostało mi jeszcze siano niewykorzystane w portfelu psn..  w sumie i tak nic z gier w tym roku nie kupie na konsole takze kasa poszła na elden ring  ;) 
Oby tylko na ps5 był tryb podobny do tego z Ds i będę zadowolony.

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem otwartych światów w 99% przypadkach jest to, że są zwyczajnie nudne i nawet nie chce się ich zwiedzać, wierzę, że w FS ze swoim skillem w level designie zrobi coś, co rozwali mi łeb, eksploracja to dla mnie najważniejszy element w Soulsach, nawet ważniejszy niż sama walka, w Soulsach po prostu chciało się lizać każdą ścianę. Obejrzałem sobie łącznie z 30 sekund tego gameplayu (coby zostawić sobie miejsce na domysły) i mam trochę obawy, że teren będzie przypominał Sekiro, czyt. będzie mało zróżnicowany, może i w Soulsach te przeskoki klimatu nie miały trochę sensu, ale osobiście to lubiłem, nigdy nie wiedziałem czego się spodziewać, tu wygląda mi trochę jakby był duży, pustawy teren, kilka większych lokacji w formie zamków i tyle. Wierzę jednak, że obejrzałem za mało, lub sami twórcy nie chcieli się za bardzo wypruć z wszystkiego co przygotowali przed premierą : D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Przemcio666 napisał:

Problemem otwartych światów w 99% przypadkach jest to, że są zwyczajnie nudne i nawet nie chce się ich zwiedzać, wierzę, że w FS ze swoim skillem w level designie zrobi coś, co rozwali mi łeb, eksploracja to dla mnie najważniejszy element w Soulsach, nawet ważniejszy niż sama walka, w Soulsach po prostu chciało się lizać każdą ścianę. Obejrzałem sobie łącznie z 30 sekund tego gameplayu (coby zostawić sobie miejsce na domysły) i mam trochę obawy, że teren będzie przypominał Sekiro, czyt. będzie mało zróżnicowany, może i w Soulsach te przeskoki klimatu nie miały trochę sensu, ale osobiście to lubiłem, nigdy nie wiedziałem czego się spodziewać, tu wygląda mi trochę jakby był duży, pustawy teren, kilka większych lokacji w formie zamków i tyle. Wierzę jednak, że obejrzałem za mało, lub sami twórcy nie chcieli się za bardzo wypruć z wszystkiego co przygotowali przed premierą : D

Tez sie obawiam jak im to wyjdzie, do tej pory robili zamkniete lokacje. Na pocieszenie jest pelno "dungeonow" wiec to powinno przypominac ich standardowe podejscie. Walka wyglada podobnie jak to u nich wiec ten element powinien zadowolic fanow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja się zastanawiam jak im wyjdzie otwarty świat. Do tej pory wszystkie ich gry były chyba tunelowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Passt napisał:

I ja się zastanawiam jak im wyjdzie otwarty świat. Do tej pory wszystkie ich gry były chyba tunelowe.

Ale to raczej nie będzie otwartość świata w rodzaju GTA czy RDR2.
Spójrz na mapę lub na panoramę (od 3m07s).
Geometria większości terenu wygląda tak, że albo chodzimy po ograniczonym płaskowyżu, albo w kotlinie.
Nawet walka ze smokiem- niby na otwartej przestrzeni, ale jak się rozejrzeć, to jest ona otoczona przez naturalne formacje i budowle, przez co przypomina arenę.
Założę się że gdy podczas walki spróbujemy wyjść poza ramy owej areny, to smok albo się wycofa, albo w ogóle odleci.
Podziemia, pomosty czy zamek to już 1:1 korytarzowe Dark Souls.
Ogólenie całość wygląda na nieco inaczej posklejane Souls'y, a nie typowy sandbox.
Zresztą już w dodatkach do DS3 było kilka większych, bardziej otwartych terenów, a charakteru gry to nie zmieniło.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląd początkowych klas.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, będą mody. Prawdopodobnie sporo więcej niż do poprzednich odsłon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elden Ring ma otrzymać również Ray Tracing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, azgan napisał:

Dziwna decyzja. Z tego co kojarzę to Sekiro miało już odblokowane FPS?

EDIT: A nie, coś mi się pomyliło. :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Reddzik napisał:

Wygląd początkowych klas.

Ale jak to dwie płcie?
Co to ma być?
Gdzie Warrioru, Enchanted Knightu, Prophetu, Championu i Bloody Wolfu?

Edytowane przez Paw79
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymałem właśnie maila z zaproszeniem na nadchodzące testy - będzie grane ( albo raczej umierane !😅). 
Ktoś jeszcze planuje testować ?
Mam nadzieję, ze gierka będzie miodna a grafika "do zdzierżenia" (po Bluepointowym Demons Souls może to być trochę kubełek wody jednak ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ejj.. jak to zdobyc panowie?

Dej mi.. dej...

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był swego czasu formularz dostępny do wypełnienia, trzeba było podać powód dlaczego akurat Ciebie mają wybrać. :E Widać koledzy naopowiadali im bajek to się dostali.

Edytowane przez caleb59
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Był swego czasu formularz dostępny do wypełnienia, trzeba było podać powód dlaczego akurat Ciebie mają wybrać. :E Widać koledzy naopowiadali im bajek to się dostali.

Trzeba było tylko wybrać  platformę  + zaznaczałeś gry od FS w jakie grałeś i tyle

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, caleb59 napisał:

W takim razie dla testów konsolowych wyglądało to inaczej.

Przecież na pc nie masz testów :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem tego, jak widziałem formularz do wypełnienia to tam nie było wyboru platformy. Jeszcze pamiętam jak go wypełniałem ale przy pytaniu "Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie" olałem to z lenistwa bo mi się nie chciało składać ładnych zdań po angielsku. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dzisiaj już będzie?
Nie zapomnijcie o robieniu screenów. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Paw79 napisał:

To dzisiaj już będzie?
Nie zapomnijcie o robieniu screenów. :D

Od 12 do 15 listopada i to w wyznaczonych godzinach tylko.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie da się zrobić screenów - będzie zabronione, to chociaż opisać w kilku słowach i tak nikt na pclaba nie zagląda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, caleb59 napisał:

Nie wiem tego, jak widziałem formularz do wypełnienia to tam nie było wyboru platformy. Jeszcze pamiętam jak go wypełniałem ale przy pytaniu "Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie" olałem to z lenistwa bo mi się nie chciało składać ładnych zdań po angielsku. :E 

Trzeba im było tam wkleić link do takiego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi