Skocz do zawartości
azgan

Xbox Game Pass PC - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest opcja zmiany dysku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie przy Nier tylko nie mogę wybrać ... dziwne

81586ed446c86341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie ściągaj z MS Store tylko z apki Xbox'a. 

11 godzin temu, bbandi napisał:

- Control (wywaliłem po 30 minutach - nie podeszło)

Ta gra dość długo się rozkręca, mocy mamy mało i faktycznie na początku nie wiele się dzieje. Dał bym jeszcze szansę. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie tam od początku kupiła atmosferą, zresztą strzelanie też dziwnie przyjemne, chociaż wcześniej wydawało mi sie strasznie słabe z powodu tylko jednej broni, gdy oglądałem grę na YT.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, można z apki instalować, tzn na początku nie miałem możliwości korzystania z apki bo tak jakby nie widziało subskrybcji i dlatego na msstore instalowałem ale teraz widzę że apka już działa.

Greed fall jednak odinstalowałem, nie moje klimaty bardziej już Technomacer mi się podobał, mogli rozwinąć 1 część.

Control może jeszcze zainstaluje, a Niera sobie daruje bo jest spolszczenie ale na steam, jak zrobią pod XGP to wtedy przetestuje.

Medium działa na RTX high i DLSS Quality całkiem fajnie, da się grać i jest klimacik obrazów Beksinskiego tylko że tych obrazów było ponad tysiąc a pomysły w grze jakby z ogółu przyjęte. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
50 minut temu, bbandi napisał:

a Niera sobie daruje bo jest spolszczenie ale na steam, jak zrobią pod XGP to wtedy przetestuje.

Nie zrobią , bo ingerować w pliki XGP niestety nie można. To jest największy minus tej usługi. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Xbox Game Pass Ultimate na Xbox. Na pc jak wchodzę w store to nie widzę żadnych gier dostępnych z tych które mam. Pomyliłem konta czy lista gier na pc jest inna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Lista na PC jest inna. 2. Korzystaj z apki Xbox, a nie store. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To jest w ogóle dziwne, dam za przykład Pillars of eternity 2 - włączam liste gier Game pass na MS Store z opcją pokaż  wszystkie: nie ma tej gry, robię to samo w apce: nie ma tej gry, wklepuje w wyszukiwarce MS Store albo Aplikakcji i ... znajduje ją, jest w opcji Gamepass i mogę instalować,  jest parę gierek których nie ma bezpośrednio na listach - to jest żart bo ludziom przepadają "pod nosem".

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Jaycob napisał:

1. Lista na PC jest inna. 2. Korzystaj z apki Xbox, a nie store. 

Dzięki! Ten MS nieźle namieszał. Może apka Xbox będzie miała lepszą prędkość ściągania bo MS store ssie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej to samo guano jeśli chodzi o transfery. Podobno na jesień ma być w nowej wersji Winzgrozy nowy sklep i mają poprawić między innymi te transfery. Co ciekawe, u jednych problem jest a u innych go nie ma. Mam na myśli Polskę ;) Wychodzi na to, że routing przez Kambodże stosowany przez niektórych dostawców neta robi problemy :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś się bawił we wgrywanie spolszczenia do Obliviona? niby gra mi działa, ale nie ma w ogóle żadnych dialogów, nawet się im usta nie ruszają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testował ktoś xcloud z gamepassa na PC? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem wśród testerów - na razie złego słowa nie mogę powiedzieć ;) Poza brakiem obsługi klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie przymierzam się do przejścia Forza Motorsport 7 w ramach XGP. Chcę mieć komplet aut, czy muszę coś dokupować? Rozumiem że w XGP jest wersja standard i powinienem wykupić Car Pass, który jest obecnie w promo za 51,60PLN. Dobrze rozumuję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrałem wcześniej triala więc Ci tego nie sprawdzę nawet jakbym chciał ale obstawiam, że się lud rzucił i serwery ledwo zipią ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Althais napisał:

Czy też macie problem z pobraniem Fify 21 na PC ?

Tak. 

Nie. Musisz mieć apkę EA. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi