Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

 

BeFZ4CZ.jpg

Xbox Game Pass for PC - E3 2019 - Announce Trailer

Xbox Game Pass na PC już dostępny - znamy cenę i listę gier

https://pclab.pl/news80965.html

Oficjalna strona

https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games

Aktualna cena abonamentu XGP

18,99 zł miesięcznie

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe gry będą dodawane co miesiąc.

 

U mnie już nowa apka Xbox zainstalowana

 

W końcu można przy pobieraniu pauzować i wznawiać pobieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem tą subskrypcję poprzez stronę www w przeglądarce po czym udało mi się pobrać Football Manager 2019 poprzez microsoft store jednak nie mogę się zalogować na swoje konto microsoft w tej nowej aplikacji xbox i przez to FM 2019 nie chce się uruchomić. Windows w wersji 1903, pobrane wszystkie aktualizacje itp. Ktoś wie jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po stronie UK abonament bedzie podwojony po becie. Jak wczoraj bralem bylo £1, potem ma byc £3.99 w becie. No i normalna cena £7.99 byla przekreslona w ramach bety.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aplikacja Xboxa jest w wersji beta. Ładnie wygląda, schludnie, ale niezbyt dobrze funkcjonuje i zawiesza się. Polecił bym jednak póki co korzystać z MS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez sklep też odpalisz jak masz zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aplikacja Xboxa jest w wersji beta. Ładnie wygląda, schludnie, ale niezbyt dobrze funkcjonuje i zawiesza się. Polecił bym jednak póki co korzystać z MS Store.

Ta apka to taki klient jak Steam czy Uplay??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez sklep też odpalisz jak masz zainstalowane.

Gdy uruchamiam FM 2019 poprzez sklep niby na chwile sie włącza ale właśnie po chwili wyskakuje okienko xbox live i że nie udało się zalogować po czym gra się wyłącza.

Edytowane przez kurczakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta apka to taki klient jak Steam czy Uplay??

Ta apka to coś takiego jak stara apka Xbox, tylko wygląda inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po stronie UK abonament bedzie podwojony po becie. Jak wczoraj bralem bylo £1, potem ma byc £3.99 w becie. No i normalna cena £7.99 byla przekreslona w ramach bety.

Od początku te 20 zł na miesiąc za dostęp do wielu hitów, w tym premier, śmierdziało fejkiem :E Ale w internetach już wszyscy podnieceni - a tu klops :lol2:

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docelowe 40 zeta to i tak dobra cena, ale będzie to też zależało od jakości dodawanych nowych gier co miesiąc.

 

Druga sprawa pewnie będzie można kupować w różnych promo zdrapki/kody na passa taniej tak jak jest i na xbox.

 

No i w końcu ludzie z słabszym netem nie powinni narzekać na pobieranie bo w nowej apce jest możliwość wznawiania pobierania :E

 

Aktualnie jest tyle fajnych gier, że nie wiadomo za co się złapać zacząłem grać w Surviving mars i Operencia: The Stolen Sun zapowiada się fajny dungeon crawler :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie mieszkam w UK. :E

 

A tak serio to jest teraz po 4 zł, potem 18 także puki co nie mam powodów do zmartwień, a jak będzie w przyszłości to się okaże... :)

 

No i w końcu ludzie z słabszym netem nie powinni narzekać na pobieranie bo w nowej apce jest możliwość wznawiania pobierania

W MS Storze też masz taką opcję.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 zł też taniocha w porównaniu np. do 250 zł za jeden tutuł. W EA ile wołają za OAP? 60zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, i te 40 zł podniosą, Netflix też niewinnie zaczynał.

MS na razie stosuje metodę Epica :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to jest 4 zł w promocji i niecałe 20 normslnie a 50 to wołają tylko za Ulti czyli jak chcesz wszystko czyli PC i XBOX + Gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA nie podniosło ceny abonamentu Origin Access od jego powstania, to dlaczego MS miałby podnosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game pass na xboxa jest już od dawna, więc nie ma co się przejmować drastycznymi podwyżkami. Wręcz jest masa promocji na abo u różnych resellerów.

 

W pasie będą się pojawiać również premierowe duże gry AAA więc 40-50pln zamiast 250pln to nie mała różnica, no i dodatkowo otrzymujemy dostęp nie do jednej gry, a do ponad 100 gier :D

 

No i w droższym pakiecie ultimate za 54 zeta będzie można grać w premierowe nowości 4dni wcześniej niż normalnie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-games

Wyraźnie na stronie jest napisane, że obecna cena obowiązuje tylko podczas beta testów. Nie wiadomo, ile potrwają, prawdopodobnie maksymalnie parę miesięcy.

 

Później cena podskoczy do 10 dolarów/euro, czyli 40 zł, tak jak wcześniej było. Wtedy oferta nie jest już tak atrakcyjna, chociaż to i tak taniej, jeśli kogoś interesuje premierowe tytuły Microsoftu. Wtedy jest taniej niż np. Origin ze swoim Premium.

 

https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass?xr=shellnav

 

Czyli trzeba korzystać do oporu, póki cena atrakcyjna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game pass na xboxa jest już od dawna, więc nie ma co się przejmować drastycznymi podwyżkami. Wręcz jest masa promocji na abo u różnych resellerów.

 

W pasie będą się pojawiać również premierowe duże gry AA więc 40-50pln zamiast 250pln to nie mała różnica, no i dodatkowo otrzymujemy dostęp nie do jednej gry, a do ponad 100 gier :D

 

No i w droższym pakiecie ultimate za 54 zeta będzie można grać w premierowe nowości 4dni wcześniej niż normalnie.

 

O tego to nie wiedziałem czyli za 50 zł można będzie grać przedpremierowo - wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie kosztować 40 zł, cena jest już znana - masz ją na oficjalnej stronie. Wyżej podlinkowałem. Nie wiadomo tylko od kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dla mnie na razie nic ciekawegoo.. Oby było wiecej strategii i gier RPG .. Bo na razie to wiecej gier zręcznościowych - a do tego wolę konsole ;d

 

No ale mimo to super ciesze sie ze z posunięcia Microsoftu oby dokopał EPICowi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli trzeba korzystać do oporu, póki cena atrakcyjna.

Dokładnie. Ja tam korzystam, 6 gier już zainstalowanych ;)... za 4 zyka. :lol2: Best deal ever! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie dokopał? Epic dobrze wiedział, że Metro Exodus pojawi się w sklepie Microsoftu, dzięki temu mniej zapłacili za wyłączność. Umowy są różnie konstruowane. Outer Worlds też będzie dostępne w sklepie Microsoftu i Gamepassie, i to w dniu premiery.

Im i tak zależy wyłącznie na walce ze Steamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...