Skocz do zawartości
Fantix

Deathloop

Rekomendowane odpowiedzi

aha, to jak sie wybierze nie "te" to trzeba grac od poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem dzisiaj, i jestem zawiedziony zakonczeniem. Brakuje mi jakiegos podsumowania, zebrania w calosc co, jak i dlaczego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2021 o 04:57, ODIN85 napisał:

Są 3 i żadne nic nie wyjaśnia?

Bo pewnie zostawili sobie miejsce na 2 część 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, widzialem wszystkie 3.

Poza tym historia jest zamknieta w tej jednej wyspie wiec nie wiem jak mieli by to dalej ciagnac.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już łatki jakieś poza tą jedną co przeszła z bety w oficjalną? Bo jak nie to biorę się za Kene a to sobie zostawie :D 

Ten ewentualny stuttering, jakieś memory leaki i crashe trochę mnie odstraszają :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2021 o 03:52, ODIN85 napisał:

Na upartego jakieś dlc o Julliannie mogą zrobić.

 

W dniu 28.09.2021 o 11:27, dawidoxx napisał:

Na bank coś wycieli i zrobią DLC ;) 

Może być i w DLC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Element Wojny napisał:

To nie jest nawet news bazujacy na tłumaczeniu z zagranicznych stron tylko wypociny jakiegoś "flusia" - szkoda czasu na czytanie takich pierdów. Wszystko co jest oznaczone HARDKOR można z miejsca olać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka "susza hydrologiczna" w  temacie gier że spragnieni gracze będą ssać  nawet wilgotne błoto ...

byle tylko umoczyć język ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zarobia na tej grze, jest naprawde swietna. Tak samo stalo sie z Prey, niestety slabo sie sprzedala mimo dobrych recenzji.

Jestem wlasnie w polowie ogrywania jej na nowo, naszlo mnie po Deathloopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, miałem sobie tą grę odpuścić ale pooglądałem filmików z rozgrywki i coraz bardziej mi się to podoba. Coś mi to podobne do Dishonored 2.  

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kosh napisał:

Oj, miałem sobie tą grę odpuścić ale pooglądałem filmików z rozgrywki i coraz bardziej mi się to podoba. Coś mi to podobne do Dishonored 2.  

.

Bo to Arkane :P 

Maja chlopaki swoj styl, ja po przejsciu tego znowu przeszedlem Prey, swietnie si ebawilem ale zeszlo dosc szybko niestety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2021 o 10:54, Sheeneek napisał:

Bo to Arkane :P 

Maja chlopaki swoj styl, ja po przejsciu tego znowu przeszedlem Prey, swietnie si ebawilem ale zeszlo dosc szybko niestety.

No właśnie Dishonored 1 i 2 oraz Prey przeszedłem po parę razy. A najlepsze jest to, że ja w ogóle nie lubię skradanek i nigdy w nie nie gram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Bo tam nie trzeba się aż tak skradać i zadymę też da się robić?

Zgadza się. Ale nie zabijając nikogo też przeszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy duży patch wylądował ;) 

https://store.steampowered.com/news/app/1252330/view/5380105087287568605

PC Update Highlights
  • Fixed issues that were causing dropped frames and hitches in camera movement
  • Added support for Nvidia DLSS
  • Added support for Sony DualSense controller audio  
  • Added an indicator of poor connection quality in the upper right of the screen (resembles a speedometer with an exclamation point)  
  • Improved performance and stability, especially with ray tracing  
  • Improved NPC pathing and reactions to the player
  • Improved audio mix quality 
  • Fixed laser mines, turrets and fireworks for both Colt and Julianna players
  • Fixed issue with mouse wheel. Using the mouse wheel to switch between weapons will now work properly and will not cause weapons to be dropped. 
  • Fixed unlock issue with “Oops” and “Deathday Suit” achievements
  • Fixed issue that could cause Colt’s progression to be reset even if player chose ‘no’ on confirmation  
  • Fixed crash issue when a player unlocks a feat using Havoc while playing as Julianna
  • Fixed Aleksis Dorsey reactions, making him easier to identify among his party guests  
  • Fixed issue that was causing assassinations to glitch sometimes while playing as Julianna
  • Julianna’s actions will no longer directly unlock achievements for Colt
  • Julianna players will no longer hear radio conversations meant for only Colt  
  • Fixed issue with leaning inconsistency (inputs will no longer be ignored sporadically)
Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum miesiąc trzeba dziś czekać zanim się kupi grę. Wcześniej jest się naprawdę beta testerem.  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale pada od ps5 i wszystkie wprowadzone przez niego nowości ta gierka obsługuje świetnie ;) 

To co dodali dzisiaj czyli 

Added support for Sony DualSense controller audio 

też widziałbym częściej w grach na PC :) 

Niestety u mnie dalej crashe związane ze zbyt małym plikiem wymiany. Chyba trzeba będzie dokupić kolejne 16GB RAM bo obecne 2x8 przestaje stykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ombre070 napisał:

Minimum miesiąc trzeba dziś czekać zanim się kupi grę. Wcześniej jest się naprawdę beta testerem.  

Nie ma takiej gry, że po msc nie wyskoczą jakieś błędy.  Grałem na premierę i miałem 3 drobne glitche graficzne typu postać się zablokowała i stała w miejscu (nie to nie był t-pose :E) i jeden crash do pulpitu z błędem na cały ekran :E  na ponad 40h także not bad at all.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wyniki sprzedaży tej gierki? Bo chyba to im zbytnio nie pykło :E 

Jak pamiętam na premierę to na steam bawiło się w tą grę ~10k do kilkunastu k graczy. Gdzie wtedy taki premierowy Tales of Arise gra AA notowała wskaźniki na poziomie 40-60k graczy :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według artykułu z Forbesa z 18 września sprzedaż Deathloopa raczej znacznie poniżej oczekiwań.

Deathloop peaked at 20,000 concurrent players, which on any given day probably puts it outside the top 50 titles. As I write this, the game has closer to 12,000 players a few days after launch, which puts it around the top 75 and about even with Cyberpunk 2077. Granted it’s not the longest game in the world, but it did only come out this Tuesday. Tales of Arise, meanwhile, also out this past week, has triple the amount of players, minus anywhere near the same amount of press.

Gdyby gra była hitem sprzedażowym albo sprzedała się chociaż znośnie to mielibyśmy już jakieś info w tej sprawie, siedzą cicho bo wyniki są po prostu słabe o ile nie tragiczne. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...