Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

To Ninja Gaiden nie obsługuje klawy i myszki, zainstalowałem i już pierwsza plansza po uruchimieniu "wciśnij A" i nie ma odpowiednika na klawiaturze żaden klawisz nie reaguje widocznie musi być pad i to samo w każdej z 3 części w tej kolekcji - robią z ludzi debili.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bbandi napisał:

To Ninja Gaiden nie obsługuje klawy i myszki, zainstalowałem i już pierwsza plansza po uruchimieniu "wciśnij A" i nie ma odpowiednika na klawiaturze żaden klawisz nie reaguje widocznie musi być pad i to samo w każdej z 3 części w tej kolekcji - robią z ludzi debili.

To akurat typ gry, gdzie bez pada się ujowo gra, chyba? bo nie miałem z tą serią nigdy styczności . Nie grasz w jakieś wyścigi czy mordoklepki czy sportówki, że pada nie posiadasz?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi wczoraj weszły, 3 mc ultimate za 4 złote.  Powracający na swoim koncie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

To akurat typ gry, gdzie bez pada się ujowo gra, chyba? bo nie miałem z tą serią nigdy styczności . Nie grasz w jakieś wyścigi czy mordoklepki czy sportówki, że pada nie posiadasz?

Akurat remaster zrobiony na odpierdziel.  Na Xboxie już lepiej odpalić oryginalne Ninja niż ta kolekcję.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co jest nie tak z grami z Game Passa na PC:

Najpierw Trek to Yumi, teraz zainstalowałem Jedi Fallen Order i na moim sprzęcie powinno być ok, gra dawała radę na GTX 2070 w momencie premiery, a na RTX 2080TI przy ustawieniach "epickie" ( gra sama się tak ustawiła ) mam lagi i brak płynności podczas obracania kamery, gram na padzie od Xboxa. Gra potrafi lagować także podczas filmików przerywnikowych oraz podczas przechodzenia z gry do filmiku i odwrotnie. Na RTX 2080 Super powinno być ok. 97 fps na moich ustawieniach a ja mam TI, więc powinno być jeszcze lepiej.

Edytowane przez lis22
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.06.2022 o 15:36, AndrzejTrg napisał:

Wiesz pisało dla nowych i powracających, ale jak to z MS bywa , to wsumie nie wiadomo:lol2: 

Ważne że 3 miesiące grania masz :D 

Mi też wpadła promka. Idealnie 6 miesięcy po tym jak anulowałem, może być przypadek. ;)

W dniu 5.06.2022 o 16:25, lis22 napisał:

Zastanawiam się, co jest nie tak z grami z Game Passa na PC:

Ogólnie to udowodnione, że na różnych platformach cyfrowych ta sama gra może się różnie zachowywać. Niektóre na GP po prostu słabo chodzą, bo apka jest ogólnie nawet gorsza niż epic game store.

Edytowane przez Everyman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia tej dodatkowej aplikacji EA App? Na Epicu nie mam problemów z grami.

Na Xbox Series X nie dało się uruchomić gry Tunic, na PC już się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Xbox zadziałają bez konsoli. Wystarczy sam telewizor. Oraz Game Pass Ultimate https://www.eurogamer.pl/gry-xbox-zadzialaja-bez-konsoli-wystarczy-sam-telewizor

Xbox bez konsoli w formie aplikacji. Microsoft potwierdza wielką ...
 
Microsoft ogłosił Project Moorcroft, który jest przeznaczoną dla abonentów Game Passa odpowiedzią na dema w PS Plus, mającą zapewnić wrażenia podobne do testowania nadchodzących hitów na targach E3. Inicjatywa wystartuje w przyszłym roku https://www.gry-online.pl/newsroom/xbox-oglasza-project-moorcroft-odpowiedz-game-passa-na-dema-w-ps/ze22136
 
Xbox rzuca rękawice PS Plus Premium. Microsoft ujawnił Project ...
 
 
 
 
 

 

 
 
 
Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek do Forzy Horizon 5 - Hot Wheels będzie w ramach Game Passa, czy tylko do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lis22 napisał:

Czy dodatek do Forzy Horizon 5 - Hot Wheels będzie w ramach Game Passa, czy tylko do kupienia?

Z tego co kojarzę z poprzednich części to nigdy dlc nie dawali w ramach gp, choć mogę się mylić.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft przeszedł by samego siebie jakby to dał w passie :E Ale nigdy nie mów nigdy :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tymi grami w GP jest problem właśnie z DLC.

Na PC mam AC Origins wraz z dodatkami ale mam przegrane niewiele czasu, bo lepiej mi się grało na Xboxie One X i na tv ale utknąłem w jakiejś walce z wężem i wymieniłem podwójne gry za "Little Nightmares II" ale teraz ponownie zainstalowałem Origins w GP i przeszedłem ten wymagający moment i chętnie pograłbym dalej, bo niby 4K i HDR ale oba dodatki trzeba będzie kupić ponownie, a obecnie w promocji to 50 zł.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit z DLC, problem jest z modami i warsztatem.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa pady od Xboxa Series X, właśnie wyjąłem drugi z pudełka i chciałem go podłączyć do PC przez USB ale nic z tego, trzeba było włożyć doń baterie, żeby pad się w ogóle uruchomił. Myślałem, że samo podłączenie do PC wystarczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lis22 napisał:

Posiadam dwa pady od Xboxa Series X, właśnie wyjąłem drugi z pudełka i chciałem go podłączyć do PC przez USB ale nic z tego, trzeba było włożyć doń baterie, żeby pad się w ogóle uruchomił. Myślałem, że samo podłączenie do PC wystarczy.

hm, jak ja podłączałem to nic takiego nie miało miejsca, baterii nawet nie wyciągnąłem z pudełka, a pad użytkowałem i nadal używam z kablem. Dziwne, czemu takie coś się stało.
Mój pad dopiero po ponad roku jak kupiłem dongla BT to poczuł baterię w swojej klapce:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lis22 napisał:

Posiadam dwa pady od Xboxa Series X, właśnie wyjąłem drugi z pudełka i chciałem go podłączyć do PC przez USB ale nic z tego, trzeba było włożyć doń baterie, żeby pad się w ogóle uruchomił. Myślałem, że samo podłączenie do PC wystarczy.

 

1 godzinę temu, Reddzik napisał:

hm, jak ja podłączałem to nic takiego nie miało miejsca, baterii nawet nie wyciągnąłem z pudełka, a pad użytkowałem i nadal używam z kablem. Dziwne, czemu takie coś się stało.
Mój pad dopiero po ponad roku jak kupiłem dongla BT to poczuł baterię w swojej klapce:szczerbaty:

 

Godzinę temu, maras2574 napisał:

Ja też bez baterii używam ;)

Cieszcie się że macie pady od Microsoftu bo generalnie problemy to są ale z dostępnością ?

Najpierw konsole, teraz kontrolery. Xbox potwierdza problemy z dostępnością padów https://planetagracza.pl/xbox-potwierdza-problemy-dostepnosc-kontrolery-bezprzewodowe/

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Reddzik napisał:

hm, jak ja podłączałem to nic takiego nie miało miejsca, baterii nawet nie wyciągnąłem z pudełka, a pad użytkowałem i nadal używam z kablem. Dziwne, czemu takie coś się stało.
Mój pad dopiero po ponad roku jak kupiłem dongla BT to poczuł baterię w swojej klapce:szczerbaty:

Mój od premiery nie zaznał wolności ?

 

Godzinę temu, maras2574 napisał:

Ja też bez baterii używam ;)

Jak wyżej.

 

Lis, nie masz przypadkiem jakiejś opcji oszczędzania energii na portach usb?

 

 

@azgan czytałem ? ja rozumiem problem z konsolami, ale z padami? śmiech na sali. To jakby TV bez pilotów sprzedawali ?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, azgan napisał:

Cieszcie się że macie pady od Microsoftu bo generalnie problemy to są ale z dostępnością ?

Niezłe jaja :E

Zara będzie wysyp na Allegro :E Oczywiście w adekwatnej do sytuacji cenie ;) Sam mam dwa, a używam jednego :D

Edytowane przez maras2574
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Lis, nie masz przypadkiem jakiejś opcji oszczędzania energii na portach usb?

Nawet nie wiem jak takie coś sprawdzić ;)

Aha, kabel USB mam podłączony do przedłużacza USB, często po włączeniu PC nie działa mi klawiatura i muszę nurkować pod biurko i odłączać oraz podłączać kabelek USB i może to jest przyczyna?

Jeszcze dziwniej jest z tabletem graficznym: USB-C podłączone do PC i żeby tablet działał, muszę odłączyć USB od PC, podłączyć, np. do smartfona, jest dźwięk, odłączyć i ponownie podłączyć do PC, wtedy jest dźwięk podłączenia - i tak za każdym razem po ponownym uruchomieniu PC ;)

Edytowane przez lis22
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lis22 napisał:

Nawet nie wiem jak takie coś sprawdzić ;)

Aha, kabel USB mam podłączony do przedłużacza USB, często po włączeniu PC nie działa mi klawiatura i muszę nurkować pod biurko i odłączać oraz podłączać kabelek USB i może to jest przyczyna?

Jeszcze dziwniej jest z tabletem graficznym: USB-C podłączone do PC i żeby tablet działał, muszę odłączyć USB od PC, podłączyć, np. do smartfona, jest dźwięk, odłączyć i ponownie podłączyć do PC, wtedy jest dźwięk podłączenia - i tak za każdym razem po ponownym uruchomieniu PC ;)

Bez przedłużacza jak jest? Gdy bezpośrednio podłączysz pod kompa pada kablem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bez baterii. Jak podłączę ponownie do USB z przedłużacza, to nie działa bez baterii a nie mam wolnego USB w PC. Nie wiem, dlaczego ale u mnie są tylko dwa porty USB z tyłu na płycie głównej ( w jednym jest przedłużka a drugie to typ C, gdzie podłączony jest tablet graficzny ) i dwa porty USB na froncie a właściwie u góry obudowy i tam mam albo dysk zewnętrzny albo pamięć USB, mogę tam podłączyć pada ale standardowy kabelek USB jest trochę za krótki, żeby komfortowo grać a u mnie PC stoi na biurku, nie pod nim, bo wtedy było git. Są jeszcze dwa porty, zasłaniał je kabel od netu ale tu kabelek jest jeszcze krótszy.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...