Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bbandi napisał:

Też miałem XGPU 3 miesiące za 4zł, przed końcem anulowałem subskrybcje (żeby nie naliczyło na kolejny miesiąc już za pełną kwotę)

Z pół roku nie korzystałem z Game Pass - niedawno kupiłem suba na miesiąc za 40zł ale suba na XGP zwykłe i działa bez problemu, tylko to robiłem przez Windows Store a nie przez apke.

Ja probowalem przez apke i przez konto microsoft i nie dalo rady. Przez apke wyskakiwalo ze juz mam tego suba, a na koncie przy zwyklym xgp bylo tylko ze anulowano i zadnych dodatkowych opcji wznowienia itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, vivaldi8 napisał:

w sumie zaskakujące że aż 66% opłaca jakąś subskrypcję z grami :D Nie sądziłem że aż tyle

Za 40zl na miesiac mam zainstalowane: Resident evil 7, The Medium, Doom eternal, Injustices 2, Gears of War 5, 

Wiesz ile by wyniosło kupic te gry z osobna za pełną kwotę? masz odpowiedź czemu tyle osób subskrybuje, dodatkowo polacy to cwaniaki i sporo osób ma kombinowane subskrybcje z jakichś czipsów itd itp.

Wiadomo nie jest to opcja dla osób które rozciągają grę na miesiące itd bo wtedy sie nie opłaca ale żeby singla przejść i zapomnieć to jak najbardziej dobra rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, vivaldi8 napisał:

MS udostępnił trochę całkiem ciekawych danych o polskich subskrybentach XGP

https://xgp.pl/newsy/xbox-game-pass-polscy-gracze-badanie-ankieta-dane/

w sumie zaskakujące że aż 66% opłaca jakąś subskrypcję z grami :D Nie sądziłem że aż tyle

Ciekawe ile z tych procent to userzy za 4 zł. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaycob napisał:

Ciekawe ile z tych procent to userzy za 4 zł. :E 

Ciekawe ilu ma po 3 miesiącach za 4 złote powklepywane 50 x 7dni kodów z pringelsów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Jaycob napisał:

Ciekawe ile z tych procent to userzy za 4 zł. :E 

 

18 godzin temu, bbandi napisał:

Ciekawe ilu ma po 3 miesiącach za 4 złote powklepywane 50 x 7dni kodów z pringelsów ?

pewnie większość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusze już otwierają szampana. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się znów promo 4zł za 3msc XGPU - przeszło mi bez problemu ? za dwa dni miało mi już naliczyć zwykłe XGP za 40zł na kolejny miesiąc a tak mam do 16.08.2021 za 4zł XGPU?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2021 o 08:16, Jaycob napisał:

Nie ściągaj z MS Store tylko z apki Xbox'a. 

Przecież to jest jakaś tragedia,pobieram FM7 i najwięcej ile widziałem to 30 MB/s,a przeważnie okolice 10 MB/s :-( Taki Steam wykorzystuje pełne łącze i leci za każdym razem 98/100 MB/s. Tutaj to jest tragedia :-( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, maras2574 napisał:

Przecież to jest jakaś tragedia,pobieram FM7 i najwięcej ile widziałem to 30 MB/s,a przeważnie okolice 10 MB/s :-( Taki Steam wykorzystuje pełne łącze i leci za każdym razem 98/100 MB/s. Tutaj to jest tragedia :-( 

Pomyśl o ludziach z 1MB/s transferu SADYSTO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Pomyśl o ludziach z 1MB/s transferu SADYSTO?

Wiem coś o tym,jeszcze niedawno taki miałem ;)  Tu nie ma nic do śmiechu,to jest tragedia jaki w dzisiejszych czasach ludzie mają internet :-(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2021 o 23:11, bbandi napisał:

Pojawiło się znów promo 4zł za 3msc XGPU - przeszło mi bez problemu ? za dwa dni miało mi już naliczyć zwykłe XGP za 40zł na kolejny miesiąc a tak mam do 16.08.2021 za 4zł XGPU?

 

A mnie nie przechodzi, pojawia się normalna cena 54 zł... Mysławem ze sie uda bo wszyscy piszą, że na istniejących kontach działa.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem pierwsze za 4zł promo to później przy drugim nie przechodziło, teraz jest chyba 3 promo za te 4zł i teraz mi przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Zas napisał:

A mnie nie przechodzi, pojawia się normalna cena 54 zł... Mysławem ze sie uda bo wszyscy piszą, że na istniejących kontach działa.... ?

Mi też nie działa, jak jeszcze można to nakupuj kodów na 7 dni :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2021 o 17:02, maras2574 napisał:

Przecież to jest jakaś tragedia,pobieram FM7 i najwięcej ile widziałem to 30 MB/s,a przeważnie okolice 10 MB/s :-( Taki Steam wykorzystuje pełne łącze i leci za każdym razem 98/100 MB/s. Tutaj to jest tragedia :-( 

Cała ta appka XBOX i sklep Microsoftu na PC z systemem Windows 10 można rozbić o kant dupy na konsolach jest to lepiej zrobione 

Forza Motorsport 7 - przedstawiamy rozwiązanie problemu z pobraniem gry ze Sklepu Windows

Jak widać lata mijają a problemy jak były tak nadal są i działa to słabo 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie leci pełnym łączem to odpalasz xbox.com/play i grasz od razu w co chcesz póki się nie ściągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Wu70 napisał:

Jak nie leci pełnym łączem to odpalasz xbox.com/play i grasz od razu w co chcesz póki się nie ściągnie :D

Ale to nie dla wszystkich póki co ;)  Wczoraj pobierałem SnowRunner i jakoś w miarę szło ;) Chociaż do ideału daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pobierać właśnie MFS i nie jest źle,jestem zaskoczony :o

jIFB0xh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Cała ta appka XBOX i sklep Microsoftu na PC z systemem Windows 10 można rozbić o kant dupy na konsolach jest to lepiej zrobione 

Forza Motorsport 7 - przedstawiamy rozwiązanie problemu z pobraniem gry ze Sklepu Windows

Jak widać lata mijają a problemy jak były tak nadal są i działa to słabo 

Ale to nie apka Xbox, tylko niedorozwinięcie Microsoftu. Akurat temat przerywania pobierania, do którego się odnosisz moim materiałem, nie jest tutaj problemem. Problemem jest to, że z jakichś nieznanych powodów niedorozwinięty Microsoft ma np. problemy z NATem i jego odblokowanie często odblokowuje szybsze pobieranie. Mając łącze 1Gb/1Gb nigdy w życiu nie widziałem Xboksie powyżej 300 Mb/s po kablu, a z zablokowanym Natem to mialem mniej niż 100 Mb/s. Na Steamie, Epicu i nawet Originie wysycenie łącza przy pobieraniu to norma. 

Ogólnie jak ktoś ma wielkie problemy z szybkością pobierania na Windows to dużo lepiej mieć na konsolce nie będzie.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BlindObserver napisał:

Ale to nie apka Xbox, tylko niedorozwinięcie Microsoftu. Akurat temat przerywania pobierania, do którego się odnosisz moim materiałem, nie jest tutaj problemem. Problemem jest to, że z jakichś nieznanych powodów niedorozwinięty Microsoft ma np. problemy z NATem i jego odblokowanie często odblokowuje szybsze pobieranie. Mając łącze 1Gb/1Gb nigdy w życiu nie widziałem Xboksie powyżej 300 Mb/s po kablu, a z zablokowanym Natem to mialem mniej niż 100 Mb/s. Na Steamie, Epicu i nawet Originie wysycenie łącza przy pobieraniu to norma. 

Ogólnie jak ktoś ma wielkie problemy z szybkością pobierania na Windows to dużo lepiej mieć na konsolce nie będzie.

Dzięki za wyjaśnienia ?

Ja nie wiem jak to tam dokładnie działa ale jak grałem jeszcze na PC to cuda się działy z sklepem Microsoftu a teraz na XBOX SERIES X nie mam już takich problemów. Fakt ściąganie też potrafi się czasem ślimaczyć ale nie tracę pobieranych plików a na Win10 potrafiłem ponawiać kilka razy ściąganie od nowa.

PS> Dodam jeszcze że na STEAM, Uplay lub Origin nie miałem takich problemów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Xbox Series X wraz z GP na dwa lata, anulowałem już swoją subskrypcję do 9 czerwca, w koncie na PC mam do zrealizowania subskrypcje, która wygasa w 9 czerwca 2023 i wystarczy to kliknąć przed dziewiątym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd kupiłem Series X korzystałem z GPU i płaciłem normalną cenę 55zł. Teraz mam mniej czasu na konsole ale czasem coś ściągnę i pogram. Jaka teraz opcja jest najkorzystniejsza ,jakaś promka czy może kody po 7dni? Na enebie widzę 10x7dni za 55 zł czyli 50% taniej jak normalnie . Podrzućcie cośta ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, slimko82 napisał:

Odkąd kupiłem Series X korzystałem z GPU i płaciłem normalną cenę 55zł. Teraz mam mniej czasu na konsole ale czasem coś ściągnę i pogram. Jaka teraz opcja jest najkorzystniejsza ,jakaś promka czy może kody po 7dni? Na enebie widzę 10x7dni za 55 zł czyli 50% taniej jak normalnie . Podrzućcie cośta ; )

???? Tutaj większość osób ma nabite do 2022  czy nawet do 2023 za dosłownie grosze . Nie miałeś promki za 4zl na 3 miesiące ?. Na przyszłość śledź łowców

https://lowcygier.pl/subskrypcje/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/

Przez ile miesięcy kupowałeś za 55zl?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...