Skocz do zawartości
frshmaciek

Jaki rower kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam roweru męskiego na wzrost 185 do jeżdżenia głownie po mieście. Znalazłem taki rower za 700zł czy on będzie dobry na mój wzrost?

https://allegro.pl/oferta/niemiecki-rower-mtb-hardtail-carnivore-alu-tarcza-7935442626?msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

lub ten

https://allegro.pl/oferta/rower-mtb-carnivore-26-tarcz-amor-aluminiowy-8100770494

Edytowane przez frshmaciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rowery, które podlinkowałeś to totalna tragedia. Za 700zł tylko używka. Nowe od 1000zł, ale będzie pewnie gorszy niż używka za 700zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też do dupy jest ten rower. Napęd z najniższej grupy Tourney, bliżej niekreślony uginacz o skoku 80mm, którego nie wyregulujesz, nie będzie płynnie działał. Do tego waga 16 kg! Po co w ogóle rower MTB do miasta? Popatrz na tańsze szosówki z Decathlona np. taką - mniejsze opory toczenia, sztywny widelec i 5 kg lżejszy.

Najlepiej byłoby dołożyć do tego roweru i miałbyś bazę pod przyszłe usprawnienia.

Edytowane przez BTK_BLR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też do dupy jest ten rower. Napęd z najniższej grupy Tourney, bliżej niekreślony uginacz o skoku 80mm, którego nie wyregulujesz, nie będzie płynnie działał. Do tego waga 16 kg! Po co w ogóle rower MTB do miasta? Popatrz na tańsze szosówki z Decathlona np. taką - mniejsze opory toczenia, sztywny widelec i 5 kg lżejszy.

Najlepiej byłoby dołożyć do tego roweru i miałbyś bazę pod przyszłe usprawnienia.

Rower fajny tylko kierownica kompletnie mi nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam prawie nieużywany rower na sprzedaż

SAVENO TAURUS GTS 2.0 ALIVIO, cena do uzgodnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...