Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przerwaną subskrypcje na jakiś czas, sejwy nie zniknęły.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak usuniesz grę to chyba jednak znikają. Nie ma chmury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jeszcze co do subskrypcji, mam do 22.04 a dostałem maila od MS że 15.04 automatycznie naliczą 159 na kolejne 3msiące, a jeśli chcę anulować to muszę to zrobić co najmniej 2 dni przed 15.04 czyli de facto trzeba anulować suba min 10 dni przed datą do kiedy opłaciliśmy :lol2:, dodając do tego cyrki że w apce mi wyskoczyło że mam suba do 1.05 a mam faktycznie do 22.04, to nie wiedząc o tym trzeba by anulować 20dni wcześniej.

Tak się kasę robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokuj płatność paypal i mogą sobie skoczyć :lol2:

 

Ciekawe w sumie jak to u mnie będzie, bo za 15 minut powinna mi się skończyć subskrypcja z tego co rozumiem. Chociaż sam niby 2-3 dni temu subskrypcję sam anulowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcję można anulować nawet od razu po jej opłaceniu, wszystko będzie aktywne do momentu kolejnej płatności. Nie traci się nic z już opłaconych miesięcy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym GameSyfPass wybieram jakąś grę klikam zainstaluj i nic się nie dzieje. Trzeba jakieś magiczne sztuczki zastosować czy jak?

Chyba nie ogarniasz zbytnio win10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te 3 miesiące ultimate za 4 zł. Potem jeszcze ten kod amd i miałem łącznie 5 miesięcy. Wczoraj mi się skończyło i znowu mogę mieć za 4 zł, ale miesiąc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ogarniasz zbytnio win10 :)

No masz rację nie potrafię kliknąć w przycisk "zainstaluj" :lol2:

 

To windows sam się nie ogarnia bo przestały działać nagle nawet aktualizacje systemu i musiałem to naprawić tym instalatorem od microsoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulowałem ultimate, pierwsze 3 msc za 4zł, poźniej 3 msc zwykłe które przekonwertowało na 2 ultimate, było za 35zł to wziąłem - ale teraz ciekawych ofert brak, a jak już to lepiej brać zwykłe nie ultimate jak tylko gra się na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza Kiwami dziś dodana do usługi. A ja jeszcze nie ograłem zero, chociaż na dysku leży. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zapytać czy jeżeli posiadam aktywne konto i usługę game pass i jak zakupie grę to czy po anulowaniu subskrybcji ta gra dalej będzie przypisana do mojego konta? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak, ale nie będzie aktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupi (grę) to będzie cały czas, to normalny zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o to, czy jak kupię teraz przy aktywnej subskrypcji Forze Horizon 4 ultimate to czy po zaprzestaniu opłacania sybskrybcji dalej będę mógł grać w FH 4 U, bo to że ona będzie przypisana do mojego konta to już też doczytałem? Przy aktywnej subskrybcji można FH 4U wyrwać trochę taniej. I nasunęło mi się kolejne pytanie: jak ustawić kierownicę DFGT lub w FH 4 żeby był większy kąt obrotu widoczny w pojeździe widok ze środka kabiny? Na razie kierownica w grze obraca się tylko około 180 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz to czego nie rozumiesz? Kupuje baton, mam baton... Grzmij i usuwaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West of Dead - bardzo fajna i klimatyczna gra ale z problematycznym sterowaniem - na klawiaturze i myszce nie da się w to grać, na padzie jest lepiej ale walka, celowanie to dla mnie mordęga ... Gra przypomina Dead Cells ale tam mamy głównie walkę bezpośrednia a tutaj, jest głównie broń palna ale inne mechaniki s bardzo podobne. Gra jest ponoć po polsku ale w wersji z Ga,e Passa nie mogę go znaleźć i jest po angielsku.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

126d3c202370d1de9dc54de1b035ef3273cf_740

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde mieli dać Forza 7 na pc i nie dali:pistols:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak? Coś nie w temacie jestem. Spokojnie, jak nowa Forza się pojawi to na stówkę w XGP zagości i to pewnie day1.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli 4 zł jest za zalozenie konta tak? a potem płaci sie 19 zł miesiecznie? bo patrzylem na tej ich stronie i tam pomieszane gierki z Xboxa z tymi tylko na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwszy miesiąc za 4 zł, a potem 18 zł w wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś wykaz gier jakie tam są i gdzie dokładnie to zamówić? zebym czasem nie zamowił tego Xbox Game Pass ale na konsole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...