Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, azgan napisał:

Wcześniej Microsoft wykosztował się na Marvel's Guardians of the Galaxy 

Odpaliłem i szczerze, nie są to moje klimaty. Jeszcze muszę zrobić 1 podejście póki mam passa, ale generalnie jest to gra, której po 1 sesji nie mam chęci odpalać drugi raz :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2022 o 20:41, maras2574 napisał:

I cyk, kolejny miesiąc za 4zł :banan:

A może tak "nowe" PS NOW/PS Plus :E?

PS Plus vs Xbox Game Pass
 
"Konkurencja" dla GAME PASSA Microsoftu ?

Microsoft punktuje nowy PS Plus. Korporacja wymienia najważniejsze funkcje Xbox Game Pass https://www.ppe.pl/news/298408/microsoft-punktuje-nowy-ps-plus-korporacja-wymienia-najwazniejsze-funkcje-xbox-game-pass.html

PS Plus „nie będzie miał siły przebicia” jak Xbox Game Pass. Analitycy oceniają ofertę Sony https://www.ppe.pl/news/298420/ps-plus-nie-bedzie-mial-sily-przebicia-jak-xbox-game-pass-analitycy-oceniaja-oferte-sony.html

Gracze krytykują nowy PS Plus. Fani: „mamy płacić za wsteczną kompatybilność” i „wcześniej kupione gry”? https://www.ppe.pl/news/298429/gracze-krytykuja-nowy-ps-plus-fani-mamy-placic-za-wsteczna-kompatybilnosc-i-wczesniej-kupione-gry.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

A może tak "nowe" PS NOW/PS Plus :E?

Nie mam konsoli :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maras2574 napisał:

Nie mam konsoli :szczerbaty:

Na PC też ma działać podobno :E. Problem w tym że Polska jest pominięta jako kraj który wspiera oficjalnie streaming więc faktycznie może być z tym problem ?.

PS Plus z trzema nowymi wariantami cenowymi; polscy gracze poszkodowani https://www.gry-online.pl/newsroom/ps-plus-z-trzema-nowymi-wariantami-cenowymi-polscy-gracze-poszkod/z2218dc

CYTAT:

Jeśli chodzi o ostatni wariant subskrypcji, to gracze z Polski będą nieco poszkodowani. Zaoferuje on bowiem wszystko to, co opisałem powyżej, oraz kolejnych 340 gier – z PS1, PS2, PS3 i PSP. Haczyk tkwi w tym, że przynajmniej część z nich – w tym wszystkie produkcje z PlayStation 3 – ma być dostępna na PS4, PS5 i PC jedynie poprzez streaming. Innymi słowy, z pełnej oferty skorzystają tylko osoby mieszkające w krajach, w których dostępna jest obecnie usługa PS Now. Polscy gracze raczej sobie nie pograją – przynajmniej na razie.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, azgan napisał:

Na PC też ma działać podobno :E. Problem w tym że Polska jest pominięta jako kraj który wspiera oficjalnie streaming więc faktycznie może być z tym problem ?.

PS Plus z trzema nowymi wariantami cenowymi; polscy gracze poszkodowani https://www.gry-online.pl/newsroom/ps-plus-z-trzema-nowymi-wariantami-cenowymi-polscy-gracze-poszkod/z2218dc

CYTAT:

Jeśli chodzi o ostatni wariant subskrypcji, to gracze z Polski będą nieco poszkodowani. Zaoferuje on bowiem wszystko to, co opisałem powyżej, oraz kolejnych 340 gier – z PS1, PS2, PS3 i PSP. Haczyk tkwi w tym, że przynajmniej część z nich – w tym wszystkie produkcje z PlayStation 3 – ma być dostępna na PS4, PS5 i PC jedynie poprzez streaming. Innymi słowy, z pełnej oferty skorzystają tylko osoby mieszkające w krajach, w których dostępna jest obecnie usługa PS Now. Polscy gracze raczej sobie nie pograją – przynajmniej na razie.
 

Czyli lipton :/

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o GP a tu mega offtop o PS się robi... Wypad do działu o PS i tam sobie pisać?

Ps 

Załapał się ktoś na 3 miechy UGP za granie w FH5 ?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

 

Załapał się ktoś na 3 miechy UGP za granie w FH5 ?

A była taka "promocja" bo pierwsze słyszę :E? Nie pogardziłby. To jeszcze jest czy już się skończyło ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

A była taka "promocja" bo pierwsze słyszę :E? Nie pogardziłby. To jeszcze jest czy już się skończyło ??

https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-miesiace-pc-game-pass-za-darmo-jesli-zagrales-w-halo-infinite-forza-horizon-5-lub-age-of-empires-iv-na-pc/

Niewiem do kiedy trwała, ponieważ nie sprawdzałem, bo do końca roku mam spokój. A i tak przez dwa lata może jeden czy dwa tytuły sprawdziłem, ale wtedy janusz się włączył i nabiłem sobie na 3 lata?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinga z PlayStation Polska teraz u konkurencji występuje :E

Macie GAME PASS więc jestem mówi ?

Kinga Kujawska odeszła z PlayStation Polska. Zastąpi ją nowa ...

 
 

Kinga Kujawska - The face of Playstation Poland - Wykop.pl

 

Nowa twarz w PlayStation Polska EXTRA - Konsolowe.info

Nowa twarz w PlayStation Polska EXTRA - Konsolowe.info
 
 
 
 
 
 

Nie CZEBA się denerwować | Q&A #2 - YouTub

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPIgJ5PXwAcKQwE?format=jpg&name=large

Pewnie jeszcze nie teraz ale coś się powoli rusza w kwestii gier od Acti-Blizz w GP ;) 

Lub błąd jak z RE Village :P 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą Diablo w końcu do GP. :E 

Dziś wyskoczył mi achik z Strażaków Galaktyki mimo, że nie grałem od 3 tyg.  Dodali osiągnięcia do GP? 

20 godzin temu, azgan napisał:

Macie GAME PASS więc jestem mówi 

Będzie ona w GP? :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Jaycob napisał:

 

Będzie ona w GP? :E 

Razem z całą rodziną ?

Game Pass otrzyma plan rodzinny, to tania opcja dla 5 osób https://www.gry-online.pl/newsroom/game-pass-otrzyma-plan-rodzinny-to-tania-opcja-dla-5-osob/z32192e

46 minut temu, Jaycob napisał:

Niech dadzą Diablo w końcu do GP. :E 

 

Mam kupione na PC i jeszcze nie ograłem ?

47 minut temu, Jaycob napisał:

 

Dziś wyskoczył mi achik z Strażaków Galaktyki mimo, że nie grałem od 3 tyg.  Dodali osiągnięcia do GP? 

 

Na XSX jak grałem to były 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal jest tak, że jak kupię grę na Xbox Series X to dostanę kopię tej gry również na PC?

Nie wiem, czy nie jest odwrotnie i jak kupię grę na PC to dostanę kopię na Xboxa?

Chcę kupić The Medium w wersji Special Edition a znalazłem tylko wersje na Xboxa.

Edytowane przez lis22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj oznaczenia Xbox Play Anywhere ;) 

Tutaj jest lista:

Full List of Xbox Play Anywhere Games (trueachievements.com)

Przejrzałem na szybko ale Medium tam nie widziałem, jakby co zerknij sobie sam na spokojnie :) 

2 godziny temu, azgan napisał:

Razem z całą rodziną ?

Game Pass otrzyma plan rodzinny, to tania opcja dla 5 osób https://www.gry-online.pl/newsroom/game-pass-otrzyma-plan-rodzinny-to-tania-opcja-dla-5-osob/z32192e

Podobno będzie opcja na 4 członków rodziny, po 1zł :E 

HFkXJmIm_thumb200.jpg

 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft przypomina o "dekoderach" do GAME PASSA i programie All Access 

Innymi słowy mówiąc nowa reklama "gej pasa" 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 3ci raz pod rząd doładowałem suba na kolejny miesiąc za 4zł, za każdym razem anulując suba kilka dni przed opłatą 39zł/msc ... nudne już się to robi ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić, gdzie zainstalowała się dana gra z GP?

AoE IV ma jakiś dodatek z teksturami w 4K ale potrzebuje na to 130 GB a ja nie wiem, gdzie gra jest zainstalowana i czy mam na to miejsce.

Ciekawostka: GP podaje, że gra zajmuje 86GB a wersja z teksturami 4K - 132GB - tymczasem system podaje mi, że gra zajmuje tylko 35GB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to posiadając GP można zagrać w Crysis Remastered dzięki współpracy z EA Play.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2022 o 21:33, bbandi napisał:

Właśnie 3ci raz pod rząd doładowałem suba na kolejny miesiąc za 4zł, za każdym razem anulując suba kilka dni przed opłatą 39zł/msc ... nudne już się to robi ?

Oj nie narzekaj :szczerbaty:  Ja tak jadę od października, tyle że wtedy było 4zł za trzy miechy, od stycznia już 4zł za miesiąc, oby tak dalej :D A gram w sumie tylko w FH5 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane 24 gry z GP na PC i nigdzie nie mam folderu XboxGames - ja robiłem foldery GamePass ale one też są puste - cokolwiek o grze mam tylko w Documents - My Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lis22 napisał:

Mam zainstalowane 24 gry z GP na PC i nigdzie nie mam folderu XboxGames - ja robiłem foldery GamePass ale one też są puste - cokolwiek o grze mam tylko w Documents - My Games.

C:/Program Files/WindowsApps

Ukryte pliki lub foldery włączone.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie instaluję gier na partycji C z małymi wyjątkami ale od dawna podejrzewam, że pliki z GP są ukryte. Wszystkie foldery WindowsApps są ukryte bo nie mogę ich otworzyć, co zrobić żeby nie były ukryte?

Edytowane przez lis22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...