Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

A na jakiej podstawie? Większość tych gier prezentuje się tak miernie, że za 249zł czy ile by sobie zażyczyli mało kto by to kupił. Gra powiedzmy z budżetem 200mln $ by nawet na siebie nie zarobiła w takim passie.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Destiny 2 również będzie na XGP dla PC, z wszystkimi dodatkami?

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Pressure napisał:

Takie promki są na porządku tygodniowym. Już lepiej https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/11-miesiecy-game-passa-ultimate-za-12117-zl-bez-vpna-sprawdz-nasz-poradnik/ skorzystał bym ale jeszcze mam ponad rok na znanej cebuli która była już bardzo dawno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dadzą normalnej promocji bo na łowcach to jakieś kombinacje alpejskie, kup tam - kup siam, zaznacz odznacz.

Wiecie może co dzieje się z grą w takim przypadku że np zainstowałem gre a ona opuszcza usługę (bo niektóre gry raz na jakiś czasz są usuwane x XGP) czy wtedy mam te gre i gram aż nie odinstaluje czy wylatuje z automatu albo po jakimś czasie?

Ja z XGP póki co nie mam zamiaru korzystać po tym jak w kulki lecieli z subskrybcją że mam 10dni wcześniej anulować bo naliczą na nowy miesiąc dodatkow zmienna data wygasniecia suba raz wskazywało tydzien wcześniej raz później - w Origin anulowałem dzień przed końcem suba bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pobraną ale nie zagrasz , wyskoczy zapewne info o zakupie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, bbandi napisał:

Szkoda że nie dadzą normalnej promocji bo na łowcach to jakieś kombinacje alpejskie, kup tam - kup siam, zaznacz odznacz.

Wiecie może co dzieje się z grą w takim przypadku że np zainstowałem gre a ona opuszcza usługę (bo niektóre gry raz na jakiś czasz są usuwane x XGP) czy wtedy mam te gre i gram aż nie odinstaluje czy wylatuje z automatu albo po jakimś czasie?

Ja z XGP póki co nie mam zamiaru korzystać po tym jak w kulki lecieli z subskrybcją że mam 10dni wcześniej anulować bo naliczą na nowy miesiąc dodatkow zmienna data wygasniecia suba raz wskazywało tydzien wcześniej raz później - w Origin anulowałem dzień przed końcem suba bez problemu

Niewiem ile w tym legalności jest ale najtaniej na rok masz za 350 zł. 

Żadnych kombinacji alpejskich, jakby był vpn to może by już pod to zalatywało. 

Niewiem czemu masz problem z anulowaniem subskrypcji, to przecież dwa kliknięcia ?

Ogólnie to różnie pokazuje z tą datą wygaśnięcia suba, to się zgodzę, to pokazuje jakie to jest niedopracowane, ale z drugiej strony, jak rok idzie wyrwać za 120 zł to chyba warto się minimalnie wysilić,wsumie nawet wysiłku nie trzeba. 

 

5 godzin temu, Pressure napisał:

Masz pobraną ale nie zagrasz , wyskoczy zapewne info o zakupie itp.

O ile się nie mylę to gry nawet nie kupi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2020 o 06:53, AndrzejTrg napisał:

Niewiem ile w tym legalności jest ale najtaniej na rok masz za 350 zł. 

Żadnych kombinacji alpejskich, jakby był vpn to może by już pod to zalatywało. 

Osobiście kupiłem przez VPN na chyba 28 miesięcy za około 200zł, korzystam tylko na Xbox i dość mało, ale uważam że dla niedzielnego gracza więcej to nie jest warte. Jak ktoś się nie brzydzi to na https://www.pepper.pl/search?q=game%2Bpass  łatwo znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gierki w Xbox Game Passie:

  • F1 2019 (Xbox one + PC)
  • Nowhere Prophet (Xbox one + PC)
  • The Touryst (Xbox one + PC)
  • Yakuza Kiwami 2 (Xbox one + PC)

Czekamy na więcej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi zmiana nazwy, usuna z niej slowo Xbox co jest bardzo dobrym posunieciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nie zmienią nazwy, a jedynie logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właaśnie widzę że chyab będzie to tylko logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co why? a może miało być when?:szczerbaty:

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytasz się "dlaczego(why) będzie w pl"? Bo brzmi "powiedz mojej(my) dlaczego będzie w pl" xD Tell me- mnie jak coś:szczerbaty: Nie będę wchodzić w szczegóły, co miał autor na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tell me why" Jak znalazłem na necie to coś na wzór "Life is Strange". Nie wiem czy będą napisy, nie znalazłem informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i wersja xbox też nie będzie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiS także nie miał oficjalnych napisów. Firma zlewa sobie polski język. Trzeba czekać na fanowskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzili możliwość modowania gier? Tzn że teraz nieoficjalne spolszczenia będzie można dogrywać? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tylko dla nowych. Sam już chyba z 8 raz przedłużyłem za 4 zeta. Kilka dni temu jak przedłużałem to nawet i ultimate było za 4 zeta.

Chociaż czasami się tak trafi, że nie ma promocji na przedłużenie wtedy trzeba poczekać kilka dni.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto polatać i nad wieloma innymi miejscówkami. Cały świat stoi przed tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... I gdyby korzystali z danych Google, które ma Street View i dzięki niemu generuje widok 3d dla miast, to miasta wyglądałyby obłędnie, a tak... wyglądają, ale z wysokości minimum 500 m.

Poza tym lotniska niby generowano na podstawie ręcznie obrabianych zdjęć, ale też te male randomowe wyglądają koszmarnie,  ja rozumiem, że proceduralnie generowane, ale dla samych lotnisk mogli dać jakieś lepsze modele... Nawet tekstury szału nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mieliby to robić? Po co? Żeby spędzić kolejne 5000000h nad dopieszczaniem unikalnej geometrii i tekstur i potem wszystko to rozdać w abonamencie za cenę piwa/miesiąc? :E

Pojawią się dodatki naprawiające to wszystko, trzeba tylko poczekać. Czekanie się też przyda w kontekście oszczędności, bo jakiś porządny zestaw będzie kosztować i będzie zajmować miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...