Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reddzik napisał:

Nie rób konta online do logowania Windowsa, jest to niepotrzebne! Używaj offline.

Potrzebujesz konto w sklepie Microsoft Store, stamtąd ściągasz aplikację xbox game pass, kupujesz gry, doładowujesz konto kodami z kuponów, czy wklepujesz kody na gry kupione z zewnątrz.
Jest aplikacja domyślnie zainstalowana w Win10 Microsoft Store, z której ściągasz, patchujesz gry, appki, albo to samo można zrobić na stronie internetowej- tzn założyć konto, a potem wklepać dane w tej aplikacji sklepowej Microsoft.

Ja jakiś czas temu na to konto kupiłem w promocji pada Xbox Series z brytyjskiego Microsoft, bo było taniej niż u nas :)

Dzięki. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że w GP jest Desperados, bo akurat mam kodzik na 2 tygodnie, a uważam Blades of shogun za genialna grę, więc tutaj też na pewno będę się dobrze bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jak kupując na Eneba kod do gamepassa każe mi sie logować do paypal ?kupujac w media kod na 3 miesiace nie bylo czegos takiego .Czy muszę założyć konto na paypal ?dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

We support a great variety of payment methods, in order to provide the best services and satisfy all of our customers. Therefore you can select from Paypal, debit and credit cards, Paysafecard and more.

The payment methods made available to you in the checkout page are limited by your region and the type of product you're trying to buy. If you don't see a specific payment method in the list, it means that, sadly, you won't be able to use it to complete this purchase.

Wszystko zależy od tego jakie metody płatności dla Polski oferuje Eneba. W Media płaciłeś kartą, Blikiem? Kartą pewnie możesz i w Eneba.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę kupić Flight Simulator 2020 Premium i w Microsoft Store doczytałem, że z Game Pass jest ok. 100 zł taniej. Generalnie interesuje mnie tylko ten tytuł, zatem chciałbym się upewnić w kilku kwestiach:

- czy mogę wykupić pierwszy m-c za 4zł, kupić na własność FS2020 ze zniżką i po zakupie od razu zrezygnować z subskrypcji Game Pass? - czy nie naruszę tym jakichś zasad? (rozumiem, że po wygaśnięciu subskrypcji nadal będą mógł grać...?)

- co w sytuacji późniejszej reinstalacji systemu - jak ponownie zainstalować grę, jeśli nie mam nośnika instalacyjnego?

- czy po wygaśnięciu subskrypcji, gra na komputerze będzie się aktualizowała? Z tego co wiem, akurat do FS aktualizacje wychodzą dość często, wszak to projekt stale rozwijany...

Edytowane przez luko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

- co w sytuacji późniejszej reinstalacji systemu - jak ponownie zainstalować grę, jeśli nie mam nośnika instalacyjnego?

- czy po wygaśnięciu subskrypcji, gra na komputerze będzie się aktualizowała? Z tego co wiem, akurat do FS aktualizacje wychodzą dość często, wszak to projekt stale rozwijany...

 

Musisz pobrać od nowa, e.w trzymać na innej partycji,  ale nie jestem pewny czy tak to zadziała. 

Może się zainstalować update, ale gra po wygaśnięciu subb przestanie działać. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, luko napisał:

czy mogę wykupić pierwszy m-c za 4zł, kupić na własność FS2020 ze zniżką i po zakupie od razu zrezygnować z subskrypcji Game Pass?

W ramach GP dostępna jest wersja standard i korzystasz z niej dopóki masz aktywną subskrypcję. Każda gra kupiona na własność jest Twoja i możesz z niej korzystać niezależnie od subskrypcji. A czy kupiłeś ją ze zniżką czy bez i w jakich okolicznościach nie ma to znaczenia.

Edytowane przez Dżony Bi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy można kupić subskrypcje drugi raz w promocyjnej cenie 4zl? Bo wyskakuję mi oferta na sklepie MS za 4zł ale gdy ja klikam widzę pełną cenę. A kiedyś z tego co pamiętam chyba miałem kupioną wersje za 4zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem można, czasem nie. Chyba nikt nie wie od czego to zależy. Może od jakiegoś profilowania przez MS no i kalkulacji zysków.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie gdzieś za pół darmo dostać game pass ultimate? Niestety mój rok za 30 zł niedługo się kończy i wypadałoby to odświeżyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, joloxx9 napisał:

Da sie gdzieś za pół darmo dostać game pass ultimate? Niestety mój rok za 30 zł niedługo się kończy i wypadałoby to odświeżyć :)

https://lowcygier.pl/subskrypcje/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/  i inne opisy na łowcach.

W dniu 5.02.2021 o 00:28, Halfi napisał:

Mam pytanie, czy można kupić subskrypcje drugi raz w promocyjnej cenie 4zl? Bo wyskakuję mi oferta na sklepie MS za 4zł ale gdy ja klikam widzę pełną cenę. A kiedyś z tego co pamiętam chyba miałem kupioną wersje za 4zł.

Z tego co się orientuje to musisz zrobić nowe konto i wbić je na konsole jako "Konsola domowa". Na tym koncie będzie aktywna subskrypcja, ale będziesz mógł grać też z innego konta na tej konsoli.
Szczegółów nie znam, bo będę to robił pierwszy raz jak przyjdzie konsola xD.

Edytowane przez KaBaSZo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KaBaSZo napisał:

Ok dzieki, jak widać niestety jedyna opcja to 2 konto ale w sumie jak je ustawie na rok to jakoś nie będzie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, EA play jest już dostępne w Gamepass PC, nadal jest "coming soon" czy w ogóle zostało anulowane? Nie mogę się doszukać jasnych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soon. Miało być, ale przesunęli premierę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Dragon Age Początek i Inkwizycja są w GP z dodatkami, czy bez? W Origin Access mam z dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra na PC!

 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się akurat promocyjny GP skończył :E 
Obczaiłbym parę gier, zwłaszcza Nier i Jedi, bo nie wiem czy kupować.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedi ograłem na Ea Play na steamie za 3zł, imo warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Zas napisał:

A mnie się akurat promocyjny GP skończył :E 
Obczaiłbym parę gier, zwłaszcza Nier i Jedi, bo nie wiem czy kupować.

Nier to jednak bym kupił, bo można modować i chyba już się pojawiło fanowskie spolszczenie, a w GP wszystkie pliki są szyfrowane.   Jedi jest IMO bardzo dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę sprawdzić na sobie Nier, jak mi podejdzie ten system, to kupię, na cdkeys widziałem w cenie 30zł+ wolę już na steamie za tyle zakupić, bo wiem, ze są mody poprawiające jakość gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem Xbox Game Pass, po 10 minutach kupiłem Ultimate. Czy weźmie mi 39,99 za zwykły + 59,99 czy tylko ta różnica zostanie pokryta? nie bardzo rozumiem zasadę działania tego i nie wiem, co anulować w tym momencie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...