Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma aktualizacji do pobrania, ale wiem, że brakuje mi tej dużej, majowej łatki. Można ją jakoś pobrać ręcznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie odpalenia instalatora najnowszej apki xbox, automatycznie załącza się aktualizacja windy jeśli jej jeszcze nie mamy.

 

A jak ktoś ma dalej problemy z instalacją aktualizacji to na forum jest cały temat:

http://forum.pclab.pl/topic/1282364-Windows-10-1903/page__pid__15527517__st__200entry15527517

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niepełna Gotowość

 

Dostępna jest aktualizacja systemu Windows z maja 2019 r. dla zgodnych urządzeń, ale Twoje urządzenie nie jest całkiem gotowe na tę aktualizację."

 

Skierowali mnie tu, ale wszystko jest po angielsku:

 

https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows/release-information/status-windows-10-1903

 

Mam Windows 1809.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle ciekawych gier a za nic nie mogę zmusić systemu do przyjęcia mojej płatności :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle ciekawych gier a za nic nie mogę zmusić systemu do przyjęcia mojej płatności :/

Ja zapłaciłem telefonem via SMS. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Blair też w tym będzie na premierę?

 

Tak ma być (wpisz sobie w google) :D

 

E3: Blair Witch w Xbox Game Pass w dniu premiery
Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki, ale nie o to chodzi. Nie potrafię im przetłumaczyć że chcę Holenderską wersję tego.

W efekcie musiałem użyć nie swojej, polskiej karty :)

(holenderskie karty debetowe są inne (a kredytówki nie chce) jest na nich tylko numer rachunku)

 

Ok, teraz twierdzi że mój komputer z którego teraz piszę jest wyłączony.

To ja już nie narzekam na Epic Store, takiej nieintuicyjnej padaki jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa i jest po polsku normalnie .. Musisz miec majową aktualizacje win 10.

 

A ODIN pisał że ma problem bo jest po angielsku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem gdzie są te newsy po angielsku w apce xbox? I o co odinowi chodzi :E

 

Praktycznie wszystko jest po polsku, jedynie niektóre mniej popularne gry mają opisy po angielsku. Widocznie nie zostały jeszcze przetłumaczone.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem gdzie są te newsy po angielsku w apce xbox? I o co odinowi chodzi :E

 

Tego nikt nie wie. Tak jakby aplikacja służąca do gier nagle była istotna do czytania newsów (czemu na STEAM wszystkie newsy pod grami nie są języku polskim? normalnie skandal) :E

 

VTD2fKq.jpg

 

Mega problem - czum nikt wcześniej na to nie wpadł żeby się do tego przyczepić :lol2: ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko newsy, nie które karty gry mają opisy po angielsku, a mi raz jakaś gra pokazała opis po hiszpańsku/portugalsku. Zależy zapewne od tego na jakie języki przetłumaczyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak usługa oraz apka jest dopiero w wersji testowej a sam Microsoft stara się osłodzić pewne niedogodności promocyjnymi cenami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, tyle czasu gra na steamie, steam tyle czasu od bety, a karta produktu po angielsku, nie wnikam to że gra nie ma naszego rodzimego języka, choć japońskie gry i tak wolę grać po angielsku- wszelkie animce.

 

H7Y350W.jpg

 

 

Robić cyrki, że coś jest po angielsku? w dobie, gdzie angielski jest szczególnie w użytkowaniu kompa jest wymogiem :P

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukadd a Ori and the Blind Forest Definitive Edition grałeś ?

 

Ori and the Blind Forest jaka piękna gierka. Oprawa audiowizualna mistrzostwo świata! :zakochany: Dla niej samej warto przepustkę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje urządzenie nie jest gotowe na update 1903 xD

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz jakieś urządzenie/hardware który może się gryźć z najnowszym update. Musisz szukać w wątkach o najnowszym update co może być przyczyną. Po pierwsze odłącz wszystkie urządzenia zewnętrzne od komputera, a pomocy szukaj w wątku http://forum.pclab.pl/topic/1282364-Windows-10-1903/page__pid__15527517__st__200entry15527517

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, są ludzie którzy jeszcze nie mają Ori, gdy chodziło to po 30 zł, ba, którzy nie widzieli, jakie to genialne?!

A myślałem, że to ja jestem zacofany. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze nawet te 40 zl za tyle gier to wrecz smiszna cena,ba nawet drugie tyle to jak za darmo patrzac ile te gry kosztuja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja odkryłem Ori dopiero teraz, ale po co mam je kupować, skoro mam wszystkie gry w pakiecie za 4 zł? Kupiłem Xbox Game Pass, bo wychodzi taniej i dostaje w tej cenie więcej gier a nie tylko samo Ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ori grałeś? Ja nie grałem a mi się spodobało. 4 zł to darmo w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, są ludzie którzy jeszcze nie mają Ori, gdy chodziło to po 30 zł, ba, którzy nie widzieli, jakie to genialne?!

A myślałem, że to ja jestem zacofany. :E

Ori z tego co pamiętam było już wcześniej w starym podstawowym passie, którego też miałem ze dwa razy wykupionego, ale ja nie miałem czasu tego nigdy ograć bo zawsze było coś innego.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, maniacy sandboxów od Ubi Oriego nie znajo ;)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poznali i pokochali specjalnie dla tej gry kupiłem XGP i Ori and the Will of the Wisps też biorę w abonamencie na premierę.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...