Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ładnie to wygląda, ale ten gościu z tym droidem na plecach nie pasuję mi ni hu hu, wolę Mandaloriana i Baby Yode. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta monumentalność scenografii w tej grze. Te niebieskie screeny są z wnętrza wraku statku kosmicznego o wdzięcznej nazwie Vanator.

 

7tojRtm.jpg

mm5XQRT.jpg

UynbDkS.jpg

dTCthV6.jpg

XC219Vi.jpg

GY7PPMl.jpg

wHmPqnB.jpg

89wD7JW.jpg

UCUtIQ3.jpg

dF5wnHw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze :D Screeny robione przy użyciu wbudowanego w grę "Photo mode". Został dodany w ostatnich łatkach.

W zasadzie to temat idealny dla Ciebie bo jakiej gry nie tkniesz to robisz takie fotki że wszyscy się ślinią. Dla mnie jesteś zwycięzcą i masz 1 miejsce.

 

Podoba mi się ta monumentalność scenografii w tej grze. Te niebieskie screeny są z wnętrza wraku statku kosmicznego o wdzięcznej nazwie Vanator.

Nawet nie wiedziałem że ta gra może być taka ładna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryszawy robisz świetne screeny ale te czarne pasy to mógłbyś odpuścić, nic to nie wnosi a trzeba potem to z każdego screena usuwać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Engine 4 w SW: Jedi daje radę :). Powinni zrobić grę pokroju CP 2077 na tym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryszawy robisz świetne screeny ale te czarne pasy to mógłbyś odpuścić, nic to nie wnosi a trzeba potem to z każdego screena usuwać :E

Te czarne pasy mają dawać kinowy efekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Ventator to nie nazwa statku tylko typ Gwiezdnego Niszczyciela Imperium. Dawniej używany przez Starą Republikę. :)http://www.ossus.pl/...el_typu_VenatorVenator_Class_Star_Destroyer_CS.jpg

 

Dzięki Stjepan za poszerzenie mojej dość skromnej wiedzy w tym temacie :D W grze jest opisywany cały czas jako wrak Venatora, myślałem, że to nazwa własna. To całkiem rozbudowana lokacja i co ciekawe jest "nieobowiązkowa" w grze. Dość spory kawałek wraku można zwiedzić, jest tam wiele smaczków dla fanów. Hangary myśliwców są niestety tylko widoczne, jako tło.

 

Czarne ramki robią u mnie za "Passe-partout" i jak Azgan napisał, mają dodawać trochę takiego kinowego efektu ;)

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5IybNdI.jpg

5QB4SUx.jpg

h2skfho.jpg

xbpQezj.jpg

4XrWpLg.jpg

rAIfuhn.jpg

v3iaNwl.jpg

Q0lFEsn.jpg

9HFyR1i.jpg

ySXOZX5.png

8nTSNjx.png

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek znowu popularny  ;)

WJiytk4.jpg

WU3yUve.jpg

N1rk42U.jpg

hvTGQXv.jpg

Djfkoz8.jpg

IMO nigdy nie przestał być!

BTW. Pikczery, jak zawsze - liga światowa! ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podzielę swoimi fotkami, akurat bardzo dużo gram w Forze i jestem tą grą oczarowany za każdym razem kiedy ją odpalam, aż się boje jak to będzie wyglądać za 2 lata jak już PS5 i Xboxa staną się normą :D

 

MlbEvXa.png

XziKUee.png

8M5TNzJ.png

XFLgmbP.png

v8VMPqq.png

ZrbwmMz.png

MetHN9k.png

ZAJI1ff.png

IWDauuM.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podzielę swoimi fotkami, akurat bardzo dużo gram w Forze i jestem tą grą oczarowany za każdym razem kiedy ją odpalam, aż się boje jak to będzie wyglądać za 2 lata jak już PS5 i Xboxa staną się normą :DXFLgmbP.pngv8VMPqq.pngZrbwmMz.png]IWDauuM.png

 

Ładna ta Forza, jak prawdziwa :D

 

@Ryszawy Wieśek bardzo ładny. thumbup.gif

 

No, o.k., ale Yennefer ładniejsza (może nie ta serialowa) ;)

 

5ImJQlX.jpg

ec7p3sj.jpg

MmUFHoZ.jpg

E7wZwtz.jpg

qdHyxxN.jpg

tja2TH3.jpg

RajkRi5.jpg

Hoj0stD.jpg

vvW8pDt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie screen, ale - kapcie zrywa, że stuletnia gra może tak wyglądać!

 

Co nie @Ryszawy? ;)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam powiedzieć ;) Niestety wiek gry już widać. Woda bez odbić wygląda kiepsko. Siatki skał są mega biedne. Słynne animacje Bethesdy ... , o tym lepiej nie mówić.

Siedzę nad updejtem wszystkich wersji dla LE (i SE też). Boris pododawał ostatnio trochę rzeczy.

 

Trochę testowych video:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda bez odbić wygląda kiepsko. Siatki skał są mega biedne. Słynne animacje Bethesdy ... , o tym lepiej nie mówić.

Ale o dziwo - modele i wygląd drzew (gdyby były tak liczne), mogłyby zawstydzić dzisiejsze z RDR2.

Nawiasem. Jak R* zrobił tak zaj...ste światło w RDR2, które nie wymaga niemal korekt - to ja nie wiem.

 

Trochę testowych video:

Ach ten DOFik ;)

 

Też się podzielę swoimi fotkami, akurat bardzo dużo gram w Forze i jestem tą grą oczarowany za każdym razem kiedy ją odpalam, aż się boje jak to będzie wyglądać za 2 lata jak już PS5 i Xboxa staną się normą :D

Wow!

Nigdy Forzy nie tykałem, ale skoro tak wyglądają screeny (!!!), to aż sobie wyjutubuje gameplay.

Która to Forza?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4, grając w to cały czas mam wrażenie jakbym tam żył w tej grze, a jak się odpali jeszcze w 4k na 65' to już w ogóle jest oczoplas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Nigdy Forzy nie tykałem, ale skoro tak wyglądają screeny (!!!), to aż sobie wyjutubuje gameplay.

Która to Forza?

 

W xbox gamepasie PC możesz sobie pograć za kilka zeta. Na prawdę warto.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,FH4 wygląda rewelacyjnie. Nie gram za często,ale ta pozycja na dysku musi być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,FH4 wygląda rewelacyjnie. Nie gram za często,ale ta pozycja na dysku musi być ?

Ja tą grę mam na dysku od premiery tej gry czyli już prawie 1,5 roku :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też od premiery? A w tym roku pobierałem od nowa,bo wywalałem stare HDD na którym była zainstalowana? Jak pisałem wcześniej,FH4 na dysku musi być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...