Skocz do zawartości
Jaycob

Gears 5

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, azgan napisał:

Jak widać koledzy potwierdzają również dzisiaj problemy w tym tytule :szczerbaty:

No chyba że z tym też zamierzasz handlować?

 

Ty potafisz czytac ze zrozumieniem? Czy ja napisalem, ze gra nie ma problemow?? Napsialem, ze gram w okreslonych nastawach i gra ma duzy fps. Ty natomiast odeslales mnie do glupiego linka z wersji premierowej z 2016r kiedy mamy 2022r i gra juz miala sporo latek od premiery wiec nadal nie odp na moje pytanie jakie ma problemy, dzis oczywiscie, a nie w 2016r :boink:

Oczywiscie gra ma spadki fps i uzycia gpu ale jest mocno grywalna i nie widzialem jakis spadkow ponizej 60fps.

sfkudMc.png

 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ty potafisz czytac ze zrozumieniem? Czy ja napisalem, ze gra nie ma problemow?? Napsialem, ze gram w okreslonych nastawach i gra ma duzy fps. Ty natomiast odeslales mnie do glupiego linka z wersji premierowej z 2016r kiedy mamy 2022r i gra juz miala sporo latek od premiery wiec nadal nie odp na moje pytanie jakie ma problemy, dzis oczywiscie, a nie w 2016r :boink:

Oczywiscie gra ma spadki fps i uzycia gpu ale jest mocno grywalna i nie widzialem jakis spadkow ponizej 60fps.

 

 

A ty potrafisz czytać? Przecież przytoczyłem również przykłady kolegów nawet z tego tematu, mało tego byli na tyle uprzejmi że zechcieli jeszcze to dodatkowo potwierdzić z swojej strony. To jak są problemy z optymalizacją tego portu czy jednak wszystko jest super i pierdoły opowiadałem? Ta ikonka z młotkiem to widzę twój stały ozdobnik każdej wypowiedzi :szczerbaty:

 

11 godzin temu, MrKetiw napisał:

Kupiłem to gówno i nie dało się w to grać, optymalizacja to nędza, ściny, dropy... Pograłem może z godzinę i nie dałem rady, zwrot nie poleciał bo zostało to zakupione w sklepie MS. 

 

7 godzin temu, Jaycob napisał:

Dotarłem do aktu II i nie chodzi to dobrze. Tak stara gra, a nie trzyma 144 fps w 1440p na 3070 RTX lol.  Momentami miałem spadki do 70 fps. 

Mimo to (dla mnie takie spadki to nic istotnego ;)) mam zamiar przejść jeszcze raz, bo klimat ma świetny,

Nie wiem z czym tutaj dalej dyskutować ??

Więc nie wiem czego nie zrozumiałeś w poście do którego pierwotnie się odniosłeś?

12 godzin temu, azgan napisał:

Przy okazji może ogarneliby optymalizację Remake 1 bo Gears of War: Ultimate Edition chyba do tej pory nie działa zbyt dobrze na PC. 

I co zmieniło to że mamy 2022 rok jak dalej potrafią być cyrki i to na dużo mocniejszym sprzęcie niż w okolicach premiery?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem też u siebie, no i cóż... dalej coś jest spartolone:

początek gry

Gears-of-War-Ultimate-Edition-dla-Window

troszkę w prawo i klops:

Gears-of-War-Ultimate-Edition-dla-Window

:E :E :E 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Suaby kąkuter :Crash:

Komunia była dawno :E 

edit: @Phoenixsuple gierkę odpalałeś na win10 czy 11? pytam bo znalazłem taki wpis na oficjalnym forum:

"Having tried it out, I can confirm the game is running much better under Windows 11. The stutters introduced in the dreaded Windows 10 update 1809 are gone. The game still remains a shoddy port, though. My 1080 Ti was able to maintain 60 fps with vsync and maxed out settings at 2560x1080, but it’s being pushed pretty hard. There are definitely no low usage issues."

Any one tested GEARS UE on windows 11? - General Discussion - Gears Forums (gearsofwar.com)

;) 

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

Sprawdziłem też u siebie, no i cóż... dalej coś jest spartolone:

początek gry

Gears-of-War-Ultimate-Edition-dla-Window

troszkę w prawo i klops:

Gears-of-War-Ultimate-Edition-dla-Window

:E :E :E 

Czyli bez zmian, ja dzisiaj odpale na Win 11 :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

Komunia była dawno :E 

edit: @Phoenixsuple gierkę odpalałeś na win10 czy 11? pytam bo znalazłem taki wpis na oficjalnym forum:

"Having tried it out, I can confirm the game is running much better under Windows 11. The stutters introduced in the dreaded Windows 10 update 1809 are gone. The game still remains a shoddy port, though. My 1080 Ti was able to maintain 60 fps with vsync and maxed out settings at 2560x1080, but it’s being pushed pretty hard. There are definitely no low usage issues."

Any one tested GEARS UE on windows 11? - General Discussion - Gears Forums (gearsofwar.com)

;) 

Alderek=11 ;)

Spadki uzycia nadal sa wiec problemu nie rozwiazuje, jednak ponizej 60fps nie widzialem.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie odpaliłem Ultimate Edition i nie da się grać takie dropy, freezy co chwile na 1-2 sekundy :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu ogrywałem GoW:UE na 5600X, W10. Były dropy do 80 fps, gpu load 40-50% 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale ograłem w passie, i nie wiem, czy nie kupić, bo to był pierwszy Gears, którymi się podobał (bez irytującego głównego bohatera...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears 5 na Steam po 30 parę złotych na wyprzedaży właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MuziPL napisał:

Gears 5 na Steam po 30 parę złotych na wyprzedaży właśnie

Właśnie teraz sobie kupiłem tą gre na steamie. :banan:

Edytowane przez Tombycz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tombycz napisał:

Właśnie teraz sobie kupiłem tą gre na steamie. :banan:

Gra jest genialna, naprawdę siadasz i walisz we wszystko co Ci wyskoczy, bardzo prosta rozgrywka ale wciąga :) Jedna z moich ulubionych części.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...