Skocz do zawartości
Fantix

Deathloop

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Userkamil napisał:

Miejscówki są naprawdę bardzo klimatyczne:

 

44 minuty temu, MAR89TUM napisał:

BARDZO - DOBRA - GRA.

Polecam, bo serio gra się w coś świeżego i oryginalnego z mega klimatem.  

Sporo dobrego o tej grze można wyczytać. Dzięki za opinie ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że skradanie nie jest takie jak w D2. Po zabiciu ciała od razu znikają i dodali tutaj jeden perk i umiejętność, które całkowicie zabiły mi fun z gry walki. Wszystkie bronie są nie potrzebne, chociaż mam prawie wszystkie legendarne.  Gra jest mega łatwa teraz.  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie chodzi o skradanie ani żadne wyrafinowane mordowania.   Przeciwnicy tutaj to pionki do przyjemnego odstrzału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie? To po co te wszystkie bronie i umiejętności? :E Poza tym jest jedna misja przy której nie wywołać alarmu, także jakikolwiek konflikt sprawia, że misja jest nieudana. To jak nie chodzi o skradanie? :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to, żebyś mordował na ulubiony sposób.  Przeciwnicy tutaj to żadne wyzwanie ani gra nie promuje zabijania po cichu bo po co? Nie ma konsekwencji alarmów i promowania grania po cichu.  Wpadasz, masakrujesz kogo trzeba, robisz co trzeba i nara.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra utknąłem z sekwencją zasilania Kompleks


DEATHLOOP-using-Void-Engine-v1-708-3-34-

To jest zabugowane czy coś źle robię? Bateria jak widać jest naładowana na max. Pozostałe generatory się włączyły. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to tam gdzie mysle to wkladasz do kazdego osobno i wlaczasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem i tylko ten jeden się nie odpala. 

edit: już wiem, to ma nie działać. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, ODIN85 napisał:

Chyba Sony.

Co SONY?

Gra jest od studia należącego do Microsoftu. Na PC jest to wydawane już przez Microsoft.

SONY ma to szczęście że udało im się wykupić czasową ekskluzywność na konsolach zanim Microsoft nie przejęło całego wagonu z devami i prawami do marki.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

Daj link do Microsoft Store z grą.

Gra nie musi być na Microsoft Store. Microsoft jako wydawca może to sprzedawać gdzie chce podobnie jak robią to inni wydawcy. Grę na STEAM wydaje SONY czy Microsoft? Brak w MS wynika pewnie z zapisów w umowie że gra nie może tam trafić przez określony czas podobnie jak do XBOX GAME PASS.

Inne gry od Microsoftu też masz na STEAM to nie jest nic nowego.

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ODIN85 napisał:

Póki co Bethesda Softworks to wydała.

A kto jest właścicielem Bethesda oraz całego ZeniMax wraz z wszystkimi studiami oraz tytułami ich gier?

Microsoft kupił Bethesdę i prawa do wszystkich jej gier https://www.benchmark.pl/aktualnosci/wielkie-wydarzenie-w-branzy-gier-microsoft-kupil-bethesde.html

Ty chyba jesteś naiwny jak myślisz że prawa do marki Deathloop ma SONY i że to dzięki nim grasz w to na PC w dniu premiery ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

I za sprzedaż na Ps5 kasę Microsoft dostanie?

No a kto? Oczywiście że kasa że sprzedaży tej gry na PS5 trafi do Bethesdy bo to jest ich gra a nie własność SONY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

No to mówiłem od początku że nie do Microsoftu?

Bethesda to jest teraz Microsoft i na ich konto pracują 

Microsoft tworzy specjalną spółkę, by przejąć Bethesdę - o nazwie Vault https://www.eurogamer.pl/articles/2021-02-10-microsoft-tworzy-specjalna-spolke-by-przejac-bethesde-o-nazwie-vault

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Ale z tego nie muszą się kasą dzielić.

Podaj źródło tych informacji. Microsoft jedynie nie ingerował w podpisane wcześniej umowy na wyłączność konsolową.

CYTAT:

"Dobre wieści są natomiast dla przyszłych posiadaczy PS5, którzy chcą zagrać w nadchodzące Deathloop i Ghostwire: Tokyo.

Otóż Microsoft dotrzyma wcześniej zawartych umów, dzięki czemu w pierwszej kolejności trafią one na urządzenie Sony, a dopiero później Xboksa. Warto wspomnieć, że najpewniej nie jest to koniec zakupów Amerykanów"

 

https://gry.interia.pl/newsy/news-microsoft-nie-zamierza-ingerowac-w-dzialalnosc-bethesdy,nId,4751332

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie znam nowej umowy która by działała wstecz.

O czym Ty będziesz? Przecież dotrzymali umowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ODIN85 napisał:

Kasa idzie w tył a nie przód.

Do kogo, do SONY ??

Już pomijam że Microsoft cieszy się z samego faktu że dobrze zainwestował $ i już pierwsza gra na nową generację od ich studia to zweryfikowała a będą pojawiać się kolejne tytuły nie tylko od Arkane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Deathloop jest całkiem inną grą niż Dishonored, gdyż tam premiowana była gra a la skradanka i za zabijanie były chyba kary w postaci innego, gorszego zakończenia? Tutaj jest sporo broni palnej i dużo strzelania, więc jest to o wiele przystępniejszy tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX3090 + AMD FSR i cyk można grać w oszukanym "8"K ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MAR89TUM napisał:

No to jedna vs reszta gry, więc nawet nie chciało mi się o niej wspominać. 

Jest jeszcze jedna

ta z reaktorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

RTX3090 + AMD FSR i cyk można grać w oszukanym "8"K 

Heh nie spodziewałem się że kiedykolwiek zobaczę zielonego używającego FSR...

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Mi już się nudzi 20 raz wracanie do tej samej lokacji i zabijanie ciągle tych samych npc w tych samych miejscach.

Ale czemu, przecież na tym polega ta gra :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

RTX3090 + AMD FSR i cyk można grać w oszukanym "8"K 

Nie widzę dużej przewagi w RT.  I pierwszy raz słyszę ang. dubb i... zostaje przy polskim :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny kawałek podczas zwiedzania Fristad i mój ulubiony z całej gry:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki czas? Gra wg. recenzji miała być na 15h max, a ja mam 36h. :D Ale nie śpieszę się, eksploruję wyspę, szukam zagadek, rozwiązuje zadania poboczne.  Dopiero teraz dowiedziałem kim jest dla Colta Julianna. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...