Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pytanie do wyjadaczy X klocka

planuje kupic nowa konsole od "giganta z redmond".

 

Za czasow xbox 360 nie potrzebowalem grac online i widze, ze duzo sie pozmianialo w tej kwestii..

 

Czy jezeli kupie xbox game pass console (opcja z pc  odpada, za slaby pc i nie skorzytam w pelni z tego) to czy musze miec xbox live gold ?

z opisu wynika, ze nie ale  jednak linijka tekstu mnie zastanawia

 

Do gry w niektóre gry w trybie online lub w trybie wieloosobowym online na konsolach Xbox One i Xbox Series wymagane jest konto Xbox Live Gold (sprzedawane osobno)

Do jakich gier ?, kiedy o tym sie dowiem, w dniu premiery gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, PełenLuz napisał:

Czy jezeli kupie xbox game pass console (opcja z pc  odpada, za slaby pc i nie skorzytam w pelni z tego) to czy musze miec xbox live gold ?

To jest temat o PC. Ultimate obejmuje wszystko, a dostajesz go z ... Golda :) Po konwersji za 4 zł (co daje 2 miesiące, bo jeszcze jeden za odnawianie 3 6 12). Tak więc na teraz to jedyna opcja (poza VPN, ale tu mogą być bany, choć mało realne, ale już banowali za VPN). Potem zapewne będą zmiany i znikną opcje, jak np. zniknął trial 14 dni czy promocje 3+3 (6 miesięcy w cenie 3).

Co do Golda to były różne plotki o likwidacji i się okaże, ale wątpię by goły Pass zawierał Golda (choć Ultimate miałby sens nadal dzięki PC + Xbox).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gry nachodzą inne odchodzą:

DuD6peX.png

Drake Hollow – dostępne od 1 października

Forza Motrosport 7 – dostępne od 8 października

Ikenfell – dostępne od 8 października

A z obiegu 15 października wypadną:

Felix the Reaper , Metro 2033 Redux , Minit , Saints Row IV Re-Elected , State of Mind

Edytowane przez Pressure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się przekonam, co to za cudo ta Forza :E Horizon wcale się cudem nie okazał, ciekawe jak z Motorsport. Znając życie już ostatni GRiD okaże się lepszy :D

BTW - czy jeśli GP miałby mi się odnowić 17.10 to zapłacę jeszcze 18 zł czy już 40 zł? Dostałem jakiegoś maila czy tam powiadomienie, że oczywiście nowa cena wchodzi od października ale będzie obowiązywać od pierwszego odnowienia po 2x.10?

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forzy są akurat świetne, zarówno Motosport jak i Horizon, choć wolę tę pierwszą serię.

Ciekawe, ile gier EA trafi do Game Passa w grudniu na PC? Wszystko to, co oferuje EA Play, czy tylko wybrane tytuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zas napisał:

Wreszcie się przekonam, co to za cudo ta Forza :E Horizon wcale się cudem nie okazał, ciekawe jak z Motorsport. Znając życie już ostatni GRiD okaże się lepszy :D

BTW - czy jeśli GP miałby mi się odnowić 17.10 to zapłacę jeszcze 18 zł czy już 40 zł? Dostałem jakiegoś maila czy tam powiadomienie, że oczywiście nowa cena wchodzi od października ale będzie obowiązywać od pierwszego odnowienia po 2x.10?

U mnie jest to 18 zł. zawsze sprawdzam na https://account.microsoft.com/services/pcgamepass/billing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzę, chociaż chyba już i tak zrezygnuję, za 18 zł można już coś dorwać na promocji, a na GP wydałem i tak już chyba 3x4 zł i 1x18 zł. Powoli się to robi nieopłacalne :E Muszę i tak jeszcze tylko kilka gier sprawdzić, czy warte zakupu, do 17.10 zdążę, a potem pa-pa. W sumie to mi z dużych tylko Plaga została plus parę indyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakiej rozdzielczości strumieniowana jest gra przez xCloud? Czy są różnice w tej rozdzielczości między PC, a Androidem? No i jeszcze jednak kwestia, która mnie nurtuje - strumieniowane gry są w wersjach na Xbox One, czy Xbox One X? Chodzi mi głównie o framerate, ale oczywiście za tym powinny też stać lepsze ustawienia graficzne w przypadku tej drugiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2020 o 09:07, Zas napisał:

 

BTW - czy jeśli GP miałby mi się odnowić 17.10 to zapłacę jeszcze 18 zł czy już 40 zł? Dostałem jakiegoś maila czy tam powiadomienie, że oczywiście nowa cena wchodzi od października ale będzie obowiązywać od pierwszego odnowienia po 2x.10?

No jak byk pierwsze odnowienie po 02.10 to jest choćby 3.10. U mnie ściągają w okolicach 10-go więc spodziewam się nowej kwoty. Ale rzeczywiście też miałem memo, z którego zrozumiałem, że nowa kwota będzie w pierwszym odnowieniu po październiku, czuli w listopadzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tam pisali że pierwsze po dwudziestym którymś, tak mi się wydaje :)
Ale komunikatu nie zapisałem, a na maila chyba nie przysyłali, albo usunąłem już.

Na stronie nadal pokazuje mi 18,99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate za 4 zł na 3 miesiące, również dla starych kont. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Raczej dla nowych

 

Screenshot_20201202-135905261 (1).jpg

Dla tych którzy nie mają aktywnej subskrypcji i oczywiście dla nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO temu bo masz aktywną subskrypcję, na swoim koncie gdzie też mam jak Ty to nie działa. Na drugim bez aktywnego suba normalnie 4zł wyświetla za miesiąc + 2 gratis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa normalnie dla starych kont jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba przekroczyłem limity dla mojego konta, bo nie wchodzi mi to promo za 4zeta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukadd napisał:

Ja już chyba przekroczyłem limity dla mojego konta, bo nie wchodzi mi to promo za 4zeta :E

A masz nieaktywnego suba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak skończyło mi się jakoś ~3+ tygodnie temu i od tego czasu nie miałem opcji abo z promo, tylko full price.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wyświetla, ale przynajmniej w aplikacji Xbox nie ma ani słowa o dwóch miesiącach gratis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj. To to rozumiem, zasłużyli na mój abonament. W zasadzie w każdym miesiącu powinien być przynajmniej jeden tytuł wagi ciężkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo do kiedy te promo na XGPU 3 miechy za 4PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...