Forum PCLab.pl: eFootball PES 2020 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

• (10 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 8
  • 9
  • 10
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

eFootball PES 2020

#181 Użytkownik jest niedostępny   Łukson 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 31 Styczeń 2020 - 19:44

Zobacz postDominix1910, o 31 Styczeń 2020 - 14:21, napisał(a):

Problemem MyClub jest to że baza graczy jest na tyle mała że masz nikłe szanse na zagranie z kimś kto ma podobny skład, więc wtedy zaczyna ci szukać kogokolwiek by tylko zagrać mecz.
PES powinien miec crossplay bo innaczej to będzie bieda.

W sumie nie pomyślałem o tym, że to gra wybitnie konsolowa, a pecetowcy dopiero od 3 lat nie dostają bieda wersji z last genów.

No nic, bynajmniej nie napalałem się na jakąś karierę w MyClub, po prostu od razu przejdę do ML. Serio niedoścignionym wzorem grania przez neta jest dla mnie PES6. Grało się ligi i turnieje na prywatnych serwerach dla fanów i te mecze były naprawdę wyrównane, no człowiek cieszył się jak dziecko z każdego ładnego zagrania. A teraz to przypomina jakieś 360 no scope - wszystkie piłki na jednego zawodnika, nawalić bramek, wygrać i następny. Chyba zrobiłem się na to za stary :E

#182 Użytkownik jest niedostępny   AndrzejTrg 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Luty 2020 - 07:10

Zobacz postŁukson, o 31 Styczeń 2020 - 19:44, napisał(a):

W sumie nie pomyślałem o tym, że to gra wybitnie konsolowa, a pecetowcy dopiero od 3 lat nie dostają bieda wersji z last genów.

No nic, bynajmniej nie napalałem się na jakąś karierę w MyClub, po prostu od razu przejdę do ML. Serio niedoścignionym wzorem grania przez neta jest dla mnie PES6. Grało się ligi i turnieje na prywatnych serwerach dla fanów i te mecze były naprawdę wyrównane, no człowiek cieszył się jak dziecko z każdego ładnego zagrania. A teraz to przypomina jakieś 360 no scope - wszystkie piłki na jednego zawodnika, nawalić bramek, wygrać i następny. Chyba zrobiłem się na to za stary :E

Zmień na manualne sterowanie i wtedy poczujesz smak pesa.

#183 Użytkownik jest niedostępny   kaczor237 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 01 Luty 2020 - 14:38

Witam,
właśnie zacząłem się zastanawiać nad kupnem PESa na playstation, bo na PCecie nie znajduje przeciwników online, a jeśli już znajdzie, to po długich oczekiwaniach. Na konsoli wyszukuje graczy szybciej?

#184 Użytkownik jest niedostępny   RozQ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Luty 2020 - 15:25

Zobacz postkaczor237, o 01 Luty 2020 - 14:38, napisał(a):

Witam,
właśnie zacząłem się zastanawiać nad kupnem PESa na playstation, bo na PCecie nie znajduje przeciwników online, a jeśli już znajdzie, to po długich oczekiwaniach. Na konsoli wyszukuje graczy szybciej?

podobnie, pod tym względem pes to porażka

#185 Użytkownik jest niedostępny   olek111 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 01 Luty 2020 - 17:46

Dla mnie to wyszukiwanie również jest bardzo irytujące. Wróciłem do PESa od wersji 19 i obecnie gram w 20. Wcześniej masę godzin poświęciłem na 3,4,5 i 6. Zwłaszcza na 6 online. Gdy kupiłem 19 gdzieś około rok temu to wyszukiwanie meczu trwało zwykle do 5 minut co było akceptowalne. Teraz w 20 nie jest tak kolorowo albo jest czas, że faktycznie znajduje te mecze, ale czasem 15 min a nawet więcej i nie znajduje nikogo. Dodam, że nie gram w my club gdyż ten tryb zupełnie mi nie odpowiada a zwłaszcza gra przepakowanymi drużynami, która wygląda jak naparzanie z jednej na drugą bramkę. Gram głównie divisions online. Osobiście brakuje mi czegoś takiego jak było w 6, że gracze tworzyli roomy i czekali na przeciwnika, jak ktoś wszedł mogłeś się dogadać kim gracie, słabe, mocne zespoły itp. Można by dodać do takich roomów sprawdzanie jakości połączenia i byłoby naprawdę ok moim zdanie. Teraz jesteśmy zupełnie zdani na wyszukiwarkę, która moim zdaniem nie jest do końca najlepsza.

#186 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Luty 2020 - 17:54

Są tutaj pokoje ale chyba tylko do MyClub jednak nie jestem pewien, wiem że w wersji lite można robić pokój i grać z kimś.

#187 Użytkownik jest niedostępny   kaczor237 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 02 Luty 2020 - 11:37

@olek111, Kick Off/Friendly Match Lobby i tam są pokoje do tworzenia meczy.

No to jeśli na konsoli jest podobnie, to słabo. Czyli fifa bije pesa na głowe jeśli chodzi o rozgrywki online, tym bardziej szkoda.

#188 Użytkownik jest niedostępny   naczelnik5 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Luty 2020 - 16:22

Szybkie pytanko, czy w pesa da rade grac w trybie offline na steam? gdy przechodze w tryb offline i odpalam gre to wywala do pulpitu i zastanawiam sie czy to u mnie jest cos nie tak czy po prostu ta gra musi byc w trybie online. Nie chce automatycznych aktualizacji gry bo mam pare modow ktore po aktualizacjach przestaja dzialac, a nie widze opcji zeby wylaczyc aktualizacje?

Ten post był edytowany przez naczelnik5 dnia: 14 Luty 2020 - 16:22

#189 Użytkownik jest niedostępny   Sponsi 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Marzec 2020 - 19:41

Pobrałem sobie tak z ciekawości.

Jezus Maria. Mijają lata, a oni się dziwią, dlaczego ta gra jest niszowa.

CIĄGLE nie idzie ustawić sensownie klawiatury. Najpierw robię generycznie z jakimkolwiek padem odpowiednik klawiatury, a potem jeszcze w samej grze muszę dopiero podpasować te padowe przyciski - że nie, bo po co dodać klawiaturę. I tak co roku widzę, z uporem maniaka. Trzeba zrobić zdjęcie najpierw tego generycznego pada, a potem dopiero sobie ustawiać pod to klawiaturę już w grze. NOSZDEBILIZM.

Albo jak wyjść do menu w trakcie meczu. Jakoś mi mignęło coś na ten temat, ale kto zwraca uwagę na takie informacje - ESC NIE KIERUJE DO MENU BO PO CO.

Albo który przycisk przewija czołówkę początku meczu żeby po prostu grać? ŻADEN nie działa spośród skonfigurowanych. Parodia.

PODSTAWY! Cholerne Konami i te ich japońskawe podejście do gier. Dziadostwo.
I już nie chce mi się dalej próbować.

EDIT:
Po zaakceptowaniu regulaminów rzuca kilkanaście screenów jeden po drugim z "OK"... no nie można tego dać na jakiejś liście i sobie przeglądam?
Interfejs - DNO.

EDIT 2:
Przycisk przerwania powtórki to hamburger menu ze stron internetowych!
HAMBURGER MENU! Czy ten interfejs robił idiota?

EDIT 3:
Menu pauzy to "V". BUAHAHAHHAAAAAAAAA

EDIT 4:
Eeee... jak wyjść z gry? W sensie z menu gry do Windowsa? WTF?
Tak, wiem o Alt+F4.

(ciekawe, czy zapisze moje ustawienia hue hue)

Ten post był edytowany przez Sponsi dnia: 01 Marzec 2020 - 19:56

#190 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 15:08

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej edycji. Gram już któryś sezon z rzędu, dzięki IPM gameplay patch gra z ai to ogromna przyjemność (zupełnie jak z kumplem offline mega realistycznie). Mamy prawię czerwiec a ja dalej gram w pesa, nie było tak od PES 6. To zasługa tego patcha zmienia w grze wszystko, kreatywność ai, podania, strzały, fizykę, faule, dużo karnych i czerwonych kartek. Coś pięknego. Do tego każdy stadion z ligi angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, wloskiej i cała otoczka - murawy, bandy, scoreboard. Nie mogę się oderwać. W league mode nie ma żadnych skryptów vs ai

Ten post był edytowany przez raul_ole dnia: 23 Maj 2020 - 15:14

#191 Użytkownik jest dostępny   Reddzik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 15:44

Możesz zapodać linkiem do tematu skąd się ściągnie?

To jest ten patch?
https://www.reddit.c..._in_the_evoweb/

#192 Użytkownik jest niedostępny   raul_ole 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 15:46

Najnowsze DT do podmiany w folderze Data: wybiez opcje GK 2
https://mega.nz/file...YUl48pqDxAmg6s4

i nowe exe
https://mega.nz/file...3jJp9Ijj3ochQlM

z tego drugiego linku skopiuj tylko exe.

Czekam na opinie, to co podalem to tylko- (AŻ) gameplay, cala reszta to masa osobnych plikow.

Ten post był edytowany przez raul_ole dnia: 23 Maj 2020 - 16:00

#193 Użytkownik jest niedostępny   naczelnik5 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 16:03

Zobacz postraul_ole, o 23 Maj 2020 - 16:08, napisał(a):

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej edycji. Gram już któryś sezon z rzędu, dzięki IPM gameplay patch gra z ai to ogromna przyjemność (zupełnie jak z kumplem offline mega realistycznie). Mamy prawię czerwiec a ja dalej gram w pesa, nie było tak od PES 6. To zasługa tego patcha zmienia w grze wszystko, kreatywność ai, podania, strzały, fizykę, faule, dużo karnych i czerwonych kartek. Coś pięknego. Do tego każdy stadion z ligi angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, wloskiej i cała otoczka - murawy, bandy, scoreboard. Nie mogę się oderwać. W league mode nie ma żadnych skryptów vs ai

Szczera prawda, gra z IPM patch i modami do gameplayu to zupełnie inny PES , gdyby nie one to na pewno nie gralbym tak duzo jak teraz. Gra z modami bardzo przypomina transmisje w tv , jest naprawde realistycznie. Po kilku sezonach zagrałem jeden mecz w fife 20 i czułem sie jakbym sie cofnal o 10 lat, drewno jak sie patrzy. PES z modami to perełka w brzydkim opakowaniu.Z fifa jest odwrotnie , pieknie opakowana z marna zawartością.

Zobacz postraul_ole, o 23 Maj 2020 - 16:46, napisał(a):

Najnowsze DT do podmiany w folderze Data: wybiez opcje GK 2
https://mega.nz/file...YUl48pqDxAmg6s4

i nowe exe
https://mega.nz/file...3jJp9Ijj3ochQlM

z tego drugiego linku skopiuj tylko exe.

Czekam na opinie, to co podalem to tylko- (AŻ) gameplay, cala reszta to masa osobnych plikow.

a tutaj link do patcha dodajacego ligi ,stroje herby i składy:
https://www.pesnewup...patch-2020.html

Ten post był edytowany przez naczelnik5 dnia: 23 Maj 2020 - 16:14

#194 Użytkownik jest dostępny   Reddzik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 16:25

Właśnie znalazłem ten patch, chyba on działa z gameplayem? Nie mam kupionego PES20, może kupię jak to tak fajnie teraz się pyka.

#195 Użytkownik jest niedostępny   naczelnik5 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 17:01

Zobacz postReddzik, o 23 Maj 2020 - 17:25, napisał(a):

Właśnie znalazłem ten patch, chyba on działa z gameplayem? Nie mam kupionego PES20, może kupię jak to tak fajnie teraz się pyka.

gameplay mod działa niezaleznie czy uzywasz patcha czy grasz na czystym pesie , po prostu zmienia rozgrywke. Jeśli chcesz popykac w piłkę na kompie to 100zl za PESa można dac , a teraz nawet widzę klucze steam w sklepach chodzą koło 80zl( FIFA moim zdaniem nie jest warta nawet połowy tej ceny). PES z modami miodzio.

Ten post był edytowany przez naczelnik5 dnia: 23 Maj 2020 - 17:32

#196 Użytkownik jest dostępny   Wu70 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 18:40

Jak coś w gamepassie (4zł) jest PES2020, sprawdzę z ciekawości tego moda :)

#197 Użytkownik jest niedostępny   naczelnik5 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 19:33

Jakby co to tych modów jest więcej i można po prostu przetestować i wybrać który gameplay najbardziej nam odpowiada, jakby ktoś był zainteresowany to mogę podesłać link do forum na PW

#198 Użytkownik jest dostępny   Reddzik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Maj 2020 - 21:20

Na PC nie ma w game passie. Zresztą gier Microsoft nie da się edytować, bo blokują dostęp do folderów.

• (10 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 8
  • 9
  • 10