Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem sobie jak to jest z tym wznawianiem pobierania.

 

I tak, wyłączając aplikację, odłączając kabel od neta w trakcie ściągania, czy normalnie wyłączając komputer nie miałem problemu z wznowieniem, po ponownym uruchomieniu.

Ale po odłączeniu zasilania/zrobienia hard reset PC podczas pobierania, po ponownym uruchomieniu PC niestety pobiera od nowa.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po ponownym uruchomieniu kompa?

Także. Jest kontynuacja, ale już wstrzymać nie mogę. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle wywala błąd przy próbie pobrania metro exodus. Co ciekawe wcześniej normalnie mogłem grać aż do momentu pewnej cutscenki z początku gry. Teraz nawet gry nie mogę pobrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo przyklejony a ja go szukam ;) Swoją drogą to teraz wszystkie abonamentówki i wszystkie platformy będą miały osobne tematy? Ma to sens?

 

----

 

Chyba najlepiej wydane 4zł w mojej historii gamingu.

Nadrabiam świetne przegapione gry.

W Everspace się zakochałem, przeszedłem i wymaksowałem drugi statek.

CrossCode mnie wciąga jak nie wiem.

Hellblade czeka.

 

Apka to niestety trochę kupa, no ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox%20Game%20Pass%2019%20czerwiec.jpg

od jutra:

 

 

Resident Evil: Revelations (Xbox Game Pass Console, Xbox Game Pass Ultimate)

Rare Replay (Xbox Game Pass Console, Xbox Game Pass Ultimate)

 

27 czerwca

 

Torment: Tides of Numenera (Xbox Game Pass PC, Xbox Game Pass Ultimate)

Goat Simulator (Xbox Game Pass PC, Xbox Game Pass Console, Xbox Game Pass Ultimate)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niedopracowanej apki, to MS chyba nie mógł wypuścić. Nie mogę ściągnąć większości gier, które chcę (właściwie, to udało mi się ściągnąć jedynie recore, na którym mi nie zależy). FM 2019 - próbowałem dziesiątki razy i za każdym razem błąd.

Edytowane przez Buksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Której apki Ms Store czy Xbox? Na tej drugiej FM 2019 pobiera mi się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też bez problemowo się pobiera. Już chyba z 20 gierek ściągnąłem w tym FM 2019.

 

Dopiero teraz się gapnąłem, że Prey'a dodali :E Na premierę po ograniu demka jakoś odrzuciło mnie od tej gry, ale w takiej cenie chyba dam jej drugą szansę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Której apki Ms Store czy Xbox? Na tej drugiej FM 2019 pobiera mi się bez problemu.

 

Używałem obu. MS Store i Xbox beta.

 

Nic niemówiący błąd: 0x80070005

Edytowane przez Buksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś problem z uprawnieniami. Spróbuj zmienić dysk instalacji, zaloguj się z konta administratora.

 

Ogólnie w google masa info na temat tego błędu. Np. zobacz to https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_8-windows_store/cant-install-apps-from-store-error-0x80070005/1da61861-26ee-41b4-ada9-8ac516b0107a?auth=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niedopracowanej apki, to MS chyba nie mógł wypuścić. Nie mogę ściągnąć większości gier, które chcę (właściwie, to udało mi się ściągnąć jedynie recore, na którym mi nie zależy). FM 2019 - próbowałem dziesiątki razy i za każdym razem błąd.

Sciagnij przez sklep a odpalaj przez apke i problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś problem z uprawnieniami. Spróbuj zmienić dysk instalacji, zaloguj się z konta administratora.

 

Ogólnie w google masa info na temat tego błędu. Np. zobacz to https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_8-windows_store/cant-install-apps-from-store-error-0x80070005/1da61861-26ee-41b4-ada9-8ac516b0107a?auth=1

 

Mam konto administratora. Konto "sieciowe".

Utworzyłem dodatkowe testowe, nadałem uprawnienia administratora - to samo.

 

Jest mnóstwo wątków, ale brak rozwiązań, które pomogłyby więcej niż pojedynczym osobom.

 

Sciagnij przez sklep a odpalaj przez apke i problemu nie ma.

 

Przez sklep nie da się również - dostaję błąd.

Edytowane przez Buksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dopiero teraz się gapnąłem, że Prey'a dodali :E Na premierę po ograniu demka jakoś odrzuciło mnie od tej gry, ale w takiej cenie chyba dam jej drugą szansę :lol2:

W Biedronce było za 40 zł. Miałem kupić tam, ale nie było, a tu jak grom z jasnego nieba spadło do XGP. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tried this:

1 - Uninstalled xbox beta app

2 - Started cmd.exe as an administrator

3 - Run sfc / scannow

4 - Restart the PC and reinstall the app from https://www.xbox.com/it-IT/xbox-game-pass/pc-games?xr=shellnav

 

It worked for me

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/cannot-download-gamepass-pc-games-through-xbox/ad93c5fa-f57d-4a80-8b54-0607b4e48aeb?page=16

 

Spróbuj.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś obejść wymóg instalowania niektórych gier np. Prey na partycji systemowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prey bez problemu instaluje się na innych partycjach. Jak dotąd jedyna znana mi gra co wymagała instalacji na c: to Everspace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie można tylko na systemowej Preya zainstalować, hmm dziwne.

EDIT A jednak poszło na inną poprzez apkę xbox beta, wcześniej próbowałem przez windows store i tam nie szło na innej niż systemowa.

Edytowane przez kurczakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz domyślny katalog instalacji zmieniony na inną partycję w ustawieniach? i masz na niej wystarczającą ilość miejsca.

 

Ja mam domyślnie na D: i bez problemu mogę przenieść na inną partycję.

 

Edit. A widzę, że sprawa rozwiązana.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą takie promocje/bugi jak ze zwykłym game pass em, tzn 3 miesiące po 4 zł miałem, a później 3 miechy za 4 zł...

 

Szybki edit

 

Ultimate Game Pass 4 zł za miesiąc(jeszcze 10 dni) , tzn raczej że będą takie jaja jak ze zwykłym,czyli cebula będzie.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w necie latał poradnik jak aktywować Ultimate na 3 lata. :E

 

Kurde przez te upały nie chce mi się za bardzo grać. <3 Dopiero przeszedłem jedną grę. Mimo to i tak dobrze wykorzystałem ta przepustkę. Gra = 4zł. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pół roku za 16 zł ? i co od stycznia, tylko Forza była grana sporadycznie. Pratycznie już nie gram(ponad 20 lat grania, widziałem wszystko, teraz nie ma innowacji czy czegoś nowego w mechanikach gier, nie bierzcie pod uwagę RT czy 4k bo to w ogóle mnie nie jara, a widziałem, grafa nie robi na mnie wrażenia) , stary już się zrobiłem, ewentualnie jakiś PES czy MK ze znajomymi na kanapie, SKS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś już wiadomo, jak długo abonament będzie wynosił 4 zł i od kiedy po te 19 zł i jak na długo?

Chcę we wrześniu ograć nowe Gearsy i jestem ciekaw, czy do tego czasu abonament zdrożeje do tych, ponoć zapowiadanych 40 zł/m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...