Skocz do zawartości
Jaycob

Gears 5

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Gears 5 i naszła mnie ochota na remaster , niestety gra nq gtx 989ti zawsze wiesza sie w jednym miejscu , w 2 kompie mam rx 570 i gra działa ale strasznie kiepsko dropy poniżej 30fps na kazdych ustawieniach , gra sie kiepsko , gra chodzi jak stare gearsy na x360 albo jeszcze gorzej. Pamietam grałem kiedys w remaster na xbox one i gralo sie fajnie , o co chodzi z portem na pc ? Ma ktos moze rozwiazanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak bardziej 4 podobała. Otwartość 2 i 3 aktu jak dla mnie nie trafiona.

 

Otwarte etapy są słabe bo jest pustawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grą jest problem właśnie po aktualizacjach windowsa.

 

https://forums.gearsofwar.com/t/gearsof-war-ultimate-edition-windows-10-drop-fps-after-v1809-october-update/29921

 

Od siebie polecam wyłączyć limiter fps w grze i dać cienie na niskie ;)

Jak ktos ma nieaktulany system to nie ma sie co dziwic, mamy juz 1903 a nie 1809 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z jedynką jest od wersji 1809 i na 1903 też istnieje. Wcześniej problemu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z jedynką jest od wersji 1809 i na 1903 też istnieje. Wcześniej problemu nie było.

Wszytko aktualne gra z game pass'a to trzeba sie przemeczyć, mam jeszcze x360 i wszystkie gearsy , myśle że ogram jeszcze Gears 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jest nie tak, bo u mnie w Gearsy 5 obojętnie na jakich ustawieniach graficznych, i obojętnie w jakiej w rozdzielczości, klatki sobie skaczą jak głupie i spadają do 35-40 mimo, że obciążenie GPU na kilkadziesiąt % Jak podniosę do 4K to zachowuje się tak samo, a obiążenie GPU podchodzi pod 90% :hmm: Przed Gearsami grałem w Metro Exodus i chodziło pięknie. Windows zaktualizowany, sterowniki do GPU 436.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jest nie tak, bo u mnie w Gearsy 5 obojętnie na jakich ustawieniach graficznych, i obojętnie w jakiej w rozdzielczości, klatki sobie skaczą jak głupie i spadają do 35-40 mimo, że obciążenie GPU na kilkadziesiąt % Jak podniosę do 4K to zachowuje się tak samo, a obiążenie GPU podchodzi pod 90% :hmm: Przed Gearsami grałem w Metro Exodus i chodziło pięknie. Windows zaktualizowany, sterowniki do GPU 436.30

Dziwne bo ja xeonie e3 1231 v3 i gtx 980ti i 24gb ramgrałem na ultra w 1080p w 60fps przez 98% gry , może ustaw opcje klatek by zawsze było 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kampanii jest ok, mam wrażenie, że ten samouczek do którego gra wrzuca po uruchomieniu pierwszy raz dziwnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem te Gearsy, zagrałem 2 godzinki, nie podoba mnie się to.

I dlatego wszelkie dysputy dobre / niedobre w kibel.

Ja Gearsami5 (ale w tunelach) byłem zachwycony.

Jak bezmózga nawalanka 9,5 na 10 ;) - oczywiście IMO. ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od paru dni taki problem ze pomieszaly mi sie jezyk polski z angielskim w menu , czesc jest po polsku czesc po angielsku a wczesniej bylo wszystko normalnie w PL. nie wiem czy jakas aktualizacja czy cos namieszala ? gre mam z xbox GP. Niby pierdola bo dialogi w grze sa po polsku, podstawy angielskiego ogarniam ale jednak troche wkurza i nie wiem co z tym zrobic a nie chce mi sie od nowa instalowac itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w wersji steamowej. Po ostatniej dużej aktualizacji z początku tego lub końca minionego miesiąca się to stało. Prawdopodobnie nic z tym nie zrobisz, musisz czekać na łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind Ty jeszcze w to grasz (mutli) :hmm: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phil Spencer twierdzi że Gears 5 sprzedało się znacznie lepiej niż Gears 4.

 

Spencer niestety nie podzielił się żadnymi konkretnymi liczbami lub szczegółami dotyczącymi wyników sprzedaży. Nie sprecyzował również, czy za „sprzedaż” uznaje pobranie gry przez abonentów usługi Xbox Game Pass, w której katalogu tytuł znalazł się już w dniu jego premiery. Wyraźnie zaznaczył jednak po raz kolejny, że polityka Microsoftu, polegająca na udostępnianiu wszystkich ekskluzywnych tytułów w Game Passie, sprawdza się, a współpracujący ze spółką deweloperzy oraz należące do niej studia muszą przyzwyczaić się do tego, że bezpośrednia sprzedaż gier nie jest najważniejszym wyznacznikiem jej sukcesu w epoce subskrypcji.

 

Źródło:gry-online

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind Ty jeszcze w to grasz (mutli) :hmm: ?

Grałem trochę, ale ta gra umarła. Zresztą mówiłem to od początku, że to będzie szybko trup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę, ale ta gra umarła. Zresztą mówiłem to od początku, że to będzie szybko trup.

Bo to gra na jeden raz.

Drugi raz tego sie nie chce grać.

Jakoś strzelanie do tych potworków szybko nudzi.

Wkurzały mnie te pełzacze i na końcu ten kraken.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem i dla odmulenia całkiem przyjemne, typowa rozpierducha z humorem, dużą ilością przerywników filmowych, jest gruba akcja, zwłaszcza od 3 aktu. Nie grałem nigdy w żadne Gerasy i w sumie mogłem zacząć przynajmniej od 4, może kiedyś sobie zrobię jeszcze raz 4-5, do starszych nie chce mi się wracać. Sterowanie i strzelanie typowo pod pada i źle mi się grało na myszce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem, ogólnie fajnie się grało, super grafika i historia też poprawiona względem poprzednich części ale pchanie tego otwartego świata na siłe im nie wyszło. Najgorsza to chyba końcówka bo myślałem że jeszcze będę mieć z 2 rozdziały a tu nagle koniec !!! :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem, ogólnie fajnie się grało, super grafika i historia też poprawiona względem poprzednich części ale pchanie tego otwartego świata na siłe im nie wyszło. Najgorsza to chyba końcówka bo myślałem że jeszcze będę mieć z 2 rozdziały a tu nagle koniec !!! :mad2:

 

Poprzednia część czyli Gears 4 też ma urwane zakończenie - zrobili z tego serial w odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia część czyli Gears 4 też ma urwane zakończenie - zrobili z tego serial w odcinkach.

Tak to prawda ale skończyło się w nieco w mniej oczekiwany sposób niż 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd, ale opcjonalny, od lokalizacji do lokalizacji na szczęście można było bardzo szybko przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dostepna na Steam przez 5dni za darmo od dzis ;)

 

x9zYfwE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Przez 5 dni to można przejść spokojnie z 2x. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wolą wersję Steam. Tam może być stabilniej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...